PARTNERZY

p2160001
p2160007
p2160009
p2160022
p2160034
p2160035
p2160041
p2160049
p2160060
p2160061
p2160075
p2160076
p2160079
p2160085
p2160087
p2160088
p2160089
p2160090
p2160095
p2160096
p2160097
p2160103
p2160106
p2160107
p2160108
p2160109
p2160110
p2160111
p2160112
p2160115
p2160117
p2160118
p2160120
p2160122
p2160123
p2160132
p2160133
p2160135
p2160138
p2160139
p2160142
 
Pokaż # 
 
 
Powered by Phoca Gallery

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1121
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów114

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom719
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice71

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka916
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice99
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY



IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat