PARTNERZY



Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 Legion Głowaczów 32:8  24 
2 Jedlnia Dzieciom 36:17  19 
3 Champion Pionki 23:29  -6 
4 Drogowiec Jedlińsk 14:27  -13 
5 Centrum Radom 17:27  -10 
6 Legion Radom 15:29  -14 


szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWKACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Zwolenianka Zwoleń1230
Legion Radom1227
Drogowiec Jedlińsk1219
Oskar Przysucha1215
Chojniak Wieniawa1213
Hubal Chlewiska1212
Jaguar Wolanów129

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWKACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
SZ.P. Radomiak1435
Drogowiec Jedlińsk1425
Chojniak Wieniawa1424
Jaguar Wolanów1423
Broń Radom1422
Polonia Iłża1421
Hubertus Chomentów149
UKS Lipie146

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWKACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
KS Potworów1027
Junior Radom1022
GKS Belsk Duży1017
Drogowiec Jedlińsk1014
AS Radomiak Radom107
Królewscy Jedlnia100

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWKACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Legion Głowaczów50
Jedlnia Dzieciom50
Champion Pionki50
Drogowiec Jedlińsk50
Centrum Radom50
Legion Radom50

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Talencik Radom50
Radomiak Radom50
Młodzik Radom50
Drogowiec Jedlińsk50
Hubertus Chomentów50
AS Radomiak Radom50

1  2 2

SENIORZY - MECZ SPARINGOWY

OSKAR PRZYSUCHA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

26 lipiec (środa) godz. 18:30

Stadion w Przysusze

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 12 sie 2017 00:00 
Drogowiec Jedlińsk : Pogoń Grodzisk

IV Liga

  MPkt
Drogowiec Jedlińsk00
Błonianka Błonie00
Energia Kozienice00
KS Promna00
Mazur Karczew00
MKS Piaseczno00
MKS Pilica Białobrzegi00
Mszczonowianka 00
Naprzód Skórzec00
Oskar Przysucha00
Perła Złotokłos00
Pogoń Grodzisk00
RKP Broń Radom00
Sparta Jazgarzew00
Wilga Garwolin00
Znicz Pruszków00

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 12 sie 2017
Drogowiec Jedlińsk : Pogoń Grodzisk
RKP Broń Radom : Wilga Garwolin
Mazur Karczew : Znicz Pruszków
Oskar Przysucha : Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew : Energia Kozienice
KS Promna : Mszczonowianka
Perła Złotokłos : MKS Pilica Białobrzegi
Naprzód Skórzec : MKS Piaseczno

Seniorzy - ostatnia kolejka

patronat