PARTNERZY



Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 Drogowiec Jedlińsk 73  30  22  68:17  51 
2 GKS Mazowsze Grójec 64  30  20  72:32  40 
3 Powiślanka Lipsko 55  30  16  65:36  29 
4 KS Warka 53  30  15  55:31  24 
5 Jodła Jedlnia Letnisko 49  30  14  58:45  13 
6 Zamłynie Radom 48  30  14  10  60:46  14 
7 Centrum Radom 46  30  12  10  54:36  18 
8 Pilica Nowe Miasto 43  30  12  11  52:44 
9 Legion Głowaczów 37  30  11  15  47:58  -11 
10 Zawisza Sienno 36  30  12  57:59  -2 
11 Skaryszewianka Skaryszew 35  30  10  15  48:65  -17 
12 Iłżanka Kazanów 33  30  15  45:71  -26 
13 Zwolenianka Zwoleń 32  30  16  47:66  -19 
14 KS Potworów 28  30  18  39:61  -22 
15 Polonia Iłża 22  30  18  38:87  -49 
16 GTKKF Grójec 16  30  22  16:67  -51 


szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1121
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów114

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom719
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice71

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka916
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice99
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat