PARTNERZY


Skład Drogowiec Jedlińsk



Bramkarz.
  Piotr Kornafel  
  Adam Lao  
  Szymon Pomarański  
Obrońca.
  Dawid Paluch  
  Daniel Jurczak  
  Arkadiusz Hernik  
  Paweł Skomorowski  
  Ernest Deleska  
  Patryk Lewandowski  
  Kamil Puk  
Pomocnik.
  Szymon Paluch  
  Kacper Kacprzak  
  Karol Walczak  
  Krzysztof Wikło  
  Jakub Czyż  
  Krystian Kozak  
  Maciej Chojnacki  
  Jarosław Kucharski  
  Norbert Ogorzałek  
  Paweł Krawczyk  
Napastnik.
  Bartłomiej Grzywacz  
  Karol Tuzimek  
  Adrian Berliński  
  Arkadiusz Ofiara  
  Jakub Kraszewski  


Sztab Drogowiec Jedlińsk

Trener/Członek sztabu Funkcja
Sławomir Molenda     Trener

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat