PARTNERZY



K Data Wynik
1 13.08.2011 Centrum Radom-KS Błotnica4-1
1 13.08.2011 Kraska Jasieniec-GKS Mazowsze Grójec0-2
1 13.08.2011 LKS Pniewy-KS Zamłynie Radom0-1
1 13.08.2011 Powała Taczów-Pilica Nowe Miasto2-6
1 13.08.2011 Orzeł Gielniów-GKS Wulkan Zakrzew4-2
1 13.08.2011 GKS Belsk Duży-UKS Tęcza Augustów0-0
1 13.08.2011 Sadownik Błędów -Mogielanka Mogielnica2-4
1 13.08.2011 Drogowiec Jedlińsk-GKS Chynów1-0
2 21.08.2011 GKS Chynów-Centrum Radom1-2
2 21.08.2011 Kraska Jasieniec-LKS Pniewy2-2
2 21.08.2011 KS Zamłynie Radom-Sadownik Błędów 6-1
2 21.08.2011 Drogowiec Jedlińsk-GKS Wulkan Zakrzew2-1
2 21.08.2011 Pilica Nowe Miasto-Orzeł Gielniów5-2
2 21.08.2011 Mogielanka Mogielnica-Powała Taczów3-0
2 21.08.2011 GKS Mazowsze Grójec-UKS Tęcza Augustów6-0
2 21.08.2011 KS Błotnica-GKS Belsk Duży2-1
3 24.08.2011 Centrum Radom-GKS Wulkan Zakrzew3-1
3 24.08.2011 LKS Pniewy-GKS Mazowsze Grójec2-1
3 24.08.2011 Powała Taczów-KS Zamłynie Radom1-3
3 24.08.2011 Orzeł Gielniów-Mogielanka Mogielnica1-2
3 24.08.2011 Drogowiec Jedlińsk-Pilica Nowe Miasto0-3
3 24.08.2011 GKS Belsk Duży-GKS Chynów2-2
3 24.08.2011 UKS Tęcza Augustów-KS Błotnica2-3
3 24.08.2011 Sadownik Błędów -Kraska Jasieniec3-0
4 27.08.2011 Pilica Nowe Miasto-Centrum Radom4-3
4 27.08.2011 GKS Mazowsze Grójec-KS Błotnica3-1
4 27.08.2011 Powała Taczów-Kraska Jasieniec7-2
4 27.08.2011 GKS Belsk Duży-GKS Wulkan Zakrzew1-4
4 27.08.2011 KS Zamłynie Radom-Orzeł Gielniów3-0
4 27.08.2011 GKS Chynów-UKS Tęcza Augustów2-0
4 27.08.2011 LKS Pniewy-Sadownik Błędów 4-3
4 27.08.2011 Mogielanka Mogielnica-Drogowiec Jedlińsk2-0
5 03.09.2011 Centrum Radom-Mogielanka Mogielnica4-4
5 03.09.2011 Sadownik Błędów -GKS Mazowsze Grójec3-1
5 03.09.2011 Powała Taczów-LKS Pniewy2-4
5 03.09.2011 Orzeł Gielniów-Kraska Jasieniec0-2
5 03.09.2011 Drogowiec Jedlińsk-KS Zamłynie Radom1-4
5 03.09.2011 GKS Belsk Duży-Pilica Nowe Miasto2-6
5 03.09.2011 UKS Tęcza Augustów-GKS Wulkan Zakrzew1-4
5 03.09.2011 KS Błotnica-GKS Chynów3-1
6 06.09.2011 KS Zamłynie Radom-Centrum Radom2-3
6 06.09.2011 GKS Mazowsze Grójec-GKS Chynów2-0
6 06.09.2011 GKS Wulkan Zakrzew-KS Błotnica1-3
6 06.09.2011 Pilica Nowe Miasto-UKS Tęcza Augustów8-1
6 06.09.2011 Mogielanka Mogielnica-GKS Belsk Duży3-2
6 06.09.2011 Kraska Jasieniec-Drogowiec Jedlińsk3-0
6 06.09.2011 LKS Pniewy-Orzeł Gielniów5-1
6 06.09.2011 Sadownik Błędów -Powała Taczów0-1
7 10.09.2011 Powała Taczów-GKS Mazowsze Grójec1-3
7 10.09.2011 Orzeł Gielniów-Sadownik Błędów 3-3
7 10.09.2011 Drogowiec Jedlińsk-LKS Pniewy1-3
7 10.09.2011 Centrum Radom-Kraska Jasieniec4-0
7 10.09.2011 GKS Belsk Duży-KS Zamłynie Radom3-3
7 10.09.2011 UKS Tęcza Augustów-Mogielanka Mogielnica1-3
7 10.09.2011 KS Błotnica-Pilica Nowe Miasto3-3
7 10.09.2011 GKS Chynów-GKS Wulkan Zakrzew1-4
8 14.09.2011 LKS Pniewy-Centrum Radom3-2
8 14.09.2011 Sadownik Błędów -Drogowiec Jedlińsk5-1
8 14.09.2011 Powała Taczów-Orzeł Gielniów7-2
8 14.09.2011 Kraska Jasieniec-GKS Belsk Duży5-0
8 14.09.2011 KS Zamłynie Radom-UKS Tęcza Augustów3-0
8 14.09.2011 Mogielanka Mogielnica-KS Błotnica2-0
8 14.09.2011 Pilica Nowe Miasto-GKS Chynów8-0
8 14.09.2011 GKS Mazowsze Grójec-GKS Wulkan Zakrzew2-3
9 17.09.2011 Centrum Radom-Sadownik Błędów 5-1
9 17.09.2011 Orzeł Gielniów-GKS Mazowsze Grójec2-1
9 17.09.2011 Drogowiec Jedlińsk-Powała Taczów1-2
9 17.09.2011 GKS Belsk Duży-LKS Pniewy1-4
9 17.09.2011 UKS Tęcza Augustów-Kraska Jasieniec4-1
9 17.09.2011 KS Błotnica-KS Zamłynie Radom4-3
9 17.09.2011 GKS Chynów-Mogielanka Mogielnica1-3
9 17.09.2011 GKS Wulkan Zakrzew-Pilica Nowe Miasto5-0
10 24.09.2011 GKS Mazowsze Grójec-Pilica Nowe Miasto1-0
10 24.09.2011 Mogielanka Mogielnica-GKS Wulkan Zakrzew1-1
10 24.09.2011 KS Zamłynie Radom-GKS Chynów6-1
10 24.09.2011 Kraska Jasieniec-KS Błotnica2-2
10 24.09.2011 LKS Pniewy-UKS Tęcza Augustów6-0
10 24.09.2011 Sadownik Błędów -GKS Belsk Duży2-0
10 24.09.2011 Powała Taczów-Centrum Radom1-5
10 24.09.2011 Orzeł Gielniów-Drogowiec Jedlińsk2-2
11 01.10.2011 Centrum Radom-Orzeł Gielniów5-2
11 01.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-GKS Mazowsze Grójec2-1
11 01.10.2011 GKS Belsk Duży-Powała Taczów0-2
11 01.10.2011 UKS Tęcza Augustów-Sadownik Błędów 1-2
11 01.10.2011 GKS Chynów-Kraska Jasieniec0-0
11 01.10.2011 KS Błotnica-LKS Pniewy2-3
11 01.10.2011 GKS Wulkan Zakrzew-KS Zamłynie Radom3-1
11 01.10.2011 Pilica Nowe Miasto-Mogielanka Mogielnica6-0
12 08.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-Centrum Radom5-2
12 08.10.2011 GKS Mazowsze Grójec-Mogielanka Mogielnica6-3
12 08.10.2011 Kraska Jasieniec-GKS Wulkan Zakrzew3-6
12 08.10.2011 LKS Pniewy-GKS Chynów5-0
12 08.10.2011 Sadownik Błędów -KS Błotnica5-3
12 08.10.2011 Powała Taczów-UKS Tęcza Augustów8-0
12 08.10.2011 Orzeł Gielniów-GKS Belsk Duży8-4
12 08.10.2011 KS Zamłynie Radom-Pilica Nowe Miasto3-2
13 15.10.2011 Centrum Radom-GKS Mazowsze Grójec4-1
13 15.10.2011 GKS Belsk Duży-Drogowiec Jedlińsk1-7
13 15.10.2011 UKS Tęcza Augustów-Orzeł Gielniów2-6
13 15.10.2011 KS Błotnica-Powała Taczów0-3
13 15.10.2011 GKS Chynów-Sadownik Błędów 3-1
13 15.10.2011 GKS Wulkan Zakrzew-LKS Pniewy2-0
13 15.10.2011 Pilica Nowe Miasto-Kraska Jasieniec4-0
13 15.10.2011 Mogielanka Mogielnica-KS Zamłynie Radom2-1
14 22.10.2011 GKS Mazowsze Grójec-KS Zamłynie Radom0-1
14 22.10.2011 Kraska Jasieniec-Mogielanka Mogielnica5-1
14 22.10.2011 LKS Pniewy-Pilica Nowe Miasto1-4
14 22.10.2011 Sadownik Błędów -GKS Wulkan Zakrzew1-0
14 22.10.2011 Powała Taczów-GKS Chynów3-2
14 22.10.2011 Orzeł Gielniów-KS Błotnica1-8
14 22.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-UKS Tęcza Augustów12-4
14 22.10.2011 Centrum Radom-GKS Belsk Duży13-1
15 29.10.2011 GKS Belsk Duży-GKS Mazowsze Grójec2-9
15 29.10.2011 UKS Tęcza Augustów-Centrum Radom1-3
15 29.10.2011 KS Błotnica-Drogowiec Jedlińsk2-0
15 29.10.2011 GKS Chynów-Orzeł Gielniów3-1
15 29.10.2011 GKS Wulkan Zakrzew-Powała Taczów1-0
15 29.10.2011 Pilica Nowe Miasto-Sadownik Błędów 3-0
15 29.10.2011 Mogielanka Mogielnica-LKS Pniewy1-3
15 29.10.2011 KS Zamłynie Radom-Kraska Jasieniec5-0
16 05.11.2011 Powała Taczów-Pilica Nowe Miasto0-2
16 05.11.2011 LKS Pniewy-KS Zamłynie Radom3-2
16 05.11.2011 GKS Mazowsze Grójec-Kraska Jasieniec6-1
16 05.11.2011 KS Błotnica-Centrum Radom2-1
16 05.11.2011 GKS Wulkan Zakrzew-Orzeł Gielniów1-1
16 05.11.2011 GKS Chynów-Drogowiec Jedlińsk3-1
16 05.11.2011 UKS Tęcza Augustów-GKS Belsk Duży3-3
16 05.11.2011 Mogielanka Mogielnica-Sadownik Błędów 4-2
17 11.11.2011 Centrum Radom-GKS Chynów3-1
17 11.11.2011 LKS Pniewy-Kraska Jasieniec4-1
17 11.11.2011 Sadownik Błędów -KS Zamłynie Radom3-1
17 11.11.2011 GKS Wulkan Zakrzew-Drogowiec Jedlińsk5-0
17 11.11.2011 Orzeł Gielniów-Pilica Nowe Miasto0-6
17 11.11.2011 Powała Taczów-Mogielanka Mogielnica4-0
17 11.11.2011 UKS Tęcza Augustów-GKS Mazowsze Grójec2-5
17 11.11.2011 GKS Belsk Duży-KS Błotnica0-2
18 17.03.2012 Pilica Nowe Miasto-Drogowiec Jedlińsk3-0
18 17.03.2012 GKS Wulkan Zakrzew-Centrum Radom3-4
18 18.03.2012 GKS Mazowsze Grójec-LKS Pniewy0-5
18 18.03.2012 GKS Chynów-GKS Belsk Duży2-1
18 18.03.2012 Mogielanka Mogielnica-Orzeł Gielniów3-1
18 18.03.2012 KS Zamłynie Radom-Powała Taczów2-2
18 18.03.2012 KS Błotnica-UKS Tęcza Augustów5-0
18 18.03.2012 Kraska Jasieniec-Sadownik Błędów 3-0
19 24.03.2012 Sadownik Błędów -LKS Pniewy0-3
19 24.03.2012 KS Błotnica-GKS Mazowsze Grójec3-0
19 25.03.2012 GKS Belsk Duży-GKS Wulkan Zakrzew3-6
19 25.03.2012 Drogowiec Jedlińsk-Mogielanka Mogielnica2-3
19 25.03.2012 UKS Tęcza Augustów-GKS Chynów1-0
19 25.03.2012 Orzeł Gielniów-KS Zamłynie Radom3-1
19 25.03.2012 Centrum Radom-Pilica Nowe Miasto3-0
19 25.03.2012 Powała Taczów-Kraska Jasieniec8-2
20 31.03.2012 GKS Mazowsze Grójec-Sadownik Błędów 3-0
20 31.03.2012 GKS Wulkan Zakrzew-UKS Tęcza Augustów6-2
20 31.03.2012 LKS Pniewy-Powała Taczów1-1
20 31.03.2012 KS Zamłynie Radom-Drogowiec Jedlińsk4-1
20 01.04.2012 Mogielanka Mogielnica-Centrum Radom4-1
20 01.04.2012 Pilica Nowe Miasto-GKS Belsk Duży14-3
20 01.04.2012 Kraska Jasieniec-Orzeł Gielniów0-1
20 01.04.2012 GKS Chynów-KS Błotnica4-3
21 06.04.2012 Powała Taczów-Sadownik Błędów 3-0
21 06.04.2012 Centrum Radom-KS Zamłynie Radom1-3
21 06.04.2012 Orzeł Gielniów-LKS Pniewy1-1
21 06.04.2012 GKS Belsk Duży-Mogielanka Mogielnica2-4
21 07.04.2012 UKS Tęcza Augustów-Pilica Nowe Miasto0-5
21 07.04.2012 Drogowiec Jedlińsk-Kraska Jasieniec1-1
21 07.04.2012 KS Błotnica-GKS Wulkan Zakrzew3-2
21 07.04.2012 GKS Chynów-GKS Mazowsze Grójec2-3
22 14.04.2012 Sadownik Błędów -Orzeł Gielniów0-3
22 14.04.2012 KS Zamłynie Radom-GKS Belsk Duży5-3
22 14.04.2012 GKS Wulkan Zakrzew-GKS Chynów7-1
22 14.04.2012 LKS Pniewy-Drogowiec Jedlińsk5-0
22 15.04.2012 GKS Mazowsze Grójec-Powała Taczów0-1
22 15.04.2012 Kraska Jasieniec-Centrum Radom1-6
22 15.04.2012 Pilica Nowe Miasto-KS Błotnica4-3
22 15.04.2012 Mogielanka Mogielnica-UKS Tęcza Augustów4-0
23 21.04.2012 GKS Wulkan Zakrzew-GKS Mazowsze Grójec2-0
23 21.04.2012 Centrum Radom-LKS Pniewy0-2
23 22.04.2012 UKS Tęcza Augustów-KS Zamłynie Radom1-9
23 22.04.2012 Drogowiec Jedlińsk-Sadownik Błędów 3-0
23 22.04.2012 GKS Belsk Duży-Kraska Jasieniec1-4
23 22.04.2012 Orzeł Gielniów-Powała Taczów2-0
23 22.04.2012 GKS Chynów-Pilica Nowe Miasto0-2
23 22.04.2012 KS Błotnica-Mogielanka Mogielnica3-3
24 28.04.2012 Sadownik Błędów -Centrum Radom0-3
24 28.04.2012 Pilica Nowe Miasto-GKS Wulkan Zakrzew6-0
24 28.04.2012 KS Zamłynie Radom-KS Błotnica5-1
24 29.04.2012 GKS Mazowsze Grójec-Orzeł Gielniów1-1
24 29.04.2012 Powała Taczów-Drogowiec Jedlińsk3-0
24 29.04.2012 LKS Pniewy-GKS Belsk Duży6-2
24 29.04.2012 Kraska Jasieniec-UKS Tęcza Augustów3-0
24 29.04.2012 Mogielanka Mogielnica-GKS Chynów5-0
25 05.05.2012 GKS Belsk Duży-Sadownik Błędów 3-0
25 05.05.2012 Centrum Radom-Powała Taczów3-2
25 05.05.2012 GKS Wulkan Zakrzew-Mogielanka Mogielnica0-3
25 06.05.2012 UKS Tęcza Augustów-LKS Pniewy3-5
25 06.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-Orzeł Gielniów3-4
25 06.05.2012 GKS Chynów-KS Zamłynie Radom0-2
25 06.05.2012 KS Błotnica-Kraska Jasieniec3-0
25 16.05.2012 Pilica Nowe Miasto-GKS Mazowsze Grójec5-0
26 12.05.2012 Sadownik Błędów -UKS Tęcza Augustów0-3
26 12.05.2012 LKS Pniewy-KS Błotnica2-2
26 12.05.2012 Mogielanka Mogielnica-Pilica Nowe Miasto1-5
26 12.05.2012 KS Zamłynie Radom-GKS Wulkan Zakrzew2-1
26 13.05.2012 GKS Mazowsze Grójec-Drogowiec Jedlińsk2-3
26 13.05.2012 Powała Taczów-GKS Belsk Duży4-1
26 13.05.2012 Orzeł Gielniów-Centrum Radom3-2
26 13.05.2012 Kraska Jasieniec-GKS Chynów5-0
27 18.05.2012 Centrum Radom-Drogowiec Jedlińsk5-0
27 19.05.2012 GKS Wulkan Zakrzew-Kraska Jasieniec1-2
27 19.05.2012 KS Błotnica-Sadownik Błędów 3-0
27 19.05.2012 UKS Tęcza Augustów-Powała Taczów0-5
27 20.05.2012 Pilica Nowe Miasto-KS Zamłynie Radom5-2
27 20.05.2012 GKS Chynów-LKS Pniewy0-7
27 20.05.2012 Mogielanka Mogielnica-GKS Mazowsze Grójec7-1
27 20.05.2012 GKS Belsk Duży-Orzeł Gielniów7-0
28 26.05.2012 GKS Mazowsze Grójec-Centrum Radom0-5
28 26.05.2012 Orzeł Gielniów-UKS Tęcza Augustów4-2
28 26.05.2012 Sadownik Błędów -GKS Chynów0-3
28 26.05.2012 LKS Pniewy-GKS Wulkan Zakrzew5-3
28 26.05.2012 Kraska Jasieniec-Pilica Nowe Miasto0-4
28 26.05.2012 KS Zamłynie Radom-Mogielanka Mogielnica2-1
28 27.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-GKS Belsk Duży3-1
28 27.05.2012 Powała Taczów-KS Błotnica7-1
29 02.06.2012 GKS Wulkan Zakrzew-Sadownik Błędów 3-0
29 02.06.2012 KS Zamłynie Radom-GKS Mazowsze Grójec3-0
29 02.06.2012 Pilica Nowe Miasto-LKS Pniewy3-0
29 03.06.2012 UKS Tęcza Augustów-Drogowiec Jedlińsk3-2
29 03.06.2012 GKS Belsk Duży-Centrum Radom3-7
29 03.06.2012 GKS Chynów-Powała Taczów1-5
29 03.06.2012 KS Błotnica-Orzeł Gielniów4-2
29 03.06.2012 Mogielanka Mogielnica-Kraska Jasieniec2-0
30 05.06.2012 Powała Taczów-GKS Wulkan Zakrzew3-0
30 10.06.2012 GKS Mazowsze Grójec-GKS Belsk Duży1-0
30 10.06.2012 Centrum Radom-UKS Tęcza Augustów8-1
30 10.06.2012 Drogowiec Jedlińsk-KS Błotnica0-5
30 10.06.2012 Sadownik Błędów -Pilica Nowe Miasto0-3
30 10.06.2012 LKS Pniewy-Mogielanka Mogielnica2-3
30 10.06.2012 Kraska Jasieniec-KS Zamłynie Radom4-6
30 10.06.2012 Orzeł Gielniów-GKS Chynów6-3

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat