PARTNERZY



K Data Wynik
1 29.08.2011 Centrum Radom-Jaguar Wolanów11-2
1 29.08.2011 Kraska Jasieniec-Mogielanka Mogielnica4-0
1 29.08.2011 Sadownik Błędów -UKS Orlik Radom1-6
1 29.08.2011 Drogowiec Jedlińsk-Radomiak SP. Z O.O.0-4
2 05.09.2011 UKS Orlik Radom-Centrum Radom2-3
2 05.09.2011 Mogielanka Mogielnica-Sadownik Błędów 1-2
2 05.09.2011 KS Warka-Kraska Jasieniec2-0
2 05.09.2011 Radomiak SP. Z O.O.-Jaguar Wolanów11-0
3 08.09.2011 Centrum Radom-Mogielanka Mogielnica12-0
3 08.09.2011 Jaguar Wolanów-UKS Orlik Radom2-10
3 08.09.2011 Sadownik Błędów -KS Warka0-4
3 08.09.2011 Kraska Jasieniec-RKP Broń Radom2-1
4 12.09.2011 KS Warka-Centrum Radom1-3
4 12.09.2011 Mogielanka Mogielnica-Jaguar Wolanów0-1
4 12.09.2011 Radomiak SP. Z O.O.-UKS Orlik Radom2-0
4 12.09.2011 RKP Broń Radom-Sadownik Błędów 5-0
4 12.09.2011 Drogowiec Jedlińsk-Kraska Jasieniec6-1
5 19.09.2011 Jaguar Wolanów-KS Warka1-1
5 19.09.2011 UKS Orlik Radom-Mogielanka Mogielnica5-1
5 19.09.2011 Sadownik Błędów -Drogowiec Jedlińsk1-2
5 19.09.2011 Centrum Radom-RKP Broń Radom3-0
6 26.09.2011 KS Warka-UKS Orlik Radom2-0
6 26.09.2011 Radomiak SP. Z O.O.-Mogielanka Mogielnica7-0
6 26.09.2011 RKP Broń Radom-Jaguar Wolanów11-0
6 26.09.2011 Drogowiec Jedlińsk-Centrum Radom5-5
7 03.10.2011 Mogielanka Mogielnica-KS Warka1-2
7 03.10.2011 Kraska Jasieniec-Radomiak SP. Z O.O.0-4
7 03.10.2011 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk0-3
7 03.10.2011 UKS Orlik Radom-RKP Broń Radom4-1
8 10.10.2011 Kraska Jasieniec-Sadownik Błędów 4-1
8 10.10.2011 Radomiak SP. Z O.O.-KS Warka6-0
8 10.10.2011 RKP Broń Radom-Mogielanka Mogielnica7-0
8 10.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-UKS Orlik Radom1-1
9 17.10.2011 Kraska Jasieniec-Centrum Radom2-2
9 17.10.2011 Sadownik Błędów -Radomiak SP. Z O.O.1-8
9 17.10.2011 Mogielanka Mogielnica-Drogowiec Jedlińsk1-4
9 17.10.2011 KS Warka-RKP Broń Radom1-2
10 24.10.2011 Sadownik Błędów -Centrum Radom0-1
10 24.10.2011 Kraska Jasieniec-Jaguar Wolanów4-2
10 24.10.2011 Radomiak SP. Z O.O.-RKP Broń Radom2-0
10 24.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-KS Warka1-0
11 07.11.2011 Jaguar Wolanów-Sadownik Błędów 3-2
11 07.11.2011 UKS Orlik Radom-Kraska Jasieniec3-0
11 07.11.2011 Centrum Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-3
11 07.11.2011 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk2-2
12 02.04.2012 Mogielanka Mogielnica-Kraska Jasieniec0-3
12 02.04.2012 Jaguar Wolanów-Centrum Radom0-12
12 02.04.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Drogowiec Jedlińsk3-0
12 02.04.2012 UKS Orlik Radom-Sadownik Błędów 1-1
12 25.04.2012 RKP Broń Radom-KS Warka5-0
13 15.04.2012 Kraska Jasieniec-KS Warka1-1
13 16.04.2012 Jaguar Wolanów-Radomiak SP. Z O.O.1-2
13 16.04.2012 Centrum Radom-UKS Orlik Radom4-3
13 16.04.2012 Sadownik Błędów -Mogielanka Mogielnica1-1
13 17.04.2012 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom0-1
14 23.04.2012 Kraska Jasieniec-Drogowiec Jedlińsk1-2
14 23.04.2012 KS Warka-Sadownik Błędów 3-0
14 23.04.2012 Mogielanka Mogielnica-Centrum Radom0-4
14 23.04.2012 UKS Orlik Radom-Jaguar Wolanów3-0
14 16.05.2012 RKP Broń Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-4
15 28.04.2012 Mogielanka Mogielnica-RKP Broń Radom1-6
15 30.04.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Centrum Radom3-4
15 30.04.2012 Sadownik Błędów -Jaguar Wolanów12-4
15 30.04.2012 Kraska Jasieniec-UKS Orlik Radom2-2
15 30.04.2012 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk4-4
16 07.05.2012 UKS Orlik Radom-Radomiak SP. Z O.O.1-3
16 07.05.2012 Jaguar Wolanów-Mogielanka Mogielnica4-4
16 07.05.2012 Centrum Radom-KS Warka5-0
16 07.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-Sadownik Błędów 0-1
16 23.05.2012 RKP Broń Radom-Kraska Jasieniec4-0
17 14.05.2012 Mogielanka Mogielnica-Radomiak SP. Z O.O.0-9
17 14.05.2012 UKS Orlik Radom-KS Warka0-4
17 14.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów3-0
17 14.05.2012 RKP Broń Radom-Centrum Radom3-4
17 14.05.2012 Sadownik Błędów -Kraska Jasieniec1-1
18 21.05.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Sadownik Błędów 3-0
18 21.05.2012 Kraska Jasieniec-Centrum Radom0-3
18 21.05.2012 Jaguar Wolanów-RKP Broń Radom1-7
18 21.05.2012 UKS Orlik Radom-Drogowiec Jedlińsk3-1
18 21.05.2012 KS Warka-Mogielanka Mogielnica6-2
19 29.05.2012 KS Warka-Radomiak SP. Z O.O.0-8
19 29.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-Mogielanka Mogielnica2-0
19 29.05.2012 RKP Broń Radom-UKS Orlik Radom2-0
19 29.05.2012 Jaguar Wolanów-Kraska Jasieniec5-4
19 29.05.2012 Centrum Radom-Sadownik Błędów 3-0
20 04.06.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Kraska Jasieniec3-0
20 04.06.2012 Sadownik Błędów -RKP Broń Radom1-5
20 04.06.2012 Centrum Radom-Drogowiec Jedlińsk3-3
20 04.06.2012 KS Warka-Jaguar Wolanów6-2
20 04.06.2012 Mogielanka Mogielnica-UKS Orlik Radom1-3

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat