PARTNERZY



K Data Wynik
1 29.08.2011 Centrum Radom-Jaguar Wolanów11-2
1 29.08.2011 Kraska Jasieniec-Mogielanka Mogielnica4-0
1 29.08.2011 Sadownik Błędów -UKS Orlik Radom1-6
1 29.08.2011 Drogowiec Jedlińsk-Radomiak SP. Z O.O.0-4
2 05.09.2011 UKS Orlik Radom-Centrum Radom2-3
2 05.09.2011 Mogielanka Mogielnica-Sadownik Błędów 1-2
2 05.09.2011 KS Warka-Kraska Jasieniec2-0
2 05.09.2011 Radomiak SP. Z O.O.-Jaguar Wolanów11-0
3 08.09.2011 Centrum Radom-Mogielanka Mogielnica12-0
3 08.09.2011 Jaguar Wolanów-UKS Orlik Radom2-10
3 08.09.2011 Sadownik Błędów -KS Warka0-4
3 08.09.2011 Kraska Jasieniec-RKP Broń Radom2-1
4 12.09.2011 KS Warka-Centrum Radom1-3
4 12.09.2011 Mogielanka Mogielnica-Jaguar Wolanów0-1
4 12.09.2011 Radomiak SP. Z O.O.-UKS Orlik Radom2-0
4 12.09.2011 RKP Broń Radom-Sadownik Błędów 5-0
4 12.09.2011 Drogowiec Jedlińsk-Kraska Jasieniec6-1
5 19.09.2011 Jaguar Wolanów-KS Warka1-1
5 19.09.2011 UKS Orlik Radom-Mogielanka Mogielnica5-1
5 19.09.2011 Sadownik Błędów -Drogowiec Jedlińsk1-2
5 19.09.2011 Centrum Radom-RKP Broń Radom3-0
6 26.09.2011 KS Warka-UKS Orlik Radom2-0
6 26.09.2011 Radomiak SP. Z O.O.-Mogielanka Mogielnica7-0
6 26.09.2011 RKP Broń Radom-Jaguar Wolanów11-0
6 26.09.2011 Drogowiec Jedlińsk-Centrum Radom5-5
7 03.10.2011 Mogielanka Mogielnica-KS Warka1-2
7 03.10.2011 Kraska Jasieniec-Radomiak SP. Z O.O.0-4
7 03.10.2011 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk0-3
7 03.10.2011 UKS Orlik Radom-RKP Broń Radom4-1
8 10.10.2011 Kraska Jasieniec-Sadownik Błędów 4-1
8 10.10.2011 Radomiak SP. Z O.O.-KS Warka6-0
8 10.10.2011 RKP Broń Radom-Mogielanka Mogielnica7-0
8 10.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-UKS Orlik Radom1-1
9 17.10.2011 Kraska Jasieniec-Centrum Radom2-2
9 17.10.2011 Sadownik Błędów -Radomiak SP. Z O.O.1-8
9 17.10.2011 Mogielanka Mogielnica-Drogowiec Jedlińsk1-4
9 17.10.2011 KS Warka-RKP Broń Radom1-2
10 24.10.2011 Sadownik Błędów -Centrum Radom0-1
10 24.10.2011 Kraska Jasieniec-Jaguar Wolanów4-2
10 24.10.2011 Radomiak SP. Z O.O.-RKP Broń Radom2-0
10 24.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-KS Warka1-0
11 07.11.2011 Jaguar Wolanów-Sadownik Błędów 3-2
11 07.11.2011 UKS Orlik Radom-Kraska Jasieniec3-0
11 07.11.2011 Centrum Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-3
11 07.11.2011 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk2-2
12 02.04.2012 Mogielanka Mogielnica-Kraska Jasieniec0-3
12 02.04.2012 Jaguar Wolanów-Centrum Radom0-12
12 02.04.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Drogowiec Jedlińsk3-0
12 02.04.2012 UKS Orlik Radom-Sadownik Błędów 1-1
12 25.04.2012 RKP Broń Radom-KS Warka5-0
13 15.04.2012 Kraska Jasieniec-KS Warka1-1
13 16.04.2012 Jaguar Wolanów-Radomiak SP. Z O.O.1-2
13 16.04.2012 Centrum Radom-UKS Orlik Radom4-3
13 16.04.2012 Sadownik Błędów -Mogielanka Mogielnica1-1
13 17.04.2012 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom0-1
14 23.04.2012 Kraska Jasieniec-Drogowiec Jedlińsk1-2
14 23.04.2012 KS Warka-Sadownik Błędów 3-0
14 23.04.2012 Mogielanka Mogielnica-Centrum Radom0-4
14 23.04.2012 UKS Orlik Radom-Jaguar Wolanów3-0
14 16.05.2012 RKP Broń Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-4
15 28.04.2012 Mogielanka Mogielnica-RKP Broń Radom1-6
15 30.04.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Centrum Radom3-4
15 30.04.2012 Sadownik Błędów -Jaguar Wolanów12-4
15 30.04.2012 Kraska Jasieniec-UKS Orlik Radom2-2
15 30.04.2012 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk4-4
16 07.05.2012 UKS Orlik Radom-Radomiak SP. Z O.O.1-3
16 07.05.2012 Jaguar Wolanów-Mogielanka Mogielnica4-4
16 07.05.2012 Centrum Radom-KS Warka5-0
16 07.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-Sadownik Błędów 0-1
16 23.05.2012 RKP Broń Radom-Kraska Jasieniec4-0
17 14.05.2012 Mogielanka Mogielnica-Radomiak SP. Z O.O.0-9
17 14.05.2012 UKS Orlik Radom-KS Warka0-4
17 14.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów3-0
17 14.05.2012 RKP Broń Radom-Centrum Radom3-4
17 14.05.2012 Sadownik Błędów -Kraska Jasieniec1-1
18 21.05.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Sadownik Błędów 3-0
18 21.05.2012 Kraska Jasieniec-Centrum Radom0-3
18 21.05.2012 Jaguar Wolanów-RKP Broń Radom1-7
18 21.05.2012 UKS Orlik Radom-Drogowiec Jedlińsk3-1
18 21.05.2012 KS Warka-Mogielanka Mogielnica6-2
19 29.05.2012 KS Warka-Radomiak SP. Z O.O.0-8
19 29.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-Mogielanka Mogielnica2-0
19 29.05.2012 RKP Broń Radom-UKS Orlik Radom2-0
19 29.05.2012 Jaguar Wolanów-Kraska Jasieniec5-4
19 29.05.2012 Centrum Radom-Sadownik Błędów 3-0
20 04.06.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Kraska Jasieniec3-0
20 04.06.2012 Sadownik Błędów -RKP Broń Radom1-5
20 04.06.2012 Centrum Radom-Drogowiec Jedlińsk3-3
20 04.06.2012 KS Warka-Jaguar Wolanów6-2
20 04.06.2012 Mogielanka Mogielnica-UKS Orlik Radom1-3

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat