PARTNERZY



K Data Wynik
1 03.09.2011 Jastrząb Głowaczów-Zodiak Sucha9-1
1 03.09.2011 LKS Pniewy-KS Warka3-2
1 03.09.2011 KS Potworów-GKS Mazowsze Grójec3-3
1 03.09.2011 MKS Pilica Białobrzegi-Mogielanka Mogielnica2-0
1 03.09.2011 KS Start Radom-GKS Belsk Duży11-0
2 10.09.2011 GKS Belsk Duży-GKS Mazowsze Grójec1-2
2 10.09.2011 Mogielanka Mogielnica-LKS Pniewy4-1
2 10.09.2011 Zodiak Sucha-Drogowiec Jedlińsk1-3
2 10.09.2011 KS Start Radom-Jastrząb Głowaczów2-0
2 10.09.2011 KS Warka-KS Potworów0-2
3 17.09.2011 Jastrząb Głowaczów-GKS Belsk Duży3-1
3 17.09.2011 Drogowiec Jedlińsk-KS Start Radom0-4
3 17.09.2011 KS Potworów-Mogielanka Mogielnica6-1
3 17.09.2011 MKS Pilica Białobrzegi-Zodiak Sucha2-0
3 17.09.2011 GKS Mazowsze Grójec-KS Warka6-2
4 23.09.2011 Mogielanka Mogielnica-GKS Mazowsze Grójec3-7
4 24.09.2011 GKS Belsk Duży-KS Warka5-1
4 24.09.2011 Zodiak Sucha-LKS Pniewy0-1
4 24.09.2011 Jastrząb Głowaczów-Drogowiec Jedlińsk3-3
4 24.09.2011 KS Start Radom-MKS Pilica Białobrzegi5-0
5 01.10.2011 MKS Pilica Białobrzegi-Jastrząb Głowaczów1-5
5 01.10.2011 LKS Pniewy-KS Start Radom1-5
5 01.10.2011 KS Potworów-Zodiak Sucha1-1
5 01.10.2011 KS Warka-Mogielanka Mogielnica2-2
5 05.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-GKS Belsk Duży6-1
6 08.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-MKS Pilica Białobrzegi6-1
6 08.10.2011 GKS Belsk Duży-Mogielanka Mogielnica4-2
6 08.10.2011 Zodiak Sucha-GKS Mazowsze Grójec0-4
6 08.10.2011 Jastrząb Głowaczów-LKS Pniewy5-0
6 08.10.2011 KS Start Radom-KS Potworów2-1
7 15.10.2011 LKS Pniewy-Drogowiec Jedlińsk1-3
7 15.10.2011 MKS Pilica Białobrzegi-GKS Belsk Duży1-0
7 15.10.2011 KS Potworów-Jastrząb Głowaczów3-0
7 15.10.2011 GKS Mazowsze Grójec-KS Start Radom3-3
7 15.10.2011 KS Warka-Zodiak Sucha2-0
8 19.10.2011 Drogowiec Jedlińsk-KS Potworów2-4
8 22.10.2011 Zodiak Sucha-Mogielanka Mogielnica3-3
8 22.10.2011 KS Start Radom-KS Warka7-3
8 22.10.2011 Jastrząb Głowaczów-GKS Mazowsze Grójec3-2
8 22.10.2011 MKS Pilica Białobrzegi-LKS Pniewy2-2
9 29.10.2011 GKS Belsk Duży-LKS Pniewy1-4
9 29.10.2011 GKS Mazowsze Grójec-Drogowiec Jedlińsk1-3
9 29.10.2011 KS Warka-Jastrząb Głowaczów2-4
9 29.10.2011 Mogielanka Mogielnica-KS Start Radom0-4
9 31.10.2011 KS Potworów-MKS Pilica Białobrzegi3-1
10 05.11.2011 GKS Belsk Duży-Zodiak Sucha2-0
10 05.11.2011 Jastrząb Głowaczów-Mogielanka Mogielnica0-3
10 05.11.2011 Drogowiec Jedlińsk-KS Warka4-2
10 05.11.2011 MKS Pilica Białobrzegi-GKS Mazowsze Grójec2-2
10 05.11.2011 LKS Pniewy-KS Potworów1-0
11 12.11.2011 KS Potworów-GKS Belsk Duży9-0
11 12.11.2011 GKS Mazowsze Grójec-LKS Pniewy4-2
11 12.11.2011 KS Warka-MKS Pilica Białobrzegi1-3
11 12.11.2011 Mogielanka Mogielnica-Drogowiec Jedlińsk1-2
11 12.11.2011 Zodiak Sucha-KS Start Radom0-5
12 24.03.2012 GKS Mazowsze Grójec-KS Potworów2-2
12 24.03.2012 KS Warka-LKS Pniewy2-5
12 24.03.2012 Mogielanka Mogielnica-MKS Pilica Białobrzegi2-0
12 24.03.2012 Zodiak Sucha-Jastrząb Głowaczów0-3
12 24.03.2012 GKS Belsk Duży-KS Start Radom1-5
13 31.03.2012 KS Potworów-KS Warka4-2
13 31.03.2012 Drogowiec Jedlińsk-Zodiak Sucha0-0
13 31.03.2012 LKS Pniewy-Mogielanka Mogielnica2-0
13 31.03.2012 GKS Mazowsze Grójec-GKS Belsk Duży11-0
13 01.04.2012 Jastrząb Głowaczów-KS Start Radom3-2
14 14.04.2012 Mogielanka Mogielnica-KS Potworów2-2
14 14.04.2012 KS Warka-GKS Mazowsze Grójec1-3
14 14.04.2012 Zodiak Sucha-MKS Pilica Białobrzegi0-2
14 14.04.2012 KS Start Radom-Drogowiec Jedlińsk1-1
14 14.04.2012 GKS Belsk Duży-Jastrząb Głowaczów0-3
15 21.04.2012 Drogowiec Jedlińsk-Jastrząb Głowaczów1-0
15 21.04.2012 MKS Pilica Białobrzegi-KS Start Radom0-1
15 21.04.2012 LKS Pniewy-Zodiak Sucha2-0
15 21.04.2012 GKS Mazowsze Grójec-Mogielanka Mogielnica2-4
15 21.04.2012 KS Warka-GKS Belsk Duży0-1
16 28.04.2012 Mogielanka Mogielnica-KS Warka0-1
16 28.04.2012 Zodiak Sucha-KS Potworów1-7
16 28.04.2012 Jastrząb Głowaczów-MKS Pilica Białobrzegi0-1
16 28.04.2012 GKS Belsk Duży-Drogowiec Jedlińsk0-5
16 29.04.2012 KS Start Radom-LKS Pniewy5-1
17 05.05.2012 MKS Pilica Białobrzegi-Drogowiec Jedlińsk4-1
17 05.05.2012 LKS Pniewy-Jastrząb Głowaczów5-3
17 05.05.2012 KS Potworów-KS Start Radom3-3
17 05.05.2012 GKS Mazowsze Grójec-Zodiak Sucha5-0
17 05.05.2012 Mogielanka Mogielnica-GKS Belsk Duży5-0
18 10.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-LKS Pniewy1-0
18 12.05.2012 Zodiak Sucha-KS Warka3-3
18 12.05.2012 Jastrząb Głowaczów-KS Potworów1-2
18 12.05.2012 GKS Belsk Duży-MKS Pilica Białobrzegi2-4
18 13.05.2012 KS Start Radom-GKS Mazowsze Grójec2-0
19 17.05.2012 LKS Pniewy-MKS Pilica Białobrzegi1-1
19 19.05.2012 KS Potworów-Drogowiec Jedlińsk3-2
19 19.05.2012 GKS Mazowsze Grójec-Jastrząb Głowaczów0-1
19 19.05.2012 KS Warka-KS Start Radom1-2
19 24.05.2012 Mogielanka Mogielnica-Zodiak Sucha2-3
20 26.05.2012 KS Start Radom-Mogielanka Mogielnica2-1
20 26.05.2012 Jastrząb Głowaczów-KS Warka8-3
20 26.05.2012 MKS Pilica Białobrzegi-KS Potworów3-0
20 26.05.2012 LKS Pniewy-GKS Belsk Duży5-0
20 30.05.2012 Drogowiec Jedlińsk-GKS Mazowsze Grójec0-0
21 02.06.2012 Zodiak Sucha-GKS Belsk Duży5-0
21 02.06.2012 Mogielanka Mogielnica-Jastrząb Głowaczów0-5
21 02.06.2012 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk1-2
21 02.06.2012 GKS Mazowsze Grójec-MKS Pilica Białobrzegi0-1
21 02.06.2012 KS Potworów-LKS Pniewy5-2
22 06.06.2012 Drogowiec Jedlińsk-Mogielanka Mogielnica3-0
22 09.06.2012 GKS Belsk Duży-KS Potworów0-8
22 09.06.2012 LKS Pniewy-GKS Mazowsze Grójec2-1
22 09.06.2012 MKS Pilica Białobrzegi-KS Warka3-1
22 10.06.2012 KS Start Radom-Zodiak Sucha7-1

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat