PARTNERZY



K Data Wynik
1 26.08.2017 Zawisza Sienno-RKP Broń Radom0-15
1 26.08.2017 UKS LIPIE-Chojniak Wieniawa9-3
1 26.08.2017 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk4-4
2 30.08.2017 Chojniak Wieniawa-Polonia Iłża2-2
2 31.08.2017 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk3-2
2 06.09.2017 Zawisza Sienno-UKS LIPIE1-12
3 02.09.2017 UKS LIPIE-RKP Broń Radom1-7
3 02.09.2017 Jaguar Wolanów-Chojniak Wieniawa1-3
3 27.09.2017 Polonia Iłża-Zawisza Sienno5-1
4 09.09.2017 Chojniak Wieniawa-Drogowiec Jedlińsk2-2
4 09.09.2017 Zawisza Sienno-Jaguar Wolanów2-1
4 09.09.2017 UKS LIPIE-Polonia Iłża5-3
5 16.09.2017 Polonia Iłża-RKP Broń Radom0-3
5 16.09.2017 Jaguar Wolanów-UKS LIPIE4-6
5 16.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Zawisza Sienno10-2
6 20.09.2017 RKP Broń Radom-Chojniak Wieniawa5-0
6 20.09.2017 UKS LIPIE-Drogowiec Jedlińsk2-4
6 20.09.2017 Polonia Iłża-Jaguar Wolanów5-2
7 23.09.2017 Jaguar Wolanów-RKP Broń Radom1-3
7 23.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Polonia Iłża2-1
7 04.10.2017 Chojniak Wieniawa-Zawisza Sienno6-0
8 30.09.2017 Chojniak Wieniawa-UKS LIPIE2-6
8 30.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów4-1
8 11.10.2017 RKP Broń Radom-Zawisza Sienno6-2
9 07.10.2017 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom2-0
9 07.10.2017 Polonia Iłża-Chojniak Wieniawa2-5
9 08.10.2017 UKS LIPIE-Zawisza Sienno7-2
10 13.10.2017 Zawisza Sienno-Polonia Iłża0-11
10 14.10.2017 RKP Broń Radom-UKS LIPIE10-2
10 14.10.2017 Chojniak Wieniawa-Jaguar Wolanów6-0
11 21.10.2017 Drogowiec Jedlińsk-Chojniak Wieniawa5-1
11 21.10.2017 Jaguar Wolanów-Zawisza Sienno3-4
11 21.10.2017 Polonia Iłża-UKS LIPIE0-6
12 28.10.2017 RKP Broń Radom-Polonia Iłża-
12 28.10.2017 UKS LIPIE-Jaguar Wolanów-
12 28.10.2017 Zawisza Sienno-Drogowiec Jedlińsk-
13 04.11.2017 Chojniak Wieniawa-RKP Broń Radom-
13 04.11.2017 Drogowiec Jedlińsk-UKS LIPIE-
13 04.11.2017 Jaguar Wolanów-Polonia Iłża-
14 11.11.2017 RKP Broń Radom-Jaguar Wolanów-
14 11.11.2017 Polonia Iłża-Drogowiec Jedlińsk-
14 11.11.2017 Zawisza Sienno-Chojniak Wieniawa-

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
Legion Radom716
3 Drogowiec Jedlińsk715
Chojniak Wieniawa89
Gracja Tczów86
Jaguar Wolanów93

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie1021
3 Drogowiec Jedlińsk920
Chojniak Wieniawa1014
Polonia Iłża910
Zawisza Sienno106
Jaguar Wolanów91

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży615
3 Drogowiec Jedlińsk69
KS Błotnica74
Energia Kozienice61

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom721
Legion Głowaczów816
KS Warka813
Energia Kozienice79
Jedlnia Dzieciom89
6 Drogowiec Jedlińsk80

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 28 paź 2017 12:00 
Energia Kozienice : Drogowiec Jedlińsk

IV Liga

  MPkt
RKP Broń Radom1227
MKS Pilica Białobrzegi1226
Mszczonowianka 1225
Sparta Jazgarzew1224
Oskar Przysucha1224
Błonianka Błonie1223
Mazur Karczew1220
Pogoń Grodzisk1219
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1217
11 Energia Kozienice1216
12 MKS Piaseczno1215
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos125
15 KS Promna122
16 Naprzód Skórzec121

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 28 paź 2017
Perła Złotokłos : Wilga Garwolin
Naprzód Skórzec : KS Promna
MKS Piaseczno : Sparta Jazgarzew
MKS Pilica Białobrzegi : Oskar Przysucha
Mszczonowianka : Mazur Karczew
Energia Kozienice : Drogowiec Jedlińsk
Błonianka Błonie : RKP Broń Radom
Znicz Pruszków : Pogoń Grodzisk

Seniorzy - ostatnia kolejka

Drogowiec Jedlińsk 0:1 Mszczonowianka
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk 1:3 Błonianka Błonie
RKP Broń Radom 3:2 Energia Kozienice
Mazur Karczew 0:0 MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha 0:0 MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew 6:2 Naprzód Skórzec
KS Promna 2:2 Perła Złotokłos

patronat