PARTNERZY



K Data Wynik
1 12.08.2017 RKP Broń Radom-Wilga Garwolin7-0
1 12.08.2017 Mazur Karczew-Znicz Pruszków5-0
1 12.08.2017 Oskar Przysucha-Błonianka Błonie5-1
1 12.08.2017 Sparta Jazgarzew-Energia Kozienice3-2
1 12.08.2017 KS Promna-Mszczonowianka 1-2
1 12.08.2017 Perła Złotokłos-MKS Pilica Białobrzegi1-3
1 12.08.2017 Naprzód Skórzec-MKS Piaseczno1-4
1 13.08.2017 Drogowiec Jedlińsk-Pogoń Grodzisk0-2
2 19.08.2017 Wilga Garwolin-MKS Piaseczno0-0
2 19.08.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Naprzód Skórzec3-0
2 19.08.2017 Mszczonowianka -Perła Złotokłos3-0
2 19.08.2017 Energia Kozienice-KS Promna2-0
2 19.08.2017 Błonianka Błonie-Sparta Jazgarzew1-2
2 19.08.2017 Znicz Pruszków-Oskar Przysucha3-3
2 19.08.2017 Pogoń Grodzisk-Mazur Karczew1-0
2 19.08.2017 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk1-1
3 26.08.2017 Mazur Karczew-RKP Broń Radom1-1
3 26.08.2017 Oskar Przysucha-Pogoń Grodzisk1-0
3 26.08.2017 Sparta Jazgarzew-Znicz Pruszków4-1
3 26.08.2017 KS Promna-Błonianka Błonie0-2
3 26.08.2017 Perła Złotokłos-Energia Kozienice2-0
3 26.08.2017 Naprzód Skórzec-Mszczonowianka 3-5
3 26.08.2017 MKS Piaseczno-MKS Pilica Białobrzegi2-3
3 26.08.2017 Drogowiec Jedlińsk-Wilga Garwolin0-1
4 30.08.2017 Wilga Garwolin-MKS Pilica Białobrzegi0-4
4 30.08.2017 Mszczonowianka -MKS Piaseczno2-0
4 30.08.2017 Energia Kozienice-Naprzód Skórzec5-1
4 30.08.2017 Błonianka Błonie-Perła Złotokłos8-0
4 30.08.2017 Znicz Pruszków-KS Promna6-0
4 30.08.2017 Pogoń Grodzisk-Sparta Jazgarzew0-2
4 30.08.2017 RKP Broń Radom-Oskar Przysucha2-4
4 30.08.2017 Drogowiec Jedlińsk-Mazur Karczew2-2
5 02.09.2017 Mazur Karczew-Wilga Garwolin1-0
5 02.09.2017 Sparta Jazgarzew-RKP Broń Radom0-3
5 02.09.2017 KS Promna-Pogoń Grodzisk1-5
5 02.09.2017 Perła Złotokłos-Znicz Pruszków0-0
5 02.09.2017 Naprzód Skórzec-Błonianka Błonie3-5
5 02.09.2017 MKS Piaseczno-Energia Kozienice1-2
5 02.09.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Mszczonowianka 4-0
5 02.09.2017 Oskar Przysucha-Drogowiec Jedlińsk2-1
6 09.09.2017 Wilga Garwolin-Mszczonowianka 3-2
6 09.09.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Energia Kozienice1-0
6 09.09.2017 Błonianka Błonie-MKS Piaseczno3-0
6 09.09.2017 Znicz Pruszków-Naprzód Skórzec0-0
6 09.09.2017 Pogoń Grodzisk-Perła Złotokłos5-0
6 09.09.2017 KS Promna-RKP Broń Radom0-6
6 09.09.2017 Mazur Karczew-Oskar Przysucha1-1
6 10.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Sparta Jazgarzew4-2
7 16.09.2017 Oskar Przysucha-Wilga Garwolin0-1
7 16.09.2017 Sparta Jazgarzew-Mazur Karczew3-6
7 16.09.2017 Perła Złotokłos-RKP Broń Radom0-2
7 16.09.2017 Naprzód Skórzec-Pogoń Grodzisk0-5
7 16.09.2017 MKS Piaseczno-Znicz Pruszków2-0
7 16.09.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Błonianka Błonie0-1
7 16.09.2017 Mszczonowianka -Energia Kozienice2-1
7 16.09.2017 KS Promna-Drogowiec Jedlińsk1-2
8 23.09.2017 Wilga Garwolin-Energia Kozienice1-2
8 23.09.2017 Mszczonowianka -Błonianka Błonie1-1
8 23.09.2017 Znicz Pruszków-MKS Pilica Białobrzegi1-2
8 23.09.2017 Pogoń Grodzisk-MKS Piaseczno2-3
8 23.09.2017 RKP Broń Radom-Naprzód Skórzec2-1
8 23.09.2017 Mazur Karczew-KS Promna1-1
8 23.09.2017 Oskar Przysucha-Sparta Jazgarzew0-2
8 23.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Perła Złotokłos2-0
9 30.09.2017 Sparta Jazgarzew-Wilga Garwolin2-3
9 30.09.2017 KS Promna-Oskar Przysucha1-6
9 30.09.2017 Perła Złotokłos-Mazur Karczew1-2
9 30.09.2017 MKS Piaseczno-RKP Broń Radom1-1
9 30.09.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Pogoń Grodzisk1-1
9 30.09.2017 Mszczonowianka -Znicz Pruszków2-0
9 30.09.2017 Energia Kozienice-Błonianka Błonie1-1
9 30.09.2017 Naprzód Skórzec-Drogowiec Jedlińsk1-5
10 07.10.2017 Wilga Garwolin-Błonianka Błonie4-2
10 07.10.2017 Znicz Pruszków-Energia Kozienice1-2
10 07.10.2017 Pogoń Grodzisk-Mszczonowianka 0-2
10 07.10.2017 RKP Broń Radom-MKS Pilica Białobrzegi3-2
10 07.10.2017 Mazur Karczew-Naprzód Skórzec4-1
10 07.10.2017 Oskar Przysucha-Perła Złotokłos4-0
10 07.10.2017 Sparta Jazgarzew-KS Promna2-1
10 07.10.2017 Drogowiec Jedlińsk-MKS Piaseczno3-1
11 14.10.2017 KS Promna-Wilga Garwolin1-2
11 14.10.2017 Perła Złotokłos-Sparta Jazgarzew0-6
11 14.10.2017 Naprzód Skórzec-Oskar Przysucha2-4
11 14.10.2017 MKS Piaseczno-Mazur Karczew3-1
11 14.10.2017 Mszczonowianka -RKP Broń Radom2-3
11 14.10.2017 Energia Kozienice-Pogoń Grodzisk0-5
11 14.10.2017 Błonianka Błonie-Znicz Pruszków3-1
11 14.10.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Drogowiec Jedlińsk2-0
12 21.10.2017 Wilga Garwolin-Znicz Pruszków-
12 21.10.2017 Pogoń Grodzisk-Błonianka Błonie1-3
12 21.10.2017 RKP Broń Radom-Energia Kozienice3-2
12 21.10.2017 Mazur Karczew-MKS Pilica Białobrzegi0-0
12 21.10.2017 Oskar Przysucha-MKS Piaseczno0-0
12 21.10.2017 Sparta Jazgarzew-Naprzód Skórzec6-2
12 21.10.2017 KS Promna-Perła Złotokłos2-2
12 21.10.2017 Drogowiec Jedlińsk-Mszczonowianka 0-1
13 28.10.2017 Perła Złotokłos-Wilga Garwolin-
13 28.10.2017 Naprzód Skórzec-KS Promna-
13 28.10.2017 MKS Piaseczno-Sparta Jazgarzew-
13 28.10.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Oskar Przysucha-
13 28.10.2017 Mszczonowianka -Mazur Karczew-
13 28.10.2017 Energia Kozienice-Drogowiec Jedlińsk-
13 28.10.2017 Błonianka Błonie-RKP Broń Radom-
13 28.10.2017 Znicz Pruszków-Pogoń Grodzisk-
14 04.11.2017 Wilga Garwolin-Pogoń Grodzisk-
14 04.11.2017 RKP Broń Radom-Znicz Pruszków-
14 04.11.2017 Mazur Karczew-Energia Kozienice-
14 04.11.2017 Oskar Przysucha-Mszczonowianka -
14 04.11.2017 Sparta Jazgarzew-MKS Pilica Białobrzegi-
14 04.11.2017 KS Promna-MKS Piaseczno-
14 04.11.2017 Perła Złotokłos-Naprzód Skórzec-
14 05.11.2017 Drogowiec Jedlińsk-Błonianka Błonie-
15 11.11.2017 Naprzód Skórzec-Wilga Garwolin-
15 11.11.2017 MKS Piaseczno-Perła Złotokłos-
15 11.11.2017 MKS Pilica Białobrzegi-KS Promna-
15 11.11.2017 Mszczonowianka -Sparta Jazgarzew-
15 11.11.2017 Energia Kozienice-Oskar Przysucha-
15 11.11.2017 Błonianka Błonie-Mazur Karczew-
15 11.11.2017 Znicz Pruszków-Drogowiec Jedlińsk-
15 11.11.2017 Pogoń Grodzisk-RKP Broń Radom-

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
Legion Radom716
3 Drogowiec Jedlińsk715
Chojniak Wieniawa89
Gracja Tczów86
Jaguar Wolanów93

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie1021
3 Drogowiec Jedlińsk920
Chojniak Wieniawa1014
Polonia Iłża910
Zawisza Sienno106
Jaguar Wolanów91

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży615
3 Drogowiec Jedlińsk69
KS Błotnica74
Energia Kozienice61

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom721
Legion Głowaczów816
KS Warka813
Energia Kozienice79
Jedlnia Dzieciom89
6 Drogowiec Jedlińsk80

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 28 paź 2017 12:00 
Energia Kozienice : Drogowiec Jedlińsk

IV Liga

  MPkt
RKP Broń Radom1227
MKS Pilica Białobrzegi1226
Mszczonowianka 1225
Sparta Jazgarzew1224
Oskar Przysucha1224
Błonianka Błonie1223
Mazur Karczew1220
Pogoń Grodzisk1219
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1217
11 Energia Kozienice1216
12 MKS Piaseczno1215
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos125
15 KS Promna122
16 Naprzód Skórzec121

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 28 paź 2017
Perła Złotokłos : Wilga Garwolin
Naprzód Skórzec : KS Promna
MKS Piaseczno : Sparta Jazgarzew
MKS Pilica Białobrzegi : Oskar Przysucha
Mszczonowianka : Mazur Karczew
Energia Kozienice : Drogowiec Jedlińsk
Błonianka Błonie : RKP Broń Radom
Znicz Pruszków : Pogoń Grodzisk

Seniorzy - ostatnia kolejka

Drogowiec Jedlińsk 0:1 Mszczonowianka
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk 1:3 Błonianka Błonie
RKP Broń Radom 3:2 Energia Kozienice
Mazur Karczew 0:0 MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha 0:0 MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew 6:2 Naprzód Skórzec
KS Promna 2:2 Perła Złotokłos

patronat