PARTNERZY



K Data Wynik
1 18.03.2017 UKS LIPIE-RKP Broń Radom4-1
1 18.03.2017 SZ.P. Radomiak-Chojniak Wieniawa6-1
1 18.03.2017 Polonia Iłża-Hubertus Chomentów5-0
1 18.03.2017 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk1-6
2 25.03.2017 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk0-2
2 25.03.2017 Chojniak Wieniawa-Polonia Iłża4-0
2 25.03.2017 UKS LIPIE-SZ.P. Radomiak0-1
2 13.04.2017 Hubertus Chomentów-Jaguar Wolanów1-5
3 01.04.2017 SZ.P. Radomiak-RKP Broń Radom2-0
3 01.04.2017 Polonia Iłża-UKS LIPIE3-6
3 01.04.2017 Jaguar Wolanów-Chojniak Wieniawa1-14
3 01.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-Hubertus Chomentów0-1
4 08.04.2017 RKP Broń Radom-Hubertus Chomentów4-1
4 08.04.2017 Chojniak Wieniawa-Drogowiec Jedlińsk3-2
4 08.04.2017 UKS LIPIE-Jaguar Wolanów1-2
4 08.04.2017 SZ.P. Radomiak-Polonia Iłża1-0
5 22.04.2017 Polonia Iłża-RKP Broń Radom3-1
5 22.04.2017 Jaguar Wolanów-SZ.P. Radomiak2-4
5 22.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-UKS LIPIE9-0
5 22.04.2017 Hubertus Chomentów-Chojniak Wieniawa1-9
6 29.04.2017 RKP Broń Radom-Chojniak Wieniawa1-0
6 29.04.2017 SZ.P. Radomiak-Drogowiec Jedlińsk2-1
6 29.04.2017 Polonia Iłża-Jaguar Wolanów3-4
6 14.06.2017 UKS LIPIE-Hubertus Chomentów3-7
7 06.05.2017 Jaguar Wolanów-RKP Broń Radom0-0
7 06.05.2017 Hubertus Chomentów-SZ.P. Radomiak0-1
7 06.05.2017 Chojniak Wieniawa-UKS LIPIE15-1
7 23.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-Polonia Iłża0-2
8 13.05.2017 RKP Broń Radom-UKS LIPIE13-0
8 13.05.2017 Chojniak Wieniawa-SZ.P. Radomiak2-3
8 13.05.2017 Hubertus Chomentów-Polonia Iłża3-4
8 13.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów4-0
9 20.05.2017 Jaguar Wolanów-Hubertus Chomentów4-2
9 20.05.2017 Polonia Iłża-Chojniak Wieniawa5-3
9 20.05.2017 SZ.P. Radomiak-UKS LIPIE7-2
9 21.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom3-2
10 27.05.2017 RKP Broń Radom-SZ.P. Radomiak1-0
10 27.05.2017 UKS LIPIE-Polonia Iłża1-9
10 27.05.2017 Chojniak Wieniawa-Jaguar Wolanów10-1
10 27.05.2017 Hubertus Chomentów-Drogowiec Jedlińsk1-4
11 03.06.2017 Hubertus Chomentów-RKP Broń Radom1-2
11 03.06.2017 Drogowiec Jedlińsk-Chojniak Wieniawa3-0
11 03.06.2017 Jaguar Wolanów-UKS LIPIE3-0
11 03.06.2017 Polonia Iłża-SZ.P. Radomiak0-2
12 10.06.2017 RKP Broń Radom-Polonia Iłża3-1
12 10.06.2017 SZ.P. Radomiak-Jaguar Wolanów1-1
12 10.06.2017 UKS LIPIE-Drogowiec Jedlińsk0-10
12 10.06.2017 Chojniak Wieniawa-Hubertus Chomentów13-3
13 17.06.2017 Chojniak Wieniawa-RKP Broń Radom1-3
13 17.06.2017 Hubertus Chomentów-UKS LIPIE7-3
13 17.06.2017 Drogowiec Jedlińsk-SZ.P. Radomiak0-0
13 17.06.2017 Jaguar Wolanów-Polonia Iłża2-1
14 24.06.2017 RKP Broń Radom-Jaguar Wolanów1-3
14 24.06.2017 Polonia Iłża-Drogowiec Jedlińsk7-1
14 24.06.2017 SZ.P. Radomiak-Hubertus Chomentów7-0
14 24.06.2017 UKS LIPIE-Chojniak Wieniawa0-15

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1121
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów114

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom719
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice71

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka916
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice99
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat