PARTNERZY



K Data Wynik
1 18.03.2017 UKS LIPIE-RKP Broń Radom4-1
1 18.03.2017 SZ.P. Radomiak-Chojniak Wieniawa6-1
1 18.03.2017 Polonia Iłża-Hubertus Chomentów5-0
1 18.03.2017 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk1-6
2 25.03.2017 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk0-2
2 25.03.2017 Chojniak Wieniawa-Polonia Iłża4-0
2 25.03.2017 UKS LIPIE-SZ.P. Radomiak0-1
2 13.04.2017 Hubertus Chomentów-Jaguar Wolanów1-5
3 01.04.2017 SZ.P. Radomiak-RKP Broń Radom2-0
3 01.04.2017 Polonia Iłża-UKS LIPIE3-6
3 01.04.2017 Jaguar Wolanów-Chojniak Wieniawa1-14
3 01.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-Hubertus Chomentów0-1
4 08.04.2017 RKP Broń Radom-Hubertus Chomentów4-1
4 08.04.2017 Chojniak Wieniawa-Drogowiec Jedlińsk3-2
4 08.04.2017 UKS LIPIE-Jaguar Wolanów1-2
4 08.04.2017 SZ.P. Radomiak-Polonia Iłża1-0
5 22.04.2017 Polonia Iłża-RKP Broń Radom3-1
5 22.04.2017 Jaguar Wolanów-SZ.P. Radomiak2-4
5 22.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-UKS LIPIE9-0
5 22.04.2017 Hubertus Chomentów-Chojniak Wieniawa1-9
6 29.04.2017 RKP Broń Radom-Chojniak Wieniawa1-0
6 29.04.2017 SZ.P. Radomiak-Drogowiec Jedlińsk2-1
6 29.04.2017 Polonia Iłża-Jaguar Wolanów3-4
6 14.06.2017 UKS LIPIE-Hubertus Chomentów3-7
7 06.05.2017 Jaguar Wolanów-RKP Broń Radom0-0
7 06.05.2017 Hubertus Chomentów-SZ.P. Radomiak0-1
7 06.05.2017 Chojniak Wieniawa-UKS LIPIE15-1
7 23.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-Polonia Iłża0-2
8 13.05.2017 RKP Broń Radom-UKS LIPIE13-0
8 13.05.2017 Chojniak Wieniawa-SZ.P. Radomiak2-3
8 13.05.2017 Hubertus Chomentów-Polonia Iłża3-4
8 13.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów4-0
9 20.05.2017 Jaguar Wolanów-Hubertus Chomentów4-2
9 20.05.2017 Polonia Iłża-Chojniak Wieniawa5-3
9 20.05.2017 SZ.P. Radomiak-UKS LIPIE7-2
9 21.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom3-2
10 27.05.2017 RKP Broń Radom-SZ.P. Radomiak1-0
10 27.05.2017 UKS LIPIE-Polonia Iłża1-9
10 27.05.2017 Chojniak Wieniawa-Jaguar Wolanów10-1
10 27.05.2017 Hubertus Chomentów-Drogowiec Jedlińsk1-4
11 03.06.2017 Hubertus Chomentów-RKP Broń Radom1-2
11 03.06.2017 Drogowiec Jedlińsk-Chojniak Wieniawa3-0
11 03.06.2017 Jaguar Wolanów-UKS LIPIE3-0
11 03.06.2017 Polonia Iłża-SZ.P. Radomiak0-2
12 10.06.2017 RKP Broń Radom-Polonia Iłża3-1
12 10.06.2017 SZ.P. Radomiak-Jaguar Wolanów1-1
12 10.06.2017 UKS LIPIE-Drogowiec Jedlińsk0-10
12 10.06.2017 Chojniak Wieniawa-Hubertus Chomentów13-3
13 17.06.2017 Chojniak Wieniawa-RKP Broń Radom1-3
13 17.06.2017 Hubertus Chomentów-UKS LIPIE7-3
13 17.06.2017 Drogowiec Jedlińsk-SZ.P. Radomiak0-0
13 17.06.2017 Jaguar Wolanów-Polonia Iłża2-1
14 24.06.2017 RKP Broń Radom-Jaguar Wolanów1-3
14 24.06.2017 Polonia Iłża-Drogowiec Jedlińsk7-1
14 24.06.2017 SZ.P. Radomiak-Hubertus Chomentów7-0
14 24.06.2017 UKS LIPIE-Chojniak Wieniawa0-15

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POWAŁA TACZÓW

24 wrzesień (niedziela) godz. 9:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk412
Legion Radom410
Powała Taczów410
Chojniak Wieniawa56
Gracja Tczów43
Jaguar Wolanów53
Oskar Przysucha40

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POLONIA IŁŻA

23 wrzesień (sobota) godz. 10:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom515
UKS Lipie612
3 Drogowiec Jedlińsk58
Chojniak Wieniawa55
Polonia Iłża44
Zawisza Sienno43
Jaguar Wolanów51

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS BŁOTNICA

 21 wrzesień (czwartek) g. 16:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
GKS Belsk Duży26
Beniaminek Radom13
3 Drogowiec Jedlińsk23
KS Błotnica33
Energia Kozienice20

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS WARKA

 30 wrzesień (sobota) g. 10:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom39
Legion Głowaczów36
Energia Kozienice36
KS Warka33
Jedlnia Dzieciom33
6 Drogowiec Jedlińsk30

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

JEDLNIA DZIECIOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

15 październik (niedziela) g. 10:00

Boisko w Jedlni


ROCZNIK 2010

MAZOWSZE GRÓJEC

DROGOWIEC JEDLIŃSK

23 wrzesień (sobota) g. 14:15

Grójec ul. Laskowa 17

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 23 wrz 2017 16:00 
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi718
Pogoń Grodzisk715
Błonianka Błonie715
Mszczonowianka 715
Oskar Przysucha714
RKP Broń Radom714
Mazur Karczew712
Sparta Jazgarzew712
Wilga Garwolin710
10 Energia Kozienice79
11 Drogowiec Jedlińsk78
12 MKS Piaseczno77
13 Znicz Pruszków76
14 Perła Złotokłos74
15 Naprzód Skórzec71
16 KS Promna70

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 23 wrz 2017
Wilga Garwolin : Energia Kozienice
Mszczonowianka : Błonianka Błonie
Znicz Pruszków : MKS Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk : MKS Piaseczno
RKP Broń Radom : Naprzód Skórzec
Mazur Karczew : KS Promna
Oskar Przysucha : Sparta Jazgarzew
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

Seniorzy - ostatnia kolejka

KS Promna 1:2 Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha 0:1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 3:6 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0:2 RKP Broń Radom
Naprzód Skórzec 0:5 Pogoń Grodzisk
MKS Piaseczno 2:0 Znicz Pruszków
MKS Pilica Białobrzegi 0:1 Błonianka Błonie
Mszczonowianka 2:1 Energia Kozienice

patronat