PARTNERZY



K Data Wynik
1 18.03.2017 Legion Radom-Oskar Przysucha8-1
1 18.03.2017 Jaguar Wolanów-Chojniak Wieniawa3-2
1 18.03.2017 Hubal Chlewiska-Drogowiec Jedlińsk3-1
2 25.03.2017 Chojniak Wieniawa-Hubal Chlewiska5-0
2 25.03.2017 Oskar Przysucha-Jaguar Wolanów3-1
2 25.03.2017 Zwolenianka Zwoleń-Legion Radom4-1
3 01.04.2017 Jaguar Wolanów-Zwolenianka Zwoleń0-7
3 01.04.2017 Hubal Chlewiska-Oskar Przysucha1-2
3 01.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-Chojniak Wieniawa2-1
4 08.04.2017 Oskar Przysucha-Drogowiec Jedlińsk0-3
4 08.04.2017 Legion Radom-Jaguar Wolanów4-1
4 13.06.2017 Zwolenianka Zwoleń-Hubal Chlewiska3-2
5 22.04.2017 Hubal Chlewiska-Legion Radom0-6
5 22.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-Zwolenianka Zwoleń1-0
5 22.04.2017 Chojniak Wieniawa-Oskar Przysucha1-0
6 29.04.2017 Zwolenianka Zwoleń-Chojniak Wieniawa2-1
6 29.04.2017 Legion Radom-Drogowiec Jedlińsk2-0
6 29.04.2017 Jaguar Wolanów-Hubal Chlewiska1-2
7 06.05.2017 Chojniak Wieniawa-Legion Radom1-2
7 06.05.2017 Oskar Przysucha-Zwolenianka Zwoleń2-4
7 30.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów7-0
8 13.05.2017 Chojniak Wieniawa-Jaguar Wolanów5-0
8 13.05.2017 Oskar Przysucha-Legion Radom4-1
8 13.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-Hubal Chlewiska3-0
9 20.05.2017 Hubal Chlewiska-Chojniak Wieniawa0-1
9 20.05.2017 Jaguar Wolanów-Oskar Przysucha5-2
9 21.06.2017 Legion Radom-Zwolenianka Zwoleń1-0
10 27.05.2017 Zwolenianka Zwoleń-Jaguar Wolanów9-1
10 27.05.2017 Chojniak Wieniawa-Drogowiec Jedlińsk1-1
10 06.06.2017 Oskar Przysucha-Hubal Chlewiska4-6
11 03.06.2017 Drogowiec Jedlińsk-Oskar Przysucha1-3
11 03.06.2017 Hubal Chlewiska-Zwolenianka Zwoleń0-4
11 03.06.2017 Jaguar Wolanów-Legion Radom1-4
12 10.06.2017 Legion Radom-Hubal Chlewiska4-1
12 10.06.2017 Zwolenianka Zwoleń-Drogowiec Jedlińsk1-0
12 10.06.2017 Oskar Przysucha-Chojniak Wieniawa1-0
13 17.06.2017 Chojniak Wieniawa-Zwolenianka Zwoleń1-2
13 17.06.2017 Drogowiec Jedlińsk-Legion Radom3-1
13 17.06.2017 Hubal Chlewiska-Jaguar Wolanów4-0
14 24.06.2017 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk5-2
14 24.06.2017 Legion Radom-Chojniak Wieniawa5-1
14 24.06.2017 Zwolenianka Zwoleń-Oskar Przysucha6-2

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POWAŁA TACZÓW

24 wrzesień (niedziela) godz. 9:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk412
Legion Radom410
Powała Taczów410
Chojniak Wieniawa56
Gracja Tczów43
Jaguar Wolanów53
Oskar Przysucha40

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POLONIA IŁŻA

23 wrzesień (sobota) godz. 10:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom515
UKS Lipie612
3 Drogowiec Jedlińsk58
Chojniak Wieniawa55
Polonia Iłża44
Zawisza Sienno43
Jaguar Wolanów51

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS BŁOTNICA

 21 wrzesień (czwartek) g. 16:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
GKS Belsk Duży26
Beniaminek Radom13
3 Drogowiec Jedlińsk23
KS Błotnica33
Energia Kozienice20

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS WARKA

 30 wrzesień (sobota) g. 10:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom39
Legion Głowaczów36
Energia Kozienice36
KS Warka33
Jedlnia Dzieciom33
6 Drogowiec Jedlińsk30

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

JEDLNIA DZIECIOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

15 październik (niedziela) g. 10:00

Boisko w Jedlni


ROCZNIK 2010

MAZOWSZE GRÓJEC

DROGOWIEC JEDLIŃSK

23 wrzesień (sobota) g. 14:15

Grójec ul. Laskowa 17

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 23 wrz 2017 16:00 
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi718
Pogoń Grodzisk715
Błonianka Błonie715
Mszczonowianka 715
Oskar Przysucha714
RKP Broń Radom714
Mazur Karczew712
Sparta Jazgarzew712
Wilga Garwolin710
10 Energia Kozienice79
11 Drogowiec Jedlińsk78
12 MKS Piaseczno77
13 Znicz Pruszków76
14 Perła Złotokłos74
15 Naprzód Skórzec71
16 KS Promna70

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 23 wrz 2017
Wilga Garwolin : Energia Kozienice
Mszczonowianka : Błonianka Błonie
Znicz Pruszków : MKS Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk : MKS Piaseczno
RKP Broń Radom : Naprzód Skórzec
Mazur Karczew : KS Promna
Oskar Przysucha : Sparta Jazgarzew
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

Seniorzy - ostatnia kolejka

KS Promna 1:2 Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha 0:1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 3:6 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0:2 RKP Broń Radom
Naprzód Skórzec 0:5 Pogoń Grodzisk
MKS Piaseczno 2:0 Znicz Pruszków
MKS Pilica Białobrzegi 0:1 Błonianka Błonie
Mszczonowianka 2:1 Energia Kozienice

patronat