PARTNERZY



K Data Wynik
1 13.08.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Drogowiec Jedlińsk0-2
1 14.08.2016 Iłżanka Kazanów-KS Warka1-5
1 14.08.2016 Zwolenianka Zwoleń-Powiślanka Lipsko1-4
1 14.08.2016 GTKKF Grójec-Jodła Jedlnia Letnisko0-0
1 14.08.2016 Polonia Iłża-GKS Mazowsze Grójec1-2
1 14.08.2016 Zawisza Sienno-Pilica Nowe Miasto6-2
1 14.08.2016 Zamłynie Radom-Legion Głowaczów4-1
1 14.08.2016 Centrum Radom-KS Potworów4-2
2 20.08.2016 KS Warka-KS Potworów1-1
2 20.08.2016 Legion Głowaczów-Centrum Radom1-0
2 20.08.2016 Pilica Nowe Miasto-Zamłynie Radom1-1
2 20.08.2016 GKS Mazowsze Grójec-Zawisza Sienno5-1
2 20.08.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-Polonia Iłża5-0
2 20.08.2016 Powiślanka Lipsko-GTKKF Grójec0-0
2 20.08.2016 Iłżanka Kazanów-Skaryszewianka Skaryszew0-2
2 20.08.2016 Drogowiec Jedlińsk-Zwolenianka Zwoleń1-0
3 27.08.2016 Skaryszewianka Skaryszew-KS Warka1-6
3 27.08.2016 Zwolenianka Zwoleń-Iłżanka Kazanów1-1
3 27.08.2016 Polonia Iłża-Powiślanka Lipsko0-3
3 27.08.2016 Zawisza Sienno-Jodła Jedlnia Letnisko1-3
3 27.08.2016 GKS Mazowsze Grójec-Zamłynie Radom0-3
3 27.08.2016 Centrum Radom-Pilica Nowe Miasto4-0
3 27.08.2016 KS Potworów-Legion Głowaczów1-4
3 27.08.2016 GTKKF Grójec-Drogowiec Jedlińsk1-2
4 31.08.2016 KS Warka-Legion Głowaczów2-3
4 31.08.2016 Pilica Nowe Miasto-KS Potworów3-1
4 31.08.2016 GKS Mazowsze Grójec-Centrum Radom0-1
4 31.08.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-Zamłynie Radom0-3
4 31.08.2016 Powiślanka Lipsko-Zawisza Sienno1-0
4 31.08.2016 Iłżanka Kazanów-GTKKF Grójec4-3
4 31.08.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Zwolenianka Zwoleń3-2
4 31.08.2016 Drogowiec Jedlińsk-Polonia Iłża6-0
5 03.09.2016 Zwolenianka Zwoleń-KS Warka0-1
5 03.09.2016 GTKKF Grójec-Skaryszewianka Skaryszew0-2
5 03.09.2016 Polonia Iłża-Iłżanka Kazanów3-3
5 03.09.2016 Zamłynie Radom-Powiślanka Lipsko1-1
5 03.09.2016 Centrum Radom-Jodła Jedlnia Letnisko0-0
5 03.09.2016 KS Potworów-GKS Mazowsze Grójec3-3
5 03.09.2016 Legion Głowaczów-Pilica Nowe Miasto1-0
5 04.09.2016 Zawisza Sienno-Drogowiec Jedlińsk3-4
6 10.09.2016 Drogowiec Jedlińsk-Zamłynie Radom3-0
6 10.09.2016 KS Warka-Pilica Nowe Miasto0-0
6 10.09.2016 GKS Mazowsze Grójec-Legion Głowaczów2-0
6 10.09.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-KS Potworów1-0
6 10.09.2016 Powiślanka Lipsko-Centrum Radom1-1
6 10.09.2016 Iłżanka Kazanów-Zawisza Sienno1-4
6 10.09.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Polonia Iłża2-0
6 10.09.2016 Zwolenianka Zwoleń-GTKKF Grójec1-1
7 17.09.2016 GTKKF Grójec-KS Warka0-2
7 17.09.2016 Polonia Iłża-Zwolenianka Zwoleń2-4
7 17.09.2016 Zawisza Sienno-Skaryszewianka Skaryszew1-1
7 17.09.2016 Zamłynie Radom-Iłżanka Kazanów5-0
7 17.09.2016 KS Potworów-Powiślanka Lipsko1-1
7 17.09.2016 Legion Głowaczów-Jodła Jedlnia Letnisko3-1
7 17.09.2016 GKS Mazowsze Grójec-Pilica Nowe Miasto1-2
7 18.09.2016 Centrum Radom-Drogowiec Jedlińsk0-0
8 24.09.2016 Drogowiec Jedlińsk-KS Potworów1-0
8 24.09.2016 KS Warka-GKS Mazowsze Grójec1-2
8 24.09.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-Pilica Nowe Miasto2-1
8 24.09.2016 Powiślanka Lipsko-Legion Głowaczów7-2
8 24.09.2016 Iłżanka Kazanów-Centrum Radom0-0
8 24.09.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Zamłynie Radom1-2
8 24.09.2016 Zwolenianka Zwoleń-Zawisza Sienno1-2
8 24.09.2016 GTKKF Grójec-Polonia Iłża4-1
9 01.10.2016 Legion Głowaczów-Drogowiec Jedlińsk0-3
9 01.10.2016 Polonia Iłża-KS Warka1-6
9 01.10.2016 Zawisza Sienno-GTKKF Grójec2-1
9 01.10.2016 Zamłynie Radom-Zwolenianka Zwoleń3-1
9 01.10.2016 Centrum Radom-Skaryszewianka Skaryszew2-1
9 01.10.2016 KS Potworów-Iłżanka Kazanów1-3
9 01.10.2016 Pilica Nowe Miasto-Powiślanka Lipsko2-2
9 01.10.2016 GKS Mazowsze Grójec-Jodła Jedlnia Letnisko1-2
10 08.10.2016 KS Warka-Jodła Jedlnia Letnisko0-2
10 08.10.2016 Powiślanka Lipsko-GKS Mazowsze Grójec2-3
10 08.10.2016 Iłżanka Kazanów-Legion Głowaczów4-2
10 08.10.2016 Skaryszewianka Skaryszew-KS Potworów4-3
10 08.10.2016 Zwolenianka Zwoleń-Centrum Radom2-3
10 08.10.2016 GTKKF Grójec-Zamłynie Radom0-1
10 08.10.2016 Polonia Iłża-Zawisza Sienno4-4
10 08.10.2016 Drogowiec Jedlińsk-Pilica Nowe Miasto3-0
11 15.10.2016 Zawisza Sienno-KS Warka3-4
11 15.10.2016 Zamłynie Radom-Polonia Iłża3-4
11 15.10.2016 Centrum Radom-GTKKF Grójec2-3
11 15.10.2016 KS Potworów-Zwolenianka Zwoleń3-2
11 15.10.2016 Legion Głowaczów-Skaryszewianka Skaryszew3-1
11 15.10.2016 Pilica Nowe Miasto-Iłżanka Kazanów1-3
11 15.10.2016 Powiślanka Lipsko-Jodła Jedlnia Letnisko3-0
11 15.10.2016 GKS Mazowsze Grójec-Drogowiec Jedlińsk0-0
12 22.10.2016 KS Warka-Powiślanka Lipsko0-1
12 22.10.2016 Iłżanka Kazanów-GKS Mazowsze Grójec1-3
12 22.10.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Pilica Nowe Miasto0-3
12 22.10.2016 Zwolenianka Zwoleń-Legion Głowaczów1-2
12 22.10.2016 GTKKF Grójec-KS Potworów1-0
12 22.10.2016 Polonia Iłża-Centrum Radom0-0
12 22.10.2016 Zawisza Sienno-Zamłynie Radom1-5
12 22.10.2016 Drogowiec Jedlińsk-Jodła Jedlnia Letnisko3-0
13 29.10.2016 Zamłynie Radom-KS Warka1-1
13 29.10.2016 Centrum Radom-Zawisza Sienno6-2
13 29.10.2016 KS Potworów-Polonia Iłża0-2
13 29.10.2016 Legion Głowaczów-GTKKF Grójec1-2
13 29.10.2016 Pilica Nowe Miasto-Zwolenianka Zwoleń2-2
13 29.10.2016 GKS Mazowsze Grójec-Skaryszewianka Skaryszew4-0
13 29.10.2016 Iłżanka Kazanów-Jodła Jedlnia Letnisko1-0
13 30.10.2016 Powiślanka Lipsko-Drogowiec Jedlińsk1-2
14 05.11.2016 Iłżanka Kazanów-Powiślanka Lipsko2-5
14 05.11.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Jodła Jedlnia Letnisko2-3
14 05.11.2016 Zwolenianka Zwoleń-GKS Mazowsze Grójec2-6
14 05.11.2016 GTKKF Grójec-Pilica Nowe Miasto0-0
14 05.11.2016 Polonia Iłża-Legion Głowaczów2-2
14 05.11.2016 Zawisza Sienno-KS Potworów0-2
14 05.11.2016 Zamłynie Radom-Centrum Radom0-3
14 06.11.2016 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk1-0
15 12.11.2016 Centrum Radom-KS Warka2-2
15 12.11.2016 KS Potworów-Zamłynie Radom4-0
15 12.11.2016 Legion Głowaczów-Zawisza Sienno1-1
15 12.11.2016 Pilica Nowe Miasto-Polonia Iłża6-0
15 12.11.2016 GKS Mazowsze Grójec-GTKKF Grójec4-0
15 12.11.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-Zwolenianka Zwoleń2-2
15 12.11.2016 Powiślanka Lipsko-Skaryszewianka Skaryszew5-1
15 12.11.2016 Drogowiec Jedlińsk-Iłżanka Kazanów2-0
16 18.03.2017 KS Warka-Iłżanka Kazanów1-1
16 18.03.2017 Powiślanka Lipsko-Zwolenianka Zwoleń3-0
16 18.03.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-GTKKF Grójec3-0
16 18.03.2017 GKS Mazowsze Grójec-Polonia Iłża2-0
16 18.03.2017 Pilica Nowe Miasto-Zawisza Sienno1-2
16 18.03.2017 Legion Głowaczów-Zamłynie Radom0-3
16 18.03.2017 KS Potworów-Centrum Radom0-3
16 18.03.2017 Drogowiec Jedlińsk-Skaryszewianka Skaryszew2-1
17 25.03.2017 KS Potworów-KS Warka2-1
17 25.03.2017 Centrum Radom-Legion Głowaczów4-2
17 25.03.2017 Zamłynie Radom-Pilica Nowe Miasto1-0
17 25.03.2017 Zawisza Sienno-GKS Mazowsze Grójec0-0
17 25.03.2017 Polonia Iłża-Jodła Jedlnia Letnisko1-3
17 25.03.2017 GTKKF Grójec-Powiślanka Lipsko0-3
17 25.03.2017 Skaryszewianka Skaryszew-Iłżanka Kazanów3-1
17 12.04.2017 Zwolenianka Zwoleń-Drogowiec Jedlińsk1-7
18 01.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-GTKKF Grójec3-0
18 01.04.2017 Skaryszewianka Skaryszew-KS Warka1-3
18 01.04.2017 Iłżanka Kazanów-Zwolenianka Zwoleń2-4
18 01.04.2017 Powiślanka Lipsko-Polonia Iłża3-1
18 01.04.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-Zawisza Sienno4-4
18 01.04.2017 Zamłynie Radom-GKS Mazowsze Grójec1-1
18 01.04.2017 Pilica Nowe Miasto-Centrum Radom0-0
18 01.04.2017 Legion Głowaczów-KS Potworów0-2
19 08.04.2017 Legion Głowaczów-KS Warka2-2
19 08.04.2017 KS Potworów-Pilica Nowe Miasto1-2
19 08.04.2017 Centrum Radom-GKS Mazowsze Grójec0-1
19 08.04.2017 Zamłynie Radom-Jodła Jedlnia Letnisko0-5
19 08.04.2017 Zawisza Sienno-Powiślanka Lipsko1-3
19 08.04.2017 GTKKF Grójec-Iłżanka Kazanów0-3
19 08.04.2017 Zwolenianka Zwoleń-Skaryszewianka Skaryszew3-2
19 08.04.2017 Polonia Iłża-Drogowiec Jedlińsk0-5
20 15.04.2017 KS Warka-Zwolenianka Zwoleń1-0
20 15.04.2017 Skaryszewianka Skaryszew-GTKKF Grójec3-0
20 15.04.2017 Iłżanka Kazanów-Polonia Iłża1-0
20 15.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-Zawisza Sienno0-0
20 15.04.2017 Powiślanka Lipsko-Zamłynie Radom2-2
20 15.04.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-Centrum Radom1-4
20 15.04.2017 GKS Mazowsze Grójec-KS Potworów3-1
20 15.04.2017 Pilica Nowe Miasto-Legion Głowaczów3-1
21 22.04.2017 Pilica Nowe Miasto-KS Warka0-2
21 22.04.2017 Legion Głowaczów-GKS Mazowsze Grójec0-1
21 22.04.2017 KS Potworów-Jodła Jedlnia Letnisko2-2
21 22.04.2017 Centrum Radom-Powiślanka Lipsko1-2
21 22.04.2017 Zawisza Sienno-Iłżanka Kazanów0-0
21 22.04.2017 Polonia Iłża-Skaryszewianka Skaryszew0-0
21 22.04.2017 GTKKF Grójec-Zwolenianka Zwoleń0-3
21 22.04.2017 Zamłynie Radom-Drogowiec Jedlińsk1-1
22 29.04.2017 KS Warka-GTKKF Grójec3-0
22 29.04.2017 Zwolenianka Zwoleń-Polonia Iłża1-1
22 29.04.2017 Skaryszewianka Skaryszew-Zawisza Sienno1-1
22 29.04.2017 Powiślanka Lipsko-KS Potworów3-0
22 29.04.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-Legion Głowaczów3-1
22 29.04.2017 Pilica Nowe Miasto-GKS Mazowsze Grójec2-1
22 29.04.2017 Iłżanka Kazanów-Zamłynie Radom2-0
22 29.04.2017 Drogowiec Jedlińsk-Centrum Radom2-1
23 06.05.2017 GKS Mazowsze Grójec-KS Warka3-0
23 06.05.2017 Pilica Nowe Miasto-Jodła Jedlnia Letnisko3-2
23 06.05.2017 Legion Głowaczów-Powiślanka Lipsko2-3
23 06.05.2017 Centrum Radom-Iłżanka Kazanów2-2
23 06.05.2017 Zamłynie Radom-Skaryszewianka Skaryszew0-3
23 06.05.2017 Zawisza Sienno-Zwolenianka Zwoleń0-2
23 06.05.2017 Polonia Iłża-GTKKF Grójec3-0
23 07.05.2017 KS Potworów-Drogowiec Jedlińsk0-2
24 13.05.2017 KS Warka-Polonia Iłża4-1
24 13.05.2017 GTKKF Grójec-Zawisza Sienno0-3
24 13.05.2017 Zwolenianka Zwoleń-Zamłynie Radom2-1
24 13.05.2017 Skaryszewianka Skaryszew-Centrum Radom2-2
24 13.05.2017 Iłżanka Kazanów-KS Potworów1-2
24 13.05.2017 Powiślanka Lipsko-Pilica Nowe Miasto1-2
24 13.05.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-GKS Mazowsze Grójec1-3
24 13.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-Legion Głowaczów2-1
25 20.05.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-KS Warka1-0
25 20.05.2017 GKS Mazowsze Grójec-Powiślanka Lipsko2-1
25 20.05.2017 Legion Głowaczów-Iłżanka Kazanów1-0
25 20.05.2017 KS Potworów-Skaryszewianka Skaryszew1-3
25 20.05.2017 Centrum Radom-Zwolenianka Zwoleń1-2
25 20.05.2017 Zamłynie Radom-GTKKF Grójec3-0
25 20.05.2017 Zawisza Sienno-Polonia Iłża7-0
25 20.05.2017 Pilica Nowe Miasto-Drogowiec Jedlińsk0-2
26 27.05.2017 KS Warka-Zawisza Sienno2-0
26 27.05.2017 GTKKF Grójec-Centrum Radom0-3
26 27.05.2017 Zwolenianka Zwoleń-KS Potworów0-2
26 27.05.2017 Skaryszewianka Skaryszew-Legion Głowaczów3-2
26 27.05.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-Powiślanka Lipsko3-0
26 28.05.2017 Drogowiec Jedlińsk-GKS Mazowsze Grójec2-0
26 31.05.2017 Polonia Iłża-Zamłynie Radom1-5
26 15.06.2017 Iłżanka Kazanów-Pilica Nowe Miasto2-6
27 03.06.2017 Powiślanka Lipsko-KS Warka0-1
27 03.06.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-Drogowiec Jedlińsk2-2
27 03.06.2017 GKS Mazowsze Grójec-Iłżanka Kazanów8-1
27 03.06.2017 Pilica Nowe Miasto-Skaryszewianka Skaryszew6-0
27 03.06.2017 Legion Głowaczów-Zwolenianka Zwoleń3-0
27 03.06.2017 KS Potworów-GTKKF Grójec3-0
27 03.06.2017 Centrum Radom-Polonia Iłża1-3
27 03.06.2017 Zamłynie Radom-Zawisza Sienno4-3
28 10.06.2017 KS Warka-Zamłynie Radom2-1
28 10.06.2017 Zawisza Sienno-Centrum Radom4-1
28 10.06.2017 Polonia Iłża-KS Potworów5-1
28 10.06.2017 GTKKF Grójec-Legion Głowaczów0-3
28 10.06.2017 Zwolenianka Zwoleń-Pilica Nowe Miasto2-0
28 10.06.2017 Skaryszewianka Skaryszew-GKS Mazowsze Grójec2-3
28 10.06.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-Iłżanka Kazanów3-0
28 11.06.2017 Drogowiec Jedlińsk-Powiślanka Lipsko1-1
29 17.06.2017 Powiślanka Lipsko-Iłżanka Kazanów0-3
29 17.06.2017 Jodła Jedlnia Letnisko-Skaryszewianka Skaryszew2-2
29 17.06.2017 GKS Mazowsze Grójec-Zwolenianka Zwoleń5-2
29 17.06.2017 Pilica Nowe Miasto-GTKKF Grójec3-0
29 17.06.2017 Legion Głowaczów-Polonia Iłża3-1
29 17.06.2017 KS Potworów-Zawisza Sienno0-1
29 17.06.2017 Centrum Radom-Zamłynie Radom3-1
29 17.06.2017 Drogowiec Jedlińsk-KS Warka1-1
30 24.06.2017 KS Warka-Centrum Radom0-0
30 24.06.2017 Zamłynie Radom-KS Potworów5-0
30 24.06.2017 Zawisza Sienno-Legion Głowaczów0-0
30 24.06.2017 Polonia Iłża-Pilica Nowe Miasto1-1
30 24.06.2017 GTKKF Grójec-GKS Mazowsze Grójec0-3
30 24.06.2017 Zwolenianka Zwoleń-Jodła Jedlnia Letnisko3-2
30 24.06.2017 Skaryszewianka Skaryszew-Powiślanka Lipsko1-3
30 24.06.2017 Iłżanka Kazanów-Drogowiec Jedlińsk2-4

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POWAŁA TACZÓW

24 wrzesień (niedziela) godz. 9:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk412
Legion Radom410
Powała Taczów410
Chojniak Wieniawa56
Gracja Tczów43
Jaguar Wolanów53
Oskar Przysucha40

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POLONIA IŁŻA

23 wrzesień (sobota) godz. 10:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom515
UKS Lipie612
3 Drogowiec Jedlińsk58
Chojniak Wieniawa55
Polonia Iłża44
Zawisza Sienno43
Jaguar Wolanów51

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS BŁOTNICA

 21 wrzesień (czwartek) g. 16:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
GKS Belsk Duży26
Beniaminek Radom13
3 Drogowiec Jedlińsk23
KS Błotnica33
Energia Kozienice20

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS WARKA

 30 wrzesień (sobota) g. 10:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom39
Legion Głowaczów36
Energia Kozienice36
KS Warka33
Jedlnia Dzieciom33
6 Drogowiec Jedlińsk30

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

JEDLNIA DZIECIOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

15 październik (niedziela) g. 10:00

Boisko w Jedlni


ROCZNIK 2010

MAZOWSZE GRÓJEC

DROGOWIEC JEDLIŃSK

23 wrzesień (sobota) g. 14:15

Grójec ul. Laskowa 17

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 23 wrz 2017 16:00 
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi718
Pogoń Grodzisk715
Błonianka Błonie715
Mszczonowianka 715
Oskar Przysucha714
RKP Broń Radom714
Mazur Karczew712
Sparta Jazgarzew712
Wilga Garwolin710
10 Energia Kozienice79
11 Drogowiec Jedlińsk78
12 MKS Piaseczno77
13 Znicz Pruszków76
14 Perła Złotokłos74
15 Naprzód Skórzec71
16 KS Promna70

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 23 wrz 2017
Wilga Garwolin : Energia Kozienice
Mszczonowianka : Błonianka Błonie
Znicz Pruszków : MKS Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk : MKS Piaseczno
RKP Broń Radom : Naprzód Skórzec
Mazur Karczew : KS Promna
Oskar Przysucha : Sparta Jazgarzew
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

Seniorzy - ostatnia kolejka

KS Promna 1:2 Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha 0:1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 3:6 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0:2 RKP Broń Radom
Naprzód Skórzec 0:5 Pogoń Grodzisk
MKS Piaseczno 2:0 Znicz Pruszków
MKS Pilica Białobrzegi 0:1 Błonianka Błonie
Mszczonowianka 2:1 Energia Kozienice

patronat