PARTNERZY



K Data Wynik
1 05.09.2015 Jastrząb Głowaczów-Energia Kozienice13-2
1 05.09.2015 UKS Orlik Radom-Drogowiec Jedlińsk20-0
1 05.09.2015 Zwolenianka Zwoleń-Beniaminek Radom9-2
2 12.09.2015 Beniaminek Radom-Energia Kozienice5-2
2 12.09.2015 Drogowiec Jedlińsk-Jastrząb Głowaczów0-9
2 12.09.2015 Zwolenianka Zwoleń-UKS Orlik Radom6-7
3 19.09.2015 Energia Kozienice-Drogowiec Jedlińsk7-6
3 19.09.2015 Jastrząb Głowaczów-Zwolenianka Zwoleń6-4
3 19.09.2015 UKS Orlik Radom-Beniaminek Radom7-0
4 26.09.2015 UKS Orlik Radom-Jastrząb Głowaczów4-2
4 26.09.2015 Zwolenianka Zwoleń-Energia Kozienice11-1
4 26.09.2015 Beniaminek Radom-Drogowiec Jedlińsk0-3
5 03.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-Zwolenianka Zwoleń0-8
5 03.10.2015 Energia Kozienice-UKS Orlik Radom1-15
5 03.10.2015 Jastrząb Głowaczów-Beniaminek Radom11-2
6 10.10.2015 Energia Kozienice-Jastrząb Głowaczów1-12
6 10.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-UKS Orlik Radom3-6
6 10.10.2015 Beniaminek Radom-Zwolenianka Zwoleń2-5
7 17.10.2015 Energia Kozienice-Beniaminek Radom5-5
7 17.10.2015 Jastrząb Głowaczów-Drogowiec Jedlińsk10-2
7 17.10.2015 UKS Orlik Radom-Zwolenianka Zwoleń5-1
8 24.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-Energia Kozienice5-3
8 24.10.2015 Zwolenianka Zwoleń-Jastrząb Głowaczów5-4
8 24.10.2015 Beniaminek Radom-UKS Orlik Radom3-13
9 07.11.2015 Jastrząb Głowaczów-UKS Orlik Radom0-5
9 07.11.2015 Energia Kozienice-Zwolenianka Zwoleń0-14
9 07.11.2015 Drogowiec Jedlińsk-Beniaminek Radom3-4
10 14.11.2015 Zwolenianka Zwoleń-Drogowiec Jedlińsk7-1
10 14.11.2015 UKS Orlik Radom-Energia Kozienice3-0
10 14.11.2015 Beniaminek Radom-Jastrząb Głowaczów2-8

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat