PARTNERZY



K Data Wynik
1 05.09.2015 Jastrząb Głowaczów-Energia Kozienice13-2
1 05.09.2015 UKS Orlik Radom-Drogowiec Jedlińsk20-0
1 05.09.2015 Zwolenianka Zwoleń-Beniaminek Radom9-2
2 12.09.2015 Beniaminek Radom-Energia Kozienice5-2
2 12.09.2015 Drogowiec Jedlińsk-Jastrząb Głowaczów0-9
2 12.09.2015 Zwolenianka Zwoleń-UKS Orlik Radom6-7
3 19.09.2015 Energia Kozienice-Drogowiec Jedlińsk7-6
3 19.09.2015 Jastrząb Głowaczów-Zwolenianka Zwoleń6-4
3 19.09.2015 UKS Orlik Radom-Beniaminek Radom7-0
4 26.09.2015 UKS Orlik Radom-Jastrząb Głowaczów4-2
4 26.09.2015 Zwolenianka Zwoleń-Energia Kozienice11-1
4 26.09.2015 Beniaminek Radom-Drogowiec Jedlińsk0-3
5 03.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-Zwolenianka Zwoleń0-8
5 03.10.2015 Energia Kozienice-UKS Orlik Radom1-15
5 03.10.2015 Jastrząb Głowaczów-Beniaminek Radom11-2
6 10.10.2015 Energia Kozienice-Jastrząb Głowaczów1-12
6 10.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-UKS Orlik Radom3-6
6 10.10.2015 Beniaminek Radom-Zwolenianka Zwoleń2-5
7 17.10.2015 Energia Kozienice-Beniaminek Radom5-5
7 17.10.2015 Jastrząb Głowaczów-Drogowiec Jedlińsk10-2
7 17.10.2015 UKS Orlik Radom-Zwolenianka Zwoleń5-1
8 24.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-Energia Kozienice5-3
8 24.10.2015 Zwolenianka Zwoleń-Jastrząb Głowaczów5-4
8 24.10.2015 Beniaminek Radom-UKS Orlik Radom3-13
9 07.11.2015 Jastrząb Głowaczów-UKS Orlik Radom0-5
9 07.11.2015 Energia Kozienice-Zwolenianka Zwoleń0-14
9 07.11.2015 Drogowiec Jedlińsk-Beniaminek Radom3-4
10 14.11.2015 Zwolenianka Zwoleń-Drogowiec Jedlińsk7-1
10 14.11.2015 UKS Orlik Radom-Energia Kozienice3-0
10 14.11.2015 Beniaminek Radom-Jastrząb Głowaczów2-8

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat