PARTNERZY



K Data Wynik
1 22.08.2015 Polonia Iłża-Legion Radom0-2
1 22.08.2015 KS Promna-Junior Radom0-2
1 16.09.2015 Nasze Nadzieje Kozienice-Drogowiec Jedlińsk0-2
2 26.08.2015 Junior Radom-Polonia Iłża0-2
2 26.08.2015 Drogowiec Jedlińsk-MSPN Radomiak Radom0-3
2 26.08.2015 Nasze Nadzieje Kozienice-KS Promna2-1
3 29.08.2015 MSPN Radomiak Radom-Legion Radom0-3
3 29.08.2015 Polonia Iłża-Nasze Nadzieje Kozienice6-1
3 29.08.2015 KS Promna-Drogowiec Jedlińsk0-7
4 05.09.2015 Junior Radom-MSPN Radomiak Radom1-2
4 05.09.2015 Drogowiec Jedlińsk-Legion Radom3-1
4 05.09.2015 KS Promna-Polonia Iłża3-2
5 12.09.2015 Legion Radom-Junior Radom0-0
5 12.09.2015 MSPN Radomiak Radom-Nasze Nadzieje Kozienice6-0
5 12.09.2015 Polonia Iłża-Drogowiec Jedlińsk2-3
6 19.09.2015 Drogowiec Jedlińsk-Junior Radom2-0
6 19.09.2015 KS Promna-MSPN Radomiak Radom0-2
6 19.09.2015 Nasze Nadzieje Kozienice-Legion Radom0-4
7 23.09.2015 Junior Radom-Nasze Nadzieje Kozienice2-0
7 23.09.2015 Legion Radom-KS Promna4-1
7 23.09.2015 MSPN Radomiak Radom-Polonia Iłża4-3
8 26.09.2015 Legion Radom-Polonia Iłża1-2
8 26.09.2015 Junior Radom-KS Promna0-0
8 26.09.2015 Drogowiec Jedlińsk-Nasze Nadzieje Kozienice5-1
9 03.10.2015 Polonia Iłża-Junior Radom1-2
9 03.10.2015 MSPN Radomiak Radom-Drogowiec Jedlińsk0-1
9 03.10.2015 KS Promna-Nasze Nadzieje Kozienice1-2
10 10.10.2015 Legion Radom-MSPN Radomiak Radom1-3
10 10.10.2015 Nasze Nadzieje Kozienice-Polonia Iłża2-2
10 10.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-KS Promna3-0
11 17.10.2015 MSPN Radomiak Radom-Junior Radom2-0
11 17.10.2015 Legion Radom-Drogowiec Jedlińsk0-2
11 17.10.2015 Polonia Iłża-KS Promna6-2
12 24.10.2015 Junior Radom-Legion Radom3-1
12 24.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-Polonia Iłża3-0
12 30.10.2015 Nasze Nadzieje Kozienice-MSPN Radomiak Radom0-1
13 07.11.2015 Junior Radom-Drogowiec Jedlińsk1-0
13 07.11.2015 MSPN Radomiak Radom-KS Promna10-0
13 07.11.2015 Legion Radom-Nasze Nadzieje Kozienice4-3
14 14.11.2015 Nasze Nadzieje Kozienice-Junior Radom1-5
14 14.11.2015 KS Promna-Legion Radom0-2
14 14.11.2015 Polonia Iłża-MSPN Radomiak Radom1-5

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat