PARTNERZY



K Data Wynik
1 15.08.2015 Skaryszewianka Skaryszew-Zwolenianka Zwoleń1-1
1 15.08.2015 KP Stanisławice-Drogowiec Jedlińsk0-6
1 15.08.2015 Pilica Nowe Miasto-Proch Pionki2-1
1 15.08.2015 Powiślanka Lipsko-Iłżanka Kazanów4-0
1 15.08.2015 KS Promna-KS Potworów2-0
1 15.08.2015 Zawisza Sienno-Jodła Jedlnia Letnisko5-1
1 15.08.2015 Polonia Iłża-Plon Garbatka2-1
1 15.08.2015 GKS Mazowsze Grójec-Legion Głowaczów1-2
2 23.08.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-Skaryszewianka Skaryszew0-3
2 23.08.2015 Legion Głowaczów-Powiślanka Lipsko2-4
2 23.08.2015 Pilica Nowe Miasto-KP Stanisławice6-0
2 23.08.2015 Plon Garbatka-Zawisza Sienno0-5
2 23.08.2015 KS Potworów-GKS Mazowsze Grójec0-3
2 23.08.2015 Zwolenianka Zwoleń-KS Promna1-1
2 23.08.2015 Proch Pionki-Iłżanka Kazanów2-0
2 23.08.2015 Drogowiec Jedlińsk-Polonia Iłża0-1
3 29.08.2015 GKS Mazowsze Grójec-Zwolenianka Zwoleń4-0
3 29.08.2015 Iłżanka Kazanów-Legion Głowaczów3-7
3 29.08.2015 Polonia Iłża-Pilica Nowe Miasto1-0
3 29.08.2015 Powiślanka Lipsko-KS Potworów5-1
3 29.08.2015 KS Promna-Jodła Jedlnia Letnisko3-0
3 29.08.2015 KP Stanisławice-Proch Pionki0-2
3 29.08.2015 Skaryszewianka Skaryszew-Plon Garbatka4-0
3 29.08.2015 Zawisza Sienno-Drogowiec Jedlińsk1-4
4 02.09.2015 Drogowiec Jedlińsk-Skaryszewianka Skaryszew1-1
4 02.09.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-GKS Mazowsze Grójec2-3
4 02.09.2015 Pilica Nowe Miasto-Zawisza Sienno4-2
4 02.09.2015 Plon Garbatka-KS Promna0-1
4 02.09.2015 KS Potworów-Iłżanka Kazanów1-1
4 02.09.2015 Proch Pionki-Legion Głowaczów2-1
4 02.09.2015 KP Stanisławice-Polonia Iłża1-8
4 02.09.2015 Zwolenianka Zwoleń-Powiślanka Lipsko1-3
5 06.09.2015 GKS Mazowsze Grójec-Plon Garbatka2-0
5 06.09.2015 Skaryszewianka Skaryszew-Pilica Nowe Miasto2-1
5 06.09.2015 Iłżanka Kazanów-Zwolenianka Zwoleń1-1
5 06.09.2015 Legion Głowaczów-KS Potworów1-0
5 06.09.2015 Powiślanka Lipsko-Jodła Jedlnia Letnisko3-0
5 06.09.2015 Zawisza Sienno-KP Stanisławice2-1
5 06.09.2015 KS Promna-Drogowiec Jedlińsk3-1
5 16.09.2015 Polonia Iłża-Proch Pionki1-1
6 12.09.2015 Drogowiec Jedlińsk-GKS Mazowsze Grójec2-1
6 12.09.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-Iłżanka Kazanów0-3
6 12.09.2015 Pilica Nowe Miasto-KS Promna1-1
6 12.09.2015 Plon Garbatka-Powiślanka Lipsko3-0
6 12.09.2015 Polonia Iłża-Zawisza Sienno0-0
6 12.09.2015 KP Stanisławice-Skaryszewianka Skaryszew0-4
6 12.09.2015 Zwolenianka Zwoleń-Legion Głowaczów5-4
6 12.09.2015 Proch Pionki-KS Potworów2-0
7 20.09.2015 GKS Mazowsze Grójec-Pilica Nowe Miasto3-2
7 20.09.2015 Iłżanka Kazanów-Plon Garbatka2-1
7 20.09.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-Legion Głowaczów2-0
7 20.09.2015 KS Potworów-Zwolenianka Zwoleń1-1
7 20.09.2015 KS Promna-KP Stanisławice3-0
7 20.09.2015 Zawisza Sienno-Proch Pionki1-3
7 20.09.2015 Skaryszewianka Skaryszew-Polonia Iłża2-1
7 20.09.2015 Powiślanka Lipsko-Drogowiec Jedlińsk0-1
8 26.09.2015 Drogowiec Jedlińsk-Iłżanka Kazanów1-2
8 27.09.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-KS Potworów3-0
8 27.09.2015 Pilica Nowe Miasto-Powiślanka Lipsko0-5
8 27.09.2015 Plon Garbatka-Legion Głowaczów2-5
8 27.09.2015 Polonia Iłża-KS Promna1-2
8 27.09.2015 KP Stanisławice-GKS Mazowsze Grójec2-2
8 27.09.2015 Zawisza Sienno-Skaryszewianka Skaryszew4-4
8 27.09.2015 Proch Pionki-Zwolenianka Zwoleń0-0
9 04.10.2015 GKS Mazowsze Grójec-Polonia Iłża2-1
9 04.10.2015 Iłżanka Kazanów-Pilica Nowe Miasto3-1
9 04.10.2015 KS Potworów-Plon Garbatka3-2
9 04.10.2015 Powiślanka Lipsko-KP Stanisławice2-0
9 04.10.2015 KS Promna-Zawisza Sienno7-1
9 04.10.2015 Zwolenianka Zwoleń-Jodła Jedlnia Letnisko2-1
9 04.10.2015 Skaryszewianka Skaryszew-Proch Pionki1-1
9 04.10.2015 Legion Głowaczów-Drogowiec Jedlińsk1-0
10 10.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-KS Potworów5-0
10 11.10.2015 Pilica Nowe Miasto-Legion Głowaczów1-8
10 11.10.2015 Plon Garbatka-Zwolenianka Zwoleń0-0
10 11.10.2015 Polonia Iłża-Powiślanka Lipsko2-2
10 11.10.2015 KP Stanisławice-Iłżanka Kazanów1-1
10 11.10.2015 Zawisza Sienno-GKS Mazowsze Grójec1-4
10 11.10.2015 Proch Pionki-Jodła Jedlnia Letnisko2-0
10 11.10.2015 Skaryszewianka Skaryszew-KS Promna3-1
11 17.10.2015 GKS Mazowsze Grójec-Skaryszewianka Skaryszew1-0
11 17.10.2015 Iłżanka Kazanów-Polonia Iłża1-2
11 17.10.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-Plon Garbatka0-3
11 17.10.2015 Legion Głowaczów-KP Stanisławice4-2
11 17.10.2015 KS Potworów-Pilica Nowe Miasto2-2
11 17.10.2015 Powiślanka Lipsko-Zawisza Sienno2-2
11 17.10.2015 KS Promna-Proch Pionki1-1
11 17.10.2015 Zwolenianka Zwoleń-Drogowiec Jedlińsk4-2
12 24.10.2015 Drogowiec Jedlińsk-Jodła Jedlnia Letnisko3-0
12 25.10.2015 Pilica Nowe Miasto-Zwolenianka Zwoleń1-4
12 25.10.2015 Polonia Iłża-Legion Głowaczów2-0
12 25.10.2015 KS Promna-GKS Mazowsze Grójec0-2
12 25.10.2015 KP Stanisławice-KS Potworów0-2
12 25.10.2015 Zawisza Sienno-Iłżanka Kazanów1-0
12 25.10.2015 Skaryszewianka Skaryszew-Powiślanka Lipsko1-2
12 25.10.2015 Proch Pionki-Plon Garbatka0-0
13 07.11.2015 GKS Mazowsze Grójec-Proch Pionki0-0
13 07.11.2015 KS Potworów-Polonia Iłża0-6
13 07.11.2015 Zwolenianka Zwoleń-KP Stanisławice6-1
13 08.11.2015 Iłżanka Kazanów-Skaryszewianka Skaryszew0-6
13 08.11.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-Pilica Nowe Miasto0-3
13 08.11.2015 Legion Głowaczów-Zawisza Sienno1-0
13 08.11.2015 Powiślanka Lipsko-KS Promna1-0
13 08.11.2015 Plon Garbatka-Drogowiec Jedlińsk1-3
14 11.11.2015 Skaryszewianka Skaryszew-Legion Głowaczów4-1
14 11.11.2015 GKS Mazowsze Grójec-Powiślanka Lipsko1-1
14 11.11.2015 Pilica Nowe Miasto-Plon Garbatka2-0
14 11.11.2015 Polonia Iłża-Zwolenianka Zwoleń2-0
14 11.11.2015 KS Promna-Iłżanka Kazanów2-1
14 11.11.2015 KP Stanisławice-Jodła Jedlnia Letnisko1-3
14 11.11.2015 Zawisza Sienno-KS Potworów1-2
14 11.11.2015 Proch Pionki-Drogowiec Jedlińsk2-1
15 14.11.2015 Drogowiec Jedlińsk-Pilica Nowe Miasto1-0
15 15.11.2015 Plon Garbatka-KP Stanisławice2-2
15 15.11.2015 Legion Głowaczów-KS Promna2-3
15 15.11.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-Polonia Iłża2-0
15 15.11.2015 Iłżanka Kazanów-GKS Mazowsze Grójec2-2
15 15.11.2015 KS Potworów-Skaryszewianka Skaryszew2-1
15 15.11.2015 Powiślanka Lipsko-Proch Pionki2-3
15 15.11.2015 Zwolenianka Zwoleń-Zawisza Sienno6-1
16 21.11.2015 Drogowiec Jedlińsk-KP Stanisławice2-0
16 21.11.2015 Zwolenianka Zwoleń-Skaryszewianka Skaryszew2-4
16 21.11.2015 Proch Pionki-Pilica Nowe Miasto5-0
16 21.11.2015 Iłżanka Kazanów-Powiślanka Lipsko0-2
16 21.11.2015 KS Potworów-KS Promna0-2
16 21.11.2015 Jodła Jedlnia Letnisko-Zawisza Sienno2-2
16 21.11.2015 Plon Garbatka-Polonia Iłża2-2
16 21.11.2015 Legion Głowaczów-GKS Mazowsze Grójec3-1
17 19.03.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Jodła Jedlnia Letnisko0-2
17 19.03.2016 Powiślanka Lipsko-Legion Głowaczów1-2
17 19.03.2016 KP Stanisławice-Pilica Nowe Miasto3-1
17 19.03.2016 Zawisza Sienno-Plon Garbatka2-0
17 19.03.2016 GKS Mazowsze Grójec-KS Potworów2-2
17 19.03.2016 KS Promna-Zwolenianka Zwoleń1-0
17 19.03.2016 Iłżanka Kazanów-Proch Pionki0-5
17 19.03.2016 Polonia Iłża-Drogowiec Jedlińsk1-0
18 25.03.2016 Drogowiec Jedlińsk-Zawisza Sienno6-0
18 25.03.2016 Proch Pionki-KP Stanisławice0-0
18 25.03.2016 Pilica Nowe Miasto-Polonia Iłża4-2
18 25.03.2016 Plon Garbatka-Skaryszewianka Skaryszew1-1
18 25.03.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-KS Promna2-2
18 25.03.2016 Zwolenianka Zwoleń-GKS Mazowsze Grójec1-3
18 25.03.2016 KS Potworów-Powiślanka Lipsko6-1
18 25.03.2016 Legion Głowaczów-Iłżanka Kazanów1-0
19 02.04.2016 Legion Głowaczów-Proch Pionki1-1
19 02.04.2016 Iłżanka Kazanów-KS Potworów1-1
19 02.04.2016 Powiślanka Lipsko-Zwolenianka Zwoleń1-0
19 02.04.2016 GKS Mazowsze Grójec-Jodła Jedlnia Letnisko1-1
19 02.04.2016 KS Promna-Plon Garbatka2-1
19 02.04.2016 Zawisza Sienno-Pilica Nowe Miasto1-3
19 02.04.2016 Polonia Iłża-KP Stanisławice3-2
19 02.04.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Drogowiec Jedlińsk2-2
20 09.04.2016 Drogowiec Jedlińsk-KS Promna2-0
20 09.04.2016 Proch Pionki-Polonia Iłża3-3
20 09.04.2016 KP Stanisławice-Zawisza Sienno2-4
20 09.04.2016 Pilica Nowe Miasto-Skaryszewianka Skaryszew1-1
20 09.04.2016 Plon Garbatka-GKS Mazowsze Grójec0-4
20 09.04.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-Powiślanka Lipsko4-2
20 09.04.2016 Zwolenianka Zwoleń-Iłżanka Kazanów4-0
20 09.04.2016 KS Potworów-Legion Głowaczów6-0
21 16.04.2016 KS Potworów-Proch Pionki0-1
21 16.04.2016 Legion Głowaczów-Zwolenianka Zwoleń0-1
21 16.04.2016 Iłżanka Kazanów-Jodła Jedlnia Letnisko1-1
21 16.04.2016 Powiślanka Lipsko-Plon Garbatka3-0
21 16.04.2016 KS Promna-Pilica Nowe Miasto0-1
21 16.04.2016 Skaryszewianka Skaryszew-KP Stanisławice3-0
21 16.04.2016 Zawisza Sienno-Polonia Iłża2-6
21 16.04.2016 GKS Mazowsze Grójec-Drogowiec Jedlińsk1-1
22 23.04.2016 Proch Pionki-Zawisza Sienno8-0
22 23.04.2016 Polonia Iłża-Skaryszewianka Skaryszew3-1
22 23.04.2016 KP Stanisławice-KS Promna1-2
22 23.04.2016 Pilica Nowe Miasto-GKS Mazowsze Grójec1-0
22 23.04.2016 Plon Garbatka-Iłżanka Kazanów0-2
22 23.04.2016 Legion Głowaczów-Jodła Jedlnia Letnisko2-3
22 23.04.2016 Zwolenianka Zwoleń-KS Potworów0-2
22 23.04.2016 Drogowiec Jedlińsk-Powiślanka Lipsko1-3
23 30.04.2016 Zwolenianka Zwoleń-Proch Pionki1-3
23 30.04.2016 KS Potworów-Jodła Jedlnia Letnisko0-0
23 30.04.2016 Legion Głowaczów-Plon Garbatka3-0
23 30.04.2016 Powiślanka Lipsko-Pilica Nowe Miasto1-1
23 30.04.2016 GKS Mazowsze Grójec-KP Stanisławice1-0
23 30.04.2016 KS Promna-Polonia Iłża1-4
23 30.04.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Zawisza Sienno5-1
23 30.04.2016 Iłżanka Kazanów-Drogowiec Jedlińsk1-0
24 07.05.2016 Proch Pionki-Skaryszewianka Skaryszew2-1
24 07.05.2016 Zawisza Sienno-KS Promna3-2
24 07.05.2016 Polonia Iłża-GKS Mazowsze Grójec4-0
24 07.05.2016 KP Stanisławice-Powiślanka Lipsko2-3
24 07.05.2016 Pilica Nowe Miasto-Iłżanka Kazanów3-0
24 07.05.2016 Plon Garbatka-KS Potworów2-1
24 07.05.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-Zwolenianka Zwoleń3-2
24 07.05.2016 Drogowiec Jedlińsk-Legion Głowaczów2-0
25 14.05.2016 KS Potworów-Drogowiec Jedlińsk0-4
25 14.05.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-Proch Pionki1-2
25 14.05.2016 Zwolenianka Zwoleń-Plon Garbatka1-2
25 14.05.2016 Legion Głowaczów-Pilica Nowe Miasto1-1
25 14.05.2016 Iłżanka Kazanów-KP Stanisławice4-1
25 14.05.2016 Powiślanka Lipsko-Polonia Iłża1-1
25 14.05.2016 GKS Mazowsze Grójec-Zawisza Sienno5-2
25 14.05.2016 KS Promna-Skaryszewianka Skaryszew2-2
26 21.05.2016 Proch Pionki-KS Promna4-0
26 21.05.2016 Skaryszewianka Skaryszew-GKS Mazowsze Grójec4-1
26 21.05.2016 Zawisza Sienno-Powiślanka Lipsko0-3
26 21.05.2016 Polonia Iłża-Iłżanka Kazanów0-4
26 21.05.2016 KP Stanisławice-Legion Głowaczów1-2
26 21.05.2016 Pilica Nowe Miasto-KS Potworów4-1
26 21.05.2016 Plon Garbatka-Jodła Jedlnia Letnisko1-3
26 21.05.2016 Drogowiec Jedlińsk-Zwolenianka Zwoleń1-1
27 28.05.2016 Plon Garbatka-Proch Pionki0-7
27 28.05.2016 Zwolenianka Zwoleń-Pilica Nowe Miasto2-2
27 28.05.2016 KS Potworów-KP Stanisławice4-2
27 28.05.2016 Legion Głowaczów-Polonia Iłża4-2
27 28.05.2016 Iłżanka Kazanów-Zawisza Sienno5-2
27 28.05.2016 Powiślanka Lipsko-Skaryszewianka Skaryszew1-1
27 28.05.2016 GKS Mazowsze Grójec-KS Promna0-4
27 29.05.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-Drogowiec Jedlińsk2-1
28 04.06.2016 Proch Pionki-GKS Mazowsze Grójec2-2
28 04.06.2016 KS Promna-Powiślanka Lipsko1-1
28 04.06.2016 Skaryszewianka Skaryszew-Iłżanka Kazanów3-1
28 04.06.2016 Zawisza Sienno-Legion Głowaczów3-1
28 04.06.2016 Polonia Iłża-KS Potworów1-3
28 04.06.2016 KP Stanisławice-Zwolenianka Zwoleń1-1
28 04.06.2016 Pilica Nowe Miasto-Jodła Jedlnia Letnisko1-1
28 04.06.2016 Drogowiec Jedlińsk-Plon Garbatka3-2
29 11.06.2016 Plon Garbatka-Pilica Nowe Miasto2-3
29 11.06.2016 Jodła Jedlnia Letnisko-KP Stanisławice5-2
29 11.06.2016 Zwolenianka Zwoleń-Polonia Iłża6-0
29 11.06.2016 KS Potworów-Zawisza Sienno8-1
29 11.06.2016 Legion Głowaczów-Skaryszewianka Skaryszew3-0
29 11.06.2016 Iłżanka Kazanów-KS Promna2-3
29 11.06.2016 Powiślanka Lipsko-GKS Mazowsze Grójec0-0
29 11.06.2016 Drogowiec Jedlińsk-Proch Pionki2-2
30 18.06.2016 Pilica Nowe Miasto-Drogowiec Jedlińsk0-1
30 18.06.2016 Proch Pionki-Powiślanka Lipsko3-0
30 18.06.2016 GKS Mazowsze Grójec-Iłżanka Kazanów0-0
30 18.06.2016 KS Promna-Legion Głowaczów5-2
30 18.06.2016 Skaryszewianka Skaryszew-KS Potworów1-0
30 18.06.2016 Zawisza Sienno-Zwolenianka Zwoleń4-4
30 18.06.2016 Polonia Iłża-Jodła Jedlnia Letnisko0-1
30 18.06.2016 KP Stanisławice-Plon Garbatka2-1

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat