PARTNERZY



K Data Wynik
1 21.03.2015 Drogowiec Jedlińsk-GKS Mazowsze Grójec0-1
1 21.03.2015 Orzeł Wierzbica-KS Jastrząb2-1
1 21.03.2015 GKS Wulkan Zakrzew-Blask Odrzywół3-5
2 28.03.2015 GKS Mazowsze Grójec-Blask Odrzywół1-2
2 28.03.2015 KS Jastrząb-Drogowiec Jedlińsk0-1
2 28.03.2015 GKS Wulkan Zakrzew-KS Warka5-1
3 11.04.2015 GKS Mazowsze Grójec-KS Jastrząb2-1
3 11.04.2015 Orzeł Wierzbica-GKS Wulkan Zakrzew6-1
3 11.04.2015 KS Warka-Blask Odrzywół2-2
4 18.04.2015 Blask Odrzywół-KS Jastrząb1-1
4 18.04.2015 KS Warka-Orzeł Wierzbica1-1
4 18.04.2015 GKS Wulkan Zakrzew-Drogowiec Jedlińsk0-2
5 25.04.2015 Drogowiec Jedlińsk-KS Warka2-2
5 25.04.2015 GKS Mazowsze Grójec-GKS Wulkan Zakrzew1-3
5 25.04.2015 Orzeł Wierzbica-Blask Odrzywół5-0
6 02.05.2015 Orzeł Wierzbica-Drogowiec Jedlińsk5-2
6 02.05.2015 KS Warka-GKS Mazowsze Grójec2-1
6 02.05.2015 GKS Wulkan Zakrzew-KS Jastrząb2-2
7 09.05.2015 KS Jastrząb-KS Warka0-1
7 09.05.2015 Drogowiec Jedlińsk-Blask Odrzywół1-3
7 09.05.2015 GKS Mazowsze Grójec-Orzeł Wierzbica2-1
8 16.05.2015 GKS Mazowsze Grójec-Drogowiec Jedlińsk2-3
8 16.05.2015 KS Jastrząb-Orzeł Wierzbica1-7
8 16.05.2015 Blask Odrzywół-GKS Wulkan Zakrzew1-4
9 20.05.2015 GKS Mazowsze Grójec-Blask Odrzywół2-0
9 20.05.2015 Drogowiec Jedlińsk-KS Jastrząb6-0
9 20.05.2015 KS Warka-GKS Wulkan Zakrzew3-1
10 23.05.2015 KS Jastrząb-GKS Mazowsze Grójec0-5
10 23.05.2015 GKS Wulkan Zakrzew-Orzeł Wierzbica2-3
10 23.05.2015 Blask Odrzywół-KS Warka0-2
11 30.05.2015 KS Jastrząb-Blask Odrzywół2-1
11 30.05.2015 Orzeł Wierzbica-KS Warka3-0
11 30.05.2015 Drogowiec Jedlińsk-GKS Wulkan Zakrzew0-0
12 06.06.2015 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk1-1
12 06.06.2015 GKS Wulkan Zakrzew-GKS Mazowsze Grójec2-5
12 06.06.2015 Blask Odrzywół-Orzeł Wierzbica0-6
13 13.06.2015 Drogowiec Jedlińsk-Orzeł Wierzbica2-2
13 13.06.2015 GKS Mazowsze Grójec-KS Warka1-2
13 13.06.2015 KS Jastrząb-GKS Wulkan Zakrzew8-1
14 20.06.2015 KS Warka-KS Jastrząb3-0
14 20.06.2015 Blask Odrzywół-Drogowiec Jedlińsk0-3
14 20.06.2015 Orzeł Wierzbica-GKS Mazowsze Grójec3-1

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat