PARTNERZY



K Data Wynik
1 23.08.2014 UKS Orlik Radom-AP Szydłowiec1-1
1 23.08.2014 Radomiak SP. Z O.O.-Młodzik Radom8-0
1 23.08.2014 Junior Radom-RKP Broń Radom4-1
1 10.09.2014 AS Radomiak Radom-Drogowiec Jedlińsk4-0
2 27.08.2014 AP Szydłowiec-Drogowiec Jedlińsk2-3
2 27.08.2014 RKP Broń Radom-AS Radomiak Radom1-2
2 27.08.2014 Młodzik Radom-Junior Radom4-3
2 27.08.2014 UKS Orlik Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-17
3 30.08.2014 Radomiak SP. Z O.O.-AP Szydłowiec4-0
3 30.08.2014 Junior Radom-UKS Orlik Radom3-3
3 30.08.2014 AS Radomiak Radom-Młodzik Radom0-1
3 30.08.2014 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom2-3
4 06.09.2014 AP Szydłowiec-RKP Broń Radom3-5
4 06.09.2014 Młodzik Radom-Drogowiec Jedlińsk3-0
4 06.09.2014 UKS Orlik Radom-AS Radomiak Radom1-4
4 06.09.2014 Radomiak SP. Z O.O.-Junior Radom7-0
5 13.09.2014 Junior Radom-AP Szydłowiec5-3
5 13.09.2014 AS Radomiak Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-3
5 13.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-UKS Orlik Radom0-2
5 13.09.2014 RKP Broń Radom-Młodzik Radom2-4
6 17.09.2014 AP Szydłowiec-Młodzik Radom0-5
6 17.09.2014 UKS Orlik Radom-RKP Broń Radom0-2
6 17.09.2014 Junior Radom-AS Radomiak Radom1-2
6 30.09.2014 Radomiak SP. Z O.O.-Drogowiec Jedlińsk12-0
7 20.09.2014 AS Radomiak Radom-AP Szydłowiec5-1
7 20.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-Junior Radom1-4
7 20.09.2014 RKP Broń Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-4
7 20.09.2014 Młodzik Radom-UKS Orlik Radom8-1
8 27.09.2014 AP Szydłowiec-UKS Orlik Radom2-0
8 27.09.2014 Młodzik Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-5
8 27.09.2014 RKP Broń Radom-Junior Radom3-1
8 27.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-AS Radomiak Radom0-0
9 04.10.2014 Drogowiec Jedlińsk-AP Szydłowiec1-0
9 04.10.2014 AS Radomiak Radom-RKP Broń Radom1-2
9 04.10.2014 Junior Radom-Młodzik Radom3-3
9 04.10.2014 Radomiak SP. Z O.O.-UKS Orlik Radom6-1
10 11.10.2014 AP Szydłowiec-Radomiak SP. Z O.O.0-5
10 11.10.2014 UKS Orlik Radom-Junior Radom3-2
10 11.10.2014 Młodzik Radom-AS Radomiak Radom2-1
10 11.10.2014 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk3-3
11 18.10.2014 RKP Broń Radom-AP Szydłowiec0-2
11 18.10.2014 Drogowiec Jedlińsk-Młodzik Radom0-1
11 18.10.2014 AS Radomiak Radom-UKS Orlik Radom5-3
11 18.10.2014 Junior Radom-Radomiak SP. Z O.O.1-3
12 25.10.2014 AP Szydłowiec-Junior Radom2-4
12 25.10.2014 Radomiak SP. Z O.O.-AS Radomiak Radom3-1
12 25.10.2014 UKS Orlik Radom-Drogowiec Jedlińsk1-1
12 25.10.2014 Młodzik Radom-RKP Broń Radom2-1
13 08.11.2014 Młodzik Radom-AP Szydłowiec4-1
13 08.11.2014 RKP Broń Radom-UKS Orlik Radom0-1
13 08.11.2014 Drogowiec Jedlińsk-Radomiak SP. Z O.O.0-3
13 08.11.2014 AS Radomiak Radom-Junior Radom2-1
14 15.11.2014 AP Szydłowiec-AS Radomiak Radom1-5
14 15.11.2014 Junior Radom-Drogowiec Jedlińsk3-1
14 15.11.2014 Radomiak SP. Z O.O.-RKP Broń Radom4-0
14 15.11.2014 UKS Orlik Radom-Młodzik Radom1-0

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat