PARTNERZY



K Data Wynik
1 23.08.2014 Drogowiec Jedlińsk-AS Radomiak Radom3-3
1 23.08.2014 Polonia Iłża-RKP Broń Radom3-2
1 23.08.2014 Pilica Nowe Miasto-MKS Zwolenianka Zwoleń1-5
1 23.08.2014 Młodzik Radom-Legion Radom3-1
2 27.08.2014 AS Radomiak Radom-Legion Radom2-1
2 27.08.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Młodzik Radom3-0
2 27.08.2014 RKP Broń Radom-Pilica Nowe Miasto3-0
2 27.08.2014 Drogowiec Jedlińsk-Polonia Iłża8-1
3 30.08.2014 Polonia Iłża-AS Radomiak Radom1-9
3 30.08.2014 Pilica Nowe Miasto-Drogowiec Jedlińsk2-8
3 30.08.2014 Młodzik Radom-RKP Broń Radom3-2
3 30.08.2014 Legion Radom-MKS Zwolenianka Zwoleń4-0
4 06.09.2014 AS Radomiak Radom-MKS Zwolenianka Zwoleń5-1
4 06.09.2014 RKP Broń Radom-Legion Radom2-3
4 06.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-Młodzik Radom4-1
4 06.09.2014 Polonia Iłża-Pilica Nowe Miasto7-1
5 13.09.2014 Pilica Nowe Miasto-AS Radomiak Radom1-16
5 13.09.2014 Młodzik Radom-Polonia Iłża4-1
5 13.09.2014 Legion Radom-Drogowiec Jedlińsk2-4
5 13.09.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-RKP Broń Radom1-7
6 17.09.2014 AS Radomiak Radom-RKP Broń Radom9-0
6 17.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-MKS Zwolenianka Zwoleń5-0
6 17.09.2014 Polonia Iłża-Legion Radom1-3
6 17.09.2014 Pilica Nowe Miasto-Młodzik Radom1-2
7 20.09.2014 Młodzik Radom-AS Radomiak Radom0-3
7 20.09.2014 Legion Radom-Pilica Nowe Miasto5-0
7 20.09.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Polonia Iłża0-3
7 20.09.2014 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk1-6
8 27.09.2014 AS Radomiak Radom-Drogowiec Jedlińsk5-2
8 27.09.2014 RKP Broń Radom-Polonia Iłża4-3
8 27.09.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Pilica Nowe Miasto3-0
8 27.09.2014 Legion Radom-Młodzik Radom3-1
9 04.10.2014 Legion Radom-AS Radomiak Radom1-2
9 04.10.2014 Młodzik Radom-MKS Zwolenianka Zwoleń6-1
9 04.10.2014 Pilica Nowe Miasto-RKP Broń Radom4-4
9 04.10.2014 Polonia Iłża-Drogowiec Jedlińsk2-3
10 11.10.2014 AS Radomiak Radom-Polonia Iłża4-1
10 11.10.2014 Drogowiec Jedlińsk-Pilica Nowe Miasto3-0
10 11.10.2014 RKP Broń Radom-Młodzik Radom0-2
10 11.10.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Legion Radom1-5
11 18.10.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-AS Radomiak Radom0-10
11 18.10.2014 Legion Radom-RKP Broń Radom3-1
11 18.10.2014 Młodzik Radom-Drogowiec Jedlińsk5-1
11 18.10.2014 Pilica Nowe Miasto-Polonia Iłża1-4
12 25.10.2014 AS Radomiak Radom-Pilica Nowe Miasto10-0
12 25.10.2014 Polonia Iłża-Młodzik Radom2-5
12 25.10.2014 RKP Broń Radom-MKS Zwolenianka Zwoleń3-0
12 11.11.2014 Drogowiec Jedlińsk-Legion Radom4-2
13 08.11.2014 RKP Broń Radom-AS Radomiak Radom4-0
13 08.11.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Drogowiec Jedlińsk0-3
13 08.11.2014 Legion Radom-Polonia Iłża4-3
13 08.11.2014 Młodzik Radom-Pilica Nowe Miasto9-0
14 15.11.2014 AS Radomiak Radom-Młodzik Radom2-0
14 15.11.2014 Pilica Nowe Miasto-Legion Radom3-10
14 15.11.2014 Polonia Iłża-MKS Zwolenianka Zwoleń4-3
14 15.11.2014 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom1-2

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat