PARTNERZY



K Data Wynik
1 23.08.2014 GKS Wulkan Zakrzew-Energia Kozienice0-3
1 23.08.2014 KS Warka-KS Jastrząb2-1
1 23.08.2014 Pilica Nowe Miasto-Drogowiec Jedlińsk0-1
1 23.08.2014 Orzeł Wierzbica-GKS Mazowsze Grójec1-1
2 27.08.2014 Energia Kozienice-GKS Mazowsze Grójec1-1
2 27.08.2014 Drogowiec Jedlińsk-Orzeł Wierzbica0-2
2 27.08.2014 KS Jastrząb-Pilica Nowe Miasto5-4
2 27.08.2014 GKS Wulkan Zakrzew-KS Warka2-1
3 30.08.2014 KS Warka-Energia Kozienice1-5
3 30.08.2014 Pilica Nowe Miasto-GKS Wulkan Zakrzew0-5
3 30.08.2014 Orzeł Wierzbica-KS Jastrząb3-0
3 30.08.2014 GKS Mazowsze Grójec-Drogowiec Jedlińsk1-0
4 06.09.2014 Energia Kozienice-Drogowiec Jedlińsk3-2
4 06.09.2014 KS Jastrząb-GKS Mazowsze Grójec1-1
4 06.09.2014 GKS Wulkan Zakrzew-Orzeł Wierzbica2-5
4 06.09.2014 KS Warka-Pilica Nowe Miasto6-0
5 13.09.2014 Pilica Nowe Miasto-Energia Kozienice2-7
5 13.09.2014 Orzeł Wierzbica-KS Warka1-2
5 13.09.2014 GKS Mazowsze Grójec-GKS Wulkan Zakrzew3-0
5 13.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-KS Jastrząb2-2
6 17.09.2014 Energia Kozienice-KS Jastrząb9-4
6 17.09.2014 GKS Wulkan Zakrzew-Drogowiec Jedlińsk5-2
6 17.09.2014 KS Warka-GKS Mazowsze Grójec0-1
6 17.09.2014 Pilica Nowe Miasto-Orzeł Wierzbica1-7
7 20.09.2014 Orzeł Wierzbica-Energia Kozienice2-3
7 20.09.2014 GKS Mazowsze Grójec-Pilica Nowe Miasto8-1
7 20.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-KS Warka0-1
7 20.09.2014 KS Jastrząb-GKS Wulkan Zakrzew3-7
8 27.09.2014 Energia Kozienice-GKS Wulkan Zakrzew13-2
8 27.09.2014 KS Jastrząb-KS Warka1-2
8 27.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-Pilica Nowe Miasto0-1
8 27.09.2014 GKS Mazowsze Grójec-Orzeł Wierzbica2-2
9 04.10.2014 KS Warka-GKS Wulkan Zakrzew2-2
9 04.10.2014 Pilica Nowe Miasto-KS Jastrząb2-3
9 04.10.2014 Orzeł Wierzbica-Drogowiec Jedlińsk1-0
9 04.10.2014 GKS Mazowsze Grójec-Energia Kozienice1-2
10 11.10.2014 Drogowiec Jedlińsk-GKS Mazowsze Grójec0-1
10 11.10.2014 KS Jastrząb-Orzeł Wierzbica1-6
10 11.10.2014 GKS Wulkan Zakrzew-Pilica Nowe Miasto3-0
10 11.10.2014 Energia Kozienice-KS Warka0-2
11 18.10.2014 Pilica Nowe Miasto-KS Warka0-1
11 18.10.2014 Orzeł Wierzbica-GKS Wulkan Zakrzew7-2
11 18.10.2014 GKS Mazowsze Grójec-KS Jastrząb4-2
11 18.10.2014 Drogowiec Jedlińsk-Energia Kozienice2-2
12 25.10.2014 KS Jastrząb-Drogowiec Jedlińsk2-2
12 25.10.2014 GKS Wulkan Zakrzew-GKS Mazowsze Grójec1-5
12 25.10.2014 KS Warka-Orzeł Wierzbica2-1
12 25.10.2014 Energia Kozienice-Pilica Nowe Miasto4-1
13 08.11.2014 Orzeł Wierzbica-Pilica Nowe Miasto4-0
13 08.11.2014 GKS Mazowsze Grójec-KS Warka0-2
13 08.11.2014 Drogowiec Jedlińsk-GKS Wulkan Zakrzew5-2
13 08.11.2014 KS Jastrząb-Energia Kozienice0-4
14 15.11.2014 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk0-0
14 15.11.2014 Pilica Nowe Miasto-GKS Mazowsze Grójec2-3
14 15.11.2014 Energia Kozienice-Orzeł Wierzbica3-0
14 15.11.2014 GKS Wulkan Zakrzew-KS Jastrząb1-2

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat