PARTNERZY



K Data Wynik
1 17.08.2014 LKS Potworów-Sadownik Błędów 2-1
1 17.08.2014 KS Jastrząb-Kraska Jasieniec2-2
1 17.08.2014 Ruszcovia Borkowice-Zodiak Sucha4-3
1 17.08.2014 Mogielanka Mogielnica-Powała Taczów2-0
1 17.08.2014 KS Błotnica-Sokół Przytyk1-1
1 17.08.2014 GTKKF Grójec-Orzeł Gielniów4-1
1 17.08.2014 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk1-5
2 23.08.2014 Sadownik Błędów -Orzeł Gielniów6-3
2 23.08.2014 Sokół Przytyk-Jaguar Wolanów2-0
2 23.08.2014 Powała Taczów-KS Błotnica2-2
2 23.08.2014 Zodiak Sucha-Mogielanka Mogielnica2-0
2 23.08.2014 Kraska Jasieniec-Ruszcovia Borkowice4-1
2 23.08.2014 LKS Potworów-KS Jastrząb2-1
2 24.08.2014 Drogowiec Jedlińsk-GTKKF Grójec2-1
3 31.08.2014 KS Jastrząb-Sadownik Błędów 1-3
3 31.08.2014 Ruszcovia Borkowice-LKS Potworów0-1
3 31.08.2014 Mogielanka Mogielnica-Kraska Jasieniec4-2
3 31.08.2014 KS Błotnica-Zodiak Sucha2-4
3 31.08.2014 Jaguar Wolanów-Powała Taczów1-4
3 31.08.2014 GTKKF Grójec-Sokół Przytyk4-0
3 31.08.2014 Orzeł Gielniów-Drogowiec Jedlińsk1-2
4 07.09.2014 Sokół Przytyk-Orzeł Gielniów2-1
4 07.09.2014 Powała Taczów-GTKKF Grójec1-5
4 07.09.2014 Zodiak Sucha-Jaguar Wolanów2-1
4 07.09.2014 Kraska Jasieniec-KS Błotnica5-3
4 07.09.2014 LKS Potworów-Mogielanka Mogielnica0-5
4 07.09.2014 KS Jastrząb-Ruszcovia Borkowice0-1
4 07.09.2014 Sadownik Błędów -Drogowiec Jedlińsk2-1
5 14.09.2014 Ruszcovia Borkowice-Sadownik Błędów 4-3
5 14.09.2014 Mogielanka Mogielnica-KS Jastrząb3-2
5 14.09.2014 KS Błotnica-LKS Potworów2-0
5 14.09.2014 Jaguar Wolanów-Kraska Jasieniec4-1
5 14.09.2014 GTKKF Grójec-Zodiak Sucha2-2
5 14.09.2014 Orzeł Gielniów-Powała Taczów5-3
5 14.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-Sokół Przytyk7-2
6 21.09.2014 Powała Taczów-Drogowiec Jedlińsk0-1
6 21.09.2014 Sadownik Błędów -Sokół Przytyk1-2
6 21.09.2014 Zodiak Sucha-Orzeł Gielniów2-0
6 21.09.2014 Kraska Jasieniec-GTKKF Grójec3-1
6 21.09.2014 LKS Potworów-Jaguar Wolanów1-1
6 21.09.2014 KS Jastrząb-KS Błotnica1-5
6 21.09.2014 Ruszcovia Borkowice-Mogielanka Mogielnica2-2
7 28.09.2014 Mogielanka Mogielnica-Sadownik Błędów 1-6
7 28.09.2014 KS Błotnica-Ruszcovia Borkowice8-1
7 28.09.2014 Jaguar Wolanów-KS Jastrząb4-0
7 28.09.2014 GTKKF Grójec-LKS Potworów7-0
7 28.09.2014 Orzeł Gielniów-Kraska Jasieniec3-1
7 28.09.2014 Sokół Przytyk-Powała Taczów0-2
7 28.09.2014 Drogowiec Jedlińsk-Zodiak Sucha1-2
8 05.10.2014 Kraska Jasieniec-Drogowiec Jedlińsk2-5
8 05.10.2014 Sadownik Błędów -Powała Taczów3-1
8 05.10.2014 Zodiak Sucha-Sokół Przytyk5-2
8 05.10.2014 LKS Potworów-Orzeł Gielniów4-0
8 05.10.2014 KS Jastrząb-GTKKF Grójec1-7
8 05.10.2014 Ruszcovia Borkowice-Jaguar Wolanów2-4
8 05.10.2014 Mogielanka Mogielnica-KS Błotnica0-0
9 12.10.2014 KS Błotnica-Sadownik Błędów 0-4
9 12.10.2014 Jaguar Wolanów-Mogielanka Mogielnica1-2
9 12.10.2014 GTKKF Grójec-Ruszcovia Borkowice7-2
9 12.10.2014 Orzeł Gielniów-KS Jastrząb3-1
9 12.10.2014 Sokół Przytyk-Kraska Jasieniec1-2
9 12.10.2014 Powała Taczów-Zodiak Sucha0-2
9 12.10.2014 Drogowiec Jedlińsk-LKS Potworów1-1
10 19.10.2014 KS Jastrząb-Drogowiec Jedlińsk2-7
10 19.10.2014 Sadownik Błędów -Zodiak Sucha3-0
10 19.10.2014 Kraska Jasieniec-Powała Taczów7-1
10 19.10.2014 LKS Potworów-Sokół Przytyk1-3
10 19.10.2014 Ruszcovia Borkowice-Orzeł Gielniów2-7
10 19.10.2014 Mogielanka Mogielnica-GTKKF Grójec1-3
10 19.10.2014 KS Błotnica-Jaguar Wolanów3-1
11 26.10.2014 Drogowiec Jedlińsk-Ruszcovia Borkowice6-0
11 26.10.2014 Jaguar Wolanów-Sadownik Błędów 2-3
11 26.10.2014 GTKKF Grójec-KS Błotnica7-1
11 26.10.2014 Orzeł Gielniów-Mogielanka Mogielnica6-1
11 26.10.2014 Sokół Przytyk-KS Jastrząb3-0
11 26.10.2014 Powała Taczów-LKS Potworów2-0
11 26.10.2014 Zodiak Sucha-Kraska Jasieniec2-0
12 02.11.2014 Mogielanka Mogielnica-Drogowiec Jedlińsk1-2
12 02.11.2014 Sadownik Błędów -Kraska Jasieniec1-3
12 02.11.2014 LKS Potworów-Zodiak Sucha1-0
12 02.11.2014 KS Jastrząb-Powała Taczów2-2
12 02.11.2014 Ruszcovia Borkowice-Sokół Przytyk0-7
12 02.11.2014 KS Błotnica-Orzeł Gielniów5-2
12 02.11.2014 Jaguar Wolanów-GTKKF Grójec1-3
13 09.11.2014 Drogowiec Jedlińsk-KS Błotnica9-1
13 09.11.2014 GTKKF Grójec-Sadownik Błędów 4-0
13 09.11.2014 Orzeł Gielniów-Jaguar Wolanów5-2
13 09.11.2014 Sokół Przytyk-Mogielanka Mogielnica2-0
13 09.11.2014 Powała Taczów-Ruszcovia Borkowice0-1
13 09.11.2014 Zodiak Sucha-KS Jastrząb4-1
13 09.11.2014 Kraska Jasieniec-LKS Potworów7-0
14 22.03.2015 Sadownik Błędów -LKS Potworów2-0
14 22.03.2015 Kraska Jasieniec-KS Jastrząb4-2
14 22.03.2015 Zodiak Sucha-Ruszcovia Borkowice5-2
14 22.03.2015 Powała Taczów-Mogielanka Mogielnica2-2
14 22.03.2015 Sokół Przytyk-KS Błotnica3-1
14 22.03.2015 Orzeł Gielniów-GTKKF Grójec0-3
14 22.03.2015 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów2-0
15 28.03.2015 Orzeł Gielniów-Sadownik Błędów 3-1
15 28.03.2015 Jaguar Wolanów-Sokół Przytyk0-4
15 28.03.2015 KS Błotnica-Powała Taczów2-0
15 28.03.2015 Mogielanka Mogielnica-Zodiak Sucha0-6
15 28.03.2015 Ruszcovia Borkowice-Kraska Jasieniec4-1
15 28.03.2015 KS Jastrząb-LKS Potworów0-1
15 28.03.2015 GTKKF Grójec-Drogowiec Jedlińsk3-2
16 12.04.2015 Sadownik Błędów -KS Jastrząb3-1
16 12.04.2015 LKS Potworów-Ruszcovia Borkowice1-3
16 12.04.2015 Kraska Jasieniec-Mogielanka Mogielnica3-0
16 12.04.2015 Zodiak Sucha-KS Błotnica4-1
16 12.04.2015 Powała Taczów-Jaguar Wolanów3-0
16 12.04.2015 Sokół Przytyk-GTKKF Grójec1-2
16 12.04.2015 Drogowiec Jedlińsk-Orzeł Gielniów4-2
17 19.04.2015 Orzeł Gielniów-Sokół Przytyk1-1
17 19.04.2015 GTKKF Grójec-Powała Taczów3-2
17 19.04.2015 Jaguar Wolanów-Zodiak Sucha2-3
17 19.04.2015 KS Błotnica-Kraska Jasieniec0-1
17 19.04.2015 Mogielanka Mogielnica-LKS Potworów2-0
17 19.04.2015 Ruszcovia Borkowice-KS Jastrząb6-1
17 19.04.2015 Drogowiec Jedlińsk-Sadownik Błędów 3-0
18 26.04.2015 Sadownik Błędów -Ruszcovia Borkowice2-1
18 26.04.2015 KS Jastrząb-Mogielanka Mogielnica3-4
18 26.04.2015 LKS Potworów-KS Błotnica2-6
18 26.04.2015 Kraska Jasieniec-Jaguar Wolanów8-3
18 26.04.2015 Zodiak Sucha-GTKKF Grójec1-1
18 26.04.2015 Powała Taczów-Orzeł Gielniów5-1
18 26.04.2015 Sokół Przytyk-Drogowiec Jedlińsk0-2
19 01.05.2015 Sokół Przytyk-Sadownik Błędów 0-1
19 01.05.2015 Orzeł Gielniów-Zodiak Sucha1-1
19 01.05.2015 GTKKF Grójec-Kraska Jasieniec1-1
19 01.05.2015 Jaguar Wolanów-LKS Potworów2-0
19 01.05.2015 KS Błotnica-KS Jastrząb1-2
19 01.05.2015 Mogielanka Mogielnica-Ruszcovia Borkowice2-0
19 01.05.2015 Drogowiec Jedlińsk-Powała Taczów5-2
20 09.05.2015 Sadownik Błędów -Mogielanka Mogielnica1-0
20 09.05.2015 Ruszcovia Borkowice-KS Błotnica3-2
20 09.05.2015 KS Jastrząb-Jaguar Wolanów4-3
20 09.05.2015 LKS Potworów-GTKKF Grójec2-6
20 09.05.2015 Kraska Jasieniec-Orzeł Gielniów8-6
20 09.05.2015 Powała Taczów-Sokół Przytyk0-3
20 09.05.2015 Zodiak Sucha-Drogowiec Jedlińsk0-1
21 17.05.2015 Powała Taczów-Sadownik Błędów 1-3
21 17.05.2015 Sokół Przytyk-Zodiak Sucha2-3
21 17.05.2015 Orzeł Gielniów-LKS Potworów1-1
21 17.05.2015 GTKKF Grójec-KS Jastrząb7-0
21 17.05.2015 Jaguar Wolanów-Ruszcovia Borkowice0-1
21 17.05.2015 KS Błotnica-Mogielanka Mogielnica2-2
21 17.05.2015 Drogowiec Jedlińsk-Kraska Jasieniec2-1
22 24.05.2015 Sadownik Błędów -KS Błotnica1-1
22 24.05.2015 Mogielanka Mogielnica-Jaguar Wolanów0-3
22 24.05.2015 Ruszcovia Borkowice-GTKKF Grójec1-3
22 24.05.2015 KS Jastrząb-Orzeł Gielniów7-5
22 24.05.2015 Kraska Jasieniec-Sokół Przytyk2-1
22 24.05.2015 Zodiak Sucha-Powała Taczów2-1
22 24.05.2015 LKS Potworów-Drogowiec Jedlińsk1-7
23 31.05.2015 Zodiak Sucha-Sadownik Błędów 0-5
23 31.05.2015 Powała Taczów-Kraska Jasieniec3-1
23 31.05.2015 Orzeł Gielniów-Ruszcovia Borkowice6-0
23 31.05.2015 GTKKF Grójec-Mogielanka Mogielnica8-1
23 31.05.2015 Jaguar Wolanów-KS Błotnica1-0
23 31.05.2015 Sokół Przytyk-LKS Potworów4-1
23 31.05.2015 Drogowiec Jedlińsk-KS Jastrząb3-0
24 07.06.2015 Sadownik Błędów -Jaguar Wolanów3-1
24 07.06.2015 KS Błotnica-GTKKF Grójec2-1
24 07.06.2015 Mogielanka Mogielnica-Orzeł Gielniów2-2
24 07.06.2015 KS Jastrząb-Sokół Przytyk1-1
24 07.06.2015 LKS Potworów-Powała Taczów3-2
24 07.06.2015 Kraska Jasieniec-Zodiak Sucha1-2
24 07.06.2015 Ruszcovia Borkowice-Drogowiec Jedlińsk1-5
25 13.06.2015 Kraska Jasieniec-Sadownik Błędów 2-1
25 13.06.2015 Zodiak Sucha-LKS Potworów9-1
25 13.06.2015 Powała Taczów-KS Jastrząb6-0
25 13.06.2015 Sokół Przytyk-Ruszcovia Borkowice0-2
25 13.06.2015 Orzeł Gielniów-KS Błotnica6-5
25 13.06.2015 GTKKF Grójec-Jaguar Wolanów7-1
25 14.06.2015 Drogowiec Jedlińsk-Mogielanka Mogielnica8-0
26 21.06.2015 Sadownik Błędów -GTKKF Grójec1-1
26 21.06.2015 Jaguar Wolanów-Orzeł Gielniów2-2
26 21.06.2015 Mogielanka Mogielnica-Sokół Przytyk1-2
26 21.06.2015 Ruszcovia Borkowice-Powała Taczów0-3
26 21.06.2015 KS Jastrząb-Zodiak Sucha2-3
26 21.06.2015 LKS Potworów-Kraska Jasieniec0-3
26 21.06.2015 KS Błotnica-Drogowiec Jedlińsk2-6

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat