PARTNERZY



K Data Wynik
1 22.03.2014 Radomiak SP. Z O.O.-RKP Broń Radom3-1
1 22.03.2014 Drogowiec Jedlińsk-Młodzik Radom2-5
1 22.03.2014 Pilica Nowe Miasto-MKS Zwolenianka Zwoleń4-1
1 22.03.2014 Junior Radom-Legion Radom4-2
2 29.03.2014 RKP Broń Radom-Legion Radom6-0
2 29.03.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Junior Radom0-4
2 29.03.2014 Młodzik Radom-Pilica Nowe Miasto3-1
2 29.03.2014 Radomiak SP. Z O.O.-Drogowiec Jedlińsk3-0
3 05.04.2014 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom0-3
3 05.04.2014 Pilica Nowe Miasto-Radomiak SP. Z O.O.0-9
3 05.04.2014 Junior Radom-Młodzik Radom3-0
3 05.04.2014 Legion Radom-MKS Zwolenianka Zwoleń1-1
4 12.04.2014 RKP Broń Radom-MKS Zwolenianka Zwoleń5-1
4 12.04.2014 Młodzik Radom-Legion Radom1-2
4 12.04.2014 Radomiak SP. Z O.O.-Junior Radom2-3
4 12.04.2014 Drogowiec Jedlińsk-Pilica Nowe Miasto2-1
5 17.04.2014 Pilica Nowe Miasto-RKP Broń Radom1-4
5 17.04.2014 Junior Radom-Drogowiec Jedlińsk3-1
5 17.04.2014 Legion Radom-Radomiak SP. Z O.O.1-7
5 17.04.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Młodzik Radom1-2
6 26.04.2014 Drogowiec Jedlińsk-Legion Radom1-3
6 26.04.2014 RKP Broń Radom-Młodzik Radom0-0
6 26.04.2014 Radomiak SP. Z O.O.-MKS Zwolenianka Zwoleń4-0
6 26.04.2014 Pilica Nowe Miasto-Junior Radom1-5
7 04.05.2014 Junior Radom-RKP Broń Radom1-4
7 04.05.2014 Legion Radom-Pilica Nowe Miasto0-1
7 04.05.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Drogowiec Jedlińsk1-6
7 04.05.2014 Młodzik Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-4
8 10.05.2014 RKP Broń Radom-Junior Radom4-0
8 10.05.2014 Pilica Nowe Miasto-Legion Radom1-0
8 10.05.2014 Drogowiec Jedlińsk-MKS Zwolenianka Zwoleń7-0
8 10.05.2014 Radomiak SP. Z O.O.-Młodzik Radom2-1
9 17.05.2014 Młodzik Radom-RKP Broń Radom0-0
9 17.05.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Radomiak SP. Z O.O.0-3
9 17.05.2014 Legion Radom-Drogowiec Jedlińsk3-0
9 17.05.2014 Junior Radom-Pilica Nowe Miasto8-1
10 24.05.2014 RKP Broń Radom-Pilica Nowe Miasto6-0
10 24.05.2014 Drogowiec Jedlińsk-Junior Radom2-5
10 24.05.2014 Radomiak SP. Z O.O.-Legion Radom6-1
10 24.05.2014 Młodzik Radom-MKS Zwolenianka Zwoleń1-2
11 31.05.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-RKP Broń Radom0-8
11 31.05.2014 Legion Radom-Młodzik Radom1-1
11 31.05.2014 Junior Radom-Radomiak SP. Z O.O.1-5
11 31.05.2014 Pilica Nowe Miasto-Drogowiec Jedlińsk6-3
12 07.06.2014 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk3-1
12 07.06.2014 Radomiak SP. Z O.O.-Pilica Nowe Miasto3-0
12 07.06.2014 Młodzik Radom-Junior Radom1-4
12 07.06.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Legion Radom0-1
13 14.06.2014 Legion Radom-RKP Broń Radom0-4
13 14.06.2014 Junior Radom-MKS Zwolenianka Zwoleń8-1
13 14.06.2014 Pilica Nowe Miasto-Młodzik Radom2-3
13 14.06.2014 Drogowiec Jedlińsk-Radomiak SP. Z O.O.2-2
14 20.06.2014 Młodzik Radom-Drogowiec Jedlińsk3-4
14 21.06.2014 RKP Broń Radom-Radomiak SP. Z O.O.0-1
14 21.06.2014 MKS Zwolenianka Zwoleń-Pilica Nowe Miasto2-1
14 21.06.2014 Legion Radom-Junior Radom0-2

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat