PARTNERZY



K Data Wynik
1 07.09.2013 UKS LIPIE-Drogowiec Jedlińsk3-4
1 07.09.2013 AS Radomiak Radom-Junior Radom0-4
1 07.09.2013 UKS LIPIE-Junior Radom1-3
1 07.09.2013 UKS LIPIE-GKS Chynów3-3
1 07.09.2013 AS Radomiak Radom-Drogowiec Jedlińsk0-2
1 07.09.2013 Junior Radom-GKS Chynów5-1
1 07.09.2013 GKS Chynów-Drogowiec Jedlińsk0-4
1 07.09.2013 UKS LIPIE-AS Radomiak Radom1-2
1 07.09.2013 Drogowiec Jedlińsk-Junior Radom0-2
1 07.09.2013 GKS Chynów-AS Radomiak Radom0-0
2 14.09.2013 AS Radomiak Radom-GKS Chynów1-5
2 14.09.2013 Junior Radom-Drogowiec Jedlińsk2-1
2 14.09.2013 AS Radomiak Radom-UKS LIPIE1-3
2 14.09.2013 Drogowiec Jedlińsk-GKS Chynów7-0
2 14.09.2013 GKS Chynów-Junior Radom0-5
2 14.09.2013 Drogowiec Jedlińsk-AS Radomiak Radom0-0
2 14.09.2013 GKS Chynów-UKS LIPIE0-3
2 14.09.2013 Junior Radom-UKS LIPIE5-2
2 14.09.2013 Junior Radom-AS Radomiak Radom3-1
2 14.09.2013 Drogowiec Jedlińsk-UKS LIPIE2-1
3 21.09.2013 AS Radomiak Radom-GKS Chynów0-3
3 21.09.2013 Junior Radom-Drogowiec Jedlińsk3-1
3 21.09.2013 AS Radomiak Radom-UKS LIPIE0-3
3 21.09.2013 Junior Radom-UKS LIPIE5-1
3 21.09.2013 GKS Chynów-UKS LIPIE3-2
3 21.09.2013 Drogowiec Jedlińsk-AS Radomiak Radom3-0
3 21.09.2013 GKS Chynów-Junior Radom0-5
3 21.09.2013 Drogowiec Jedlińsk-GKS Chynów8-1
3 21.09.2013 Junior Radom-AS Radomiak Radom3-0
3 21.09.2013 Drogowiec Jedlińsk-UKS LIPIE1-0
4 05.10.2013 UKS LIPIE-Drogowiec Jedlińsk2-4
4 05.10.2013 UKS LIPIE-GKS Chynów5-1
4 05.10.2013 UKS LIPIE-Junior Radom3-0
4 05.10.2013 AS Radomiak Radom-Junior Radom0-0
4 05.10.2013 AS Radomiak Radom-Drogowiec Jedlińsk0-3
4 05.10.2013 Junior Radom-GKS Chynów0-3
4 05.10.2013 GKS Chynów-Drogowiec Jedlińsk0-9
4 05.10.2013 UKS LIPIE-AS Radomiak Radom3-0
4 05.10.2013 Drogowiec Jedlińsk-Junior Radom3-0
4 05.10.2013 GKS Chynów-AS Radomiak Radom3-0

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat