PARTNERZY



K Data Wynik
1 17.08.2013 Jaguar Wolanów-Orzeł Gielniów1-2
1 17.08.2013 Akcja I Jastrzębia-Sokół Przytyk0-1
1 17.08.2013 LKS Potworów-Mogielanka Mogielnica3-5
1 17.08.2013 Drogowiec Jedlińsk-Powała Taczów2-2
1 17.08.2013 KS Błotnica-LKS Orzeł Jedlanka2-1
1 17.08.2013 Kraska Jasieniec-KS Potworów0-5
1 17.08.2013 LZS Magnuszew-Zodiak Sucha2-2
2 24.08.2013 Zodiak Sucha-Kraska Jasieniec2-0
2 24.08.2013 KS Potworów-KS Błotnica4-1
2 24.08.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Drogowiec Jedlińsk0-1
2 24.08.2013 Powała Taczów-LKS Potworów0-1
2 24.08.2013 Mogielanka Mogielnica-Akcja I Jastrzębia2-2
2 24.08.2013 Sokół Przytyk-Jaguar Wolanów2-3
2 24.08.2013 Sadownik Błędów -Orzeł Gielniów3-1
3 28.08.2013 Orzeł Gielniów-Sokół Przytyk3-2
3 28.08.2013 Jaguar Wolanów-Mogielanka Mogielnica3-1
3 28.08.2013 Akcja I Jastrzębia-Powała Taczów4-3
3 28.08.2013 LKS Potworów-LKS Orzeł Jedlanka2-1
3 28.08.2013 Drogowiec Jedlińsk-KS Potworów0-1
3 28.08.2013 KS Błotnica-Zodiak Sucha1-3
3 28.08.2013 LZS Magnuszew-Sadownik Błędów 2-6
4 01.09.2013 LZS Magnuszew-Kraska Jasieniec1-2
4 01.09.2013 Zodiak Sucha-Drogowiec Jedlińsk5-1
4 01.09.2013 KS Potworów-LKS Potworów2-1
4 01.09.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Akcja I Jastrzębia1-3
4 01.09.2013 Powała Taczów-Jaguar Wolanów0-1
4 01.09.2013 Mogielanka Mogielnica-Orzeł Gielniów6-1
4 01.09.2013 Sadownik Błędów -Sokół Przytyk3-1
5 07.09.2013 Sokół Przytyk-Mogielanka Mogielnica3-2
5 07.09.2013 Orzeł Gielniów-Powała Taczów2-1
5 07.09.2013 Jaguar Wolanów-LKS Orzeł Jedlanka2-3
5 07.09.2013 Akcja I Jastrzębia-KS Potworów1-1
5 07.09.2013 LKS Potworów-Zodiak Sucha3-6
5 07.09.2013 KS Błotnica-LZS Magnuszew4-1
5 07.09.2013 Kraska Jasieniec-Sadownik Błędów 2-3
6 15.09.2013 Kraska Jasieniec-KS Błotnica2-5
6 15.09.2013 LZS Magnuszew-Drogowiec Jedlińsk1-7
6 15.09.2013 Zodiak Sucha-Akcja I Jastrzębia4-1
6 15.09.2013 KS Potworów-Jaguar Wolanów2-0
6 15.09.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Orzeł Gielniów2-3
6 15.09.2013 Powała Taczów-Sokół Przytyk3-0
6 15.09.2013 Sadownik Błędów -Mogielanka Mogielnica4-2
7 22.09.2013 Mogielanka Mogielnica-Powała Taczów3-2
7 22.09.2013 Sokół Przytyk-LKS Orzeł Jedlanka0-1
7 22.09.2013 Orzeł Gielniów-KS Potworów1-0
7 22.09.2013 Jaguar Wolanów-Zodiak Sucha0-1
7 22.09.2013 LKS Potworów-LZS Magnuszew6-3
7 22.09.2013 Drogowiec Jedlińsk-Kraska Jasieniec6-4
7 22.09.2013 KS Błotnica-Sadownik Błędów 2-1
8 29.09.2013 KS Błotnica-Drogowiec Jedlińsk3-1
8 29.09.2013 Kraska Jasieniec-LKS Potworów2-1
8 29.09.2013 LZS Magnuszew-Akcja I Jastrzębia3-6
8 29.09.2013 Zodiak Sucha-Orzeł Gielniów1-2
8 29.09.2013 KS Potworów-Sokół Przytyk4-0
8 29.09.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Mogielanka Mogielnica1-2
8 29.09.2013 Sadownik Błędów -Powała Taczów3-2
9 05.10.2013 Powała Taczów-LKS Orzeł Jedlanka3-1
9 05.10.2013 Mogielanka Mogielnica-KS Potworów1-1
9 05.10.2013 Sokół Przytyk-Zodiak Sucha1-4
9 05.10.2013 Jaguar Wolanów-LZS Magnuszew1-0
9 05.10.2013 Akcja I Jastrzębia-Kraska Jasieniec0-3
9 05.10.2013 LKS Potworów-KS Błotnica1-2
9 05.10.2013 Drogowiec Jedlińsk-Sadownik Błędów 0-3
10 12.10.2013 Drogowiec Jedlińsk-LKS Potworów7-1
10 12.10.2013 KS Błotnica-Akcja I Jastrzębia1-1
10 12.10.2013 Kraska Jasieniec-Jaguar Wolanów1-1
10 12.10.2013 LZS Magnuszew-Orzeł Gielniów2-2
10 12.10.2013 Zodiak Sucha-Mogielanka Mogielnica5-3
10 12.10.2013 KS Potworów-Powała Taczów2-2
10 12.10.2013 Sadownik Błędów -LKS Orzeł Jedlanka3-0
11 19.10.2013 LKS Orzeł Jedlanka-KS Potworów0-1
11 19.10.2013 Powała Taczów-Zodiak Sucha2-0
11 19.10.2013 Sokół Przytyk-LZS Magnuszew2-1
11 19.10.2013 Orzeł Gielniów-Kraska Jasieniec0-3
11 19.10.2013 Jaguar Wolanów-KS Błotnica1-2
11 19.10.2013 Akcja I Jastrzębia-Drogowiec Jedlińsk2-5
11 19.10.2013 LKS Potworów-Sadownik Błędów 2-4
12 27.10.2013 LKS Potworów-Akcja I Jastrzębia4-3
12 27.10.2013 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów4-1
12 27.10.2013 KS Błotnica-Orzeł Gielniów3-1
12 27.10.2013 Kraska Jasieniec-Sokół Przytyk3-0
12 27.10.2013 LZS Magnuszew-Mogielanka Mogielnica1-1
12 27.10.2013 Zodiak Sucha-LKS Orzeł Jedlanka0-3
12 27.10.2013 Sadownik Błędów -KS Potworów1-0
13 03.11.2013 Sokół Przytyk-KS Błotnica1-0
13 03.11.2013 Orzeł Gielniów-Drogowiec Jedlińsk2-1
13 03.11.2013 Jaguar Wolanów-LKS Potworów2-2
13 03.11.2013 Akcja I Jastrzębia-Sadownik Błędów 0-4
13 03.11.2013 Mogielanka Mogielnica-Kraska Jasieniec0-1
13 03.11.2013 Powała Taczów-LZS Magnuszew4-1
13 03.11.2013 KS Potworów-Zodiak Sucha4-0
14 10.11.2013 Sadownik Błędów -Zodiak Sucha1-1
14 10.11.2013 LZS Magnuszew-LKS Orzeł Jedlanka4-1
14 10.11.2013 Kraska Jasieniec-Powała Taczów1-0
14 10.11.2013 KS Błotnica-Mogielanka Mogielnica4-2
14 10.11.2013 Drogowiec Jedlińsk-Sokół Przytyk5-1
14 10.11.2013 LKS Potworów-Orzeł Gielniów4-5
14 10.11.2013 Akcja I Jastrzębia-Jaguar Wolanów2-1
15 17.11.2013 Jaguar Wolanów-Sadownik Błędów 0-2
15 17.11.2013 Orzeł Gielniów-Akcja I Jastrzębia4-1
15 17.11.2013 Sokół Przytyk-LKS Potworów0-1
15 17.11.2013 Mogielanka Mogielnica-Drogowiec Jedlińsk2-2
15 17.11.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Kraska Jasieniec1-3
15 17.11.2013 KS Potworów-LZS Magnuszew7-0
15 17.11.2013 Powała Taczów-KS Błotnica2-3
16 22.03.2014 Orzeł Gielniów-Jaguar Wolanów1-1
16 22.03.2014 Sokół Przytyk-Akcja I Jastrzębia0-1
16 22.03.2014 Mogielanka Mogielnica-LKS Potworów4-1
16 22.03.2014 LKS Orzeł Jedlanka-KS Błotnica1-1
16 22.03.2014 KS Potworów-Kraska Jasieniec3-1
16 22.03.2014 Zodiak Sucha-LZS Magnuszew1-2
16 23.03.2014 Powała Taczów-Drogowiec Jedlińsk2-2
17 29.03.2014 Kraska Jasieniec-Zodiak Sucha4-1
17 29.03.2014 KS Błotnica-KS Potworów1-3
17 29.03.2014 LKS Potworów-Powała Taczów0-3
17 29.03.2014 Akcja I Jastrzębia-Mogielanka Mogielnica1-2
17 29.03.2014 Jaguar Wolanów-Sokół Przytyk2-2
17 29.03.2014 Orzeł Gielniów-Sadownik Błędów 3-3
17 30.03.2014 Drogowiec Jedlińsk-LKS Orzeł Jedlanka3-0
18 06.04.2014 Sokół Przytyk-Orzeł Gielniów2-0
18 06.04.2014 Mogielanka Mogielnica-Jaguar Wolanów1-2
18 06.04.2014 Powała Taczów-Akcja I Jastrzębia0-0
18 06.04.2014 LKS Orzeł Jedlanka-LKS Potworów1-1
18 06.04.2014 Zodiak Sucha-KS Błotnica2-3
18 06.04.2014 Sadownik Błędów -LZS Magnuszew4-2
18 06.04.2014 KS Potworów-Drogowiec Jedlińsk3-0
19 13.04.2014 Kraska Jasieniec-LZS Magnuszew6-1
19 13.04.2014 Drogowiec Jedlińsk-Zodiak Sucha1-2
19 13.04.2014 LKS Potworów-KS Potworów0-2
19 13.04.2014 Akcja I Jastrzębia-LKS Orzeł Jedlanka1-0
19 13.04.2014 Jaguar Wolanów-Powała Taczów2-2
19 13.04.2014 Orzeł Gielniów-Mogielanka Mogielnica4-0
19 13.04.2014 Sokół Przytyk-Sadownik Błędów 2-0
20 19.04.2014 Mogielanka Mogielnica-Sokół Przytyk1-3
20 19.04.2014 Powała Taczów-Orzeł Gielniów1-2
20 19.04.2014 LKS Orzeł Jedlanka-Jaguar Wolanów1-3
20 19.04.2014 KS Potworów-Akcja I Jastrzębia2-0
20 19.04.2014 Zodiak Sucha-LKS Potworów4-1
20 19.04.2014 LZS Magnuszew-KS Błotnica4-2
20 19.04.2014 Sadownik Błędów -Kraska Jasieniec2-2
21 27.04.2014 KS Błotnica-Kraska Jasieniec1-4
21 27.04.2014 Drogowiec Jedlińsk-LZS Magnuszew1-1
21 27.04.2014 Akcja I Jastrzębia-Zodiak Sucha4-5
21 27.04.2014 Jaguar Wolanów-KS Potworów0-2
21 27.04.2014 Orzeł Gielniów-LKS Orzeł Jedlanka7-3
21 27.04.2014 Sokół Przytyk-Powała Taczów1-0
21 27.04.2014 Mogielanka Mogielnica-Sadownik Błędów 1-1
22 30.04.2014 Powała Taczów-Mogielanka Mogielnica2-1
22 30.04.2014 LKS Orzeł Jedlanka-Sokół Przytyk1-1
22 30.04.2014 KS Potworów-Orzeł Gielniów2-0
22 30.04.2014 Zodiak Sucha-Jaguar Wolanów4-1
22 30.04.2014 LZS Magnuszew-LKS Potworów3-1
22 30.04.2014 Kraska Jasieniec-Drogowiec Jedlińsk2-1
22 30.04.2014 Sadownik Błędów -KS Błotnica2-1
23 03.05.2014 Drogowiec Jedlińsk-KS Błotnica2-2
23 03.05.2014 LKS Potworów-Kraska Jasieniec1-4
23 03.05.2014 Akcja I Jastrzębia-LZS Magnuszew3-1
23 03.05.2014 Orzeł Gielniów-Zodiak Sucha5-1
23 03.05.2014 Sokół Przytyk-KS Potworów0-0
23 03.05.2014 Mogielanka Mogielnica-LKS Orzeł Jedlanka2-0
23 03.05.2014 Powała Taczów-Sadownik Błędów 3-1
24 11.05.2014 LKS Orzeł Jedlanka-Powała Taczów2-1
24 11.05.2014 KS Potworów-Mogielanka Mogielnica2-0
24 11.05.2014 Zodiak Sucha-Sokół Przytyk2-2
24 11.05.2014 LZS Magnuszew-Jaguar Wolanów0-1
24 11.05.2014 Kraska Jasieniec-Akcja I Jastrzębia3-0
24 11.05.2014 KS Błotnica-LKS Potworów4-2
24 11.05.2014 Sadownik Błędów -Drogowiec Jedlińsk6-0
25 17.05.2014 LKS Potworów-Drogowiec Jedlińsk1-4
25 18.05.2014 Akcja I Jastrzębia-KS Błotnica1-5
25 18.05.2014 Jaguar Wolanów-Kraska Jasieniec1-2
25 18.05.2014 Orzeł Gielniów-LZS Magnuszew2-0
25 18.05.2014 Mogielanka Mogielnica-Zodiak Sucha2-3
25 18.05.2014 Powała Taczów-KS Potworów1-2
25 18.05.2014 LKS Orzeł Jedlanka-Sadownik Błędów 0-2
26 25.05.2014 KS Potworów-LKS Orzeł Jedlanka3-0
26 25.05.2014 Zodiak Sucha-Powała Taczów1-2
26 25.05.2014 LZS Magnuszew-Sokół Przytyk0-1
26 25.05.2014 Kraska Jasieniec-Orzeł Gielniów5-1
26 25.05.2014 KS Błotnica-Jaguar Wolanów11-2
26 25.05.2014 Drogowiec Jedlińsk-Akcja I Jastrzębia1-1
26 25.05.2014 Sadownik Błędów -LKS Potworów7-1
27 01.06.2014 Akcja I Jastrzębia-LKS Potworów1-0
27 01.06.2014 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk2-1
27 01.06.2014 Orzeł Gielniów-KS Błotnica3-1
27 01.06.2014 Sokół Przytyk-Kraska Jasieniec0-1
27 01.06.2014 Mogielanka Mogielnica-LZS Magnuszew2-1
27 01.06.2014 LKS Orzeł Jedlanka-Zodiak Sucha1-0
27 01.06.2014 KS Potworów-Sadownik Błędów 1-1
28 08.06.2014 KS Błotnica-Sokół Przytyk2-2
28 08.06.2014 Drogowiec Jedlińsk-Orzeł Gielniów4-1
28 08.06.2014 LKS Potworów-Jaguar Wolanów3-3
28 08.06.2014 Sadownik Błędów -Akcja I Jastrzębia10-3
28 08.06.2014 Kraska Jasieniec-Mogielanka Mogielnica6-4
28 08.06.2014 LZS Magnuszew-Powała Taczów2-2
28 08.06.2014 Zodiak Sucha-KS Potworów0-0
29 15.06.2014 Zodiak Sucha-Sadownik Błędów 5-1
29 15.06.2014 LKS Orzeł Jedlanka-LZS Magnuszew0-0
29 15.06.2014 Powała Taczów-Kraska Jasieniec3-1
29 15.06.2014 Mogielanka Mogielnica-KS Błotnica0-3
29 15.06.2014 Orzeł Gielniów-LKS Potworów2-1
29 15.06.2014 Jaguar Wolanów-Akcja I Jastrzębia3-2
29 15.06.2014 Sokół Przytyk-Drogowiec Jedlińsk2-1
30 22.06.2014 Drogowiec Jedlińsk-Mogielanka Mogielnica3-0
30 22.06.2014 Sadownik Błędów -Jaguar Wolanów3-4
30 22.06.2014 Akcja I Jastrzębia-Orzeł Gielniów2-2
30 22.06.2014 LKS Potworów-Sokół Przytyk4-1
30 22.06.2014 Kraska Jasieniec-LKS Orzeł Jedlanka5-1
30 22.06.2014 LZS Magnuszew-KS Potworów2-4
30 22.06.2014 KS Błotnica-Powała Taczów4-1

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat