PARTNERZY



K Data Wynik
10 15.05.2013 UKS LIPIE-Drogowiec Jedlińsk6-5
10 15.05.2013 Radomiak SP. Z O.O.-KS Błotnica20-0
10 15.05.2013 RKP Broń Radom-Legion Głowaczów1-1
10 15.05.2013 KS Warka-Legion Radom4-1
10 15.05.2013 Młodzik Radom-Jaguar Wolanów6-0
11 15.06.2013 Młodzik Radom-UKS LIPIE10-2
11 15.06.2013 Jaguar Wolanów-KS Warka1-8
11 15.06.2013 Legion Radom-RKP Broń Radom1-6
11 15.06.2013 Legion Głowaczów-Radomiak SP. Z O.O.2-10
11 15.06.2013 KS Błotnica-Drogowiec Jedlińsk2-2
12 20.04.2012 UKS LIPIE-KS Błotnica9-4
12 20.04.2012 Drogowiec Jedlińsk-Legion Głowaczów12-1
12 20.04.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Legion Radom4-1
12 20.04.2012 RKP Broń Radom-Jaguar Wolanów12-1
12 20.04.2012 KS Warka-Młodzik Radom1-3
13 27.04.2013 KS Warka-UKS LIPIE11-0
13 27.04.2013 Młodzik Radom-RKP Broń Radom8-2
13 27.04.2013 Jaguar Wolanów-Radomiak SP. Z O.O.0-12
13 27.04.2013 Legion Radom-Drogowiec Jedlińsk10-2
13 27.04.2013 Legion Głowaczów-KS Błotnica1-2
14 11.05.2013 UKS LIPIE-Legion Głowaczów8-2
14 11.05.2013 KS Błotnica-Legion Radom1-4
14 11.05.2013 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk0-3
14 11.05.2013 Radomiak SP. Z O.O.-Młodzik Radom2-3
14 11.05.2013 RKP Broń Radom-KS Warka0-3
15 18.05.2013 RKP Broń Radom-UKS LIPIE17-0
15 18.05.2013 KS Warka-Radomiak SP. Z O.O.1-3
15 18.05.2013 Młodzik Radom-Drogowiec Jedlińsk6-5
15 18.05.2013 Jaguar Wolanów-KS Błotnica4-2
15 18.05.2013 Legion Radom-Legion Głowaczów20-0
16 25.05.2012 UKS LIPIE-Legion Radom4-1
16 25.05.2012 Legion Głowaczów-Jaguar Wolanów7-5
16 25.05.2012 KS Błotnica-Młodzik Radom3-8
16 25.05.2012 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk3-10
16 25.05.2012 Radomiak SP. Z O.O.-RKP Broń Radom3-0
17 01.06.2013 Radomiak SP. Z O.O.-UKS LIPIE14-3
17 01.06.2013 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk8-1
17 01.06.2013 KS Warka-KS Błotnica11-2
17 01.06.2013 Młodzik Radom-Legion Głowaczów14-4
17 01.06.2013 Jaguar Wolanów-Legion Radom3-9
18 08.06.2013 UKS LIPIE-Jaguar Wolanów5-3
18 08.06.2013 Legion Radom-Młodzik Radom5-2
18 08.06.2013 Legion Głowaczów-KS Warka2-4
18 08.06.2013 KS Błotnica-RKP Broń Radom2-7
18 08.06.2013 Radomiak SP. Z O.O.-Drogowiec Jedlińsk10-4

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat