PARTNERZY



K Data Wynik
10 15.05.2013 UKS LIPIE-Drogowiec Jedlińsk6-5
10 15.05.2013 Radomiak SP. Z O.O.-KS Błotnica20-0
10 15.05.2013 RKP Broń Radom-Legion Głowaczów1-1
10 15.05.2013 KS Warka-Legion Radom4-1
10 15.05.2013 Młodzik Radom-Jaguar Wolanów6-0
11 15.06.2013 Młodzik Radom-UKS LIPIE10-2
11 15.06.2013 Jaguar Wolanów-KS Warka1-8
11 15.06.2013 Legion Radom-RKP Broń Radom1-6
11 15.06.2013 Legion Głowaczów-Radomiak SP. Z O.O.2-10
11 15.06.2013 KS Błotnica-Drogowiec Jedlińsk2-2
12 20.04.2012 UKS LIPIE-KS Błotnica9-4
12 20.04.2012 Drogowiec Jedlińsk-Legion Głowaczów12-1
12 20.04.2012 Radomiak SP. Z O.O.-Legion Radom4-1
12 20.04.2012 RKP Broń Radom-Jaguar Wolanów12-1
12 20.04.2012 KS Warka-Młodzik Radom1-3
13 27.04.2013 KS Warka-UKS LIPIE11-0
13 27.04.2013 Młodzik Radom-RKP Broń Radom8-2
13 27.04.2013 Jaguar Wolanów-Radomiak SP. Z O.O.0-12
13 27.04.2013 Legion Radom-Drogowiec Jedlińsk10-2
13 27.04.2013 Legion Głowaczów-KS Błotnica1-2
14 11.05.2013 UKS LIPIE-Legion Głowaczów8-2
14 11.05.2013 KS Błotnica-Legion Radom1-4
14 11.05.2013 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk0-3
14 11.05.2013 Radomiak SP. Z O.O.-Młodzik Radom2-3
14 11.05.2013 RKP Broń Radom-KS Warka0-3
15 18.05.2013 RKP Broń Radom-UKS LIPIE17-0
15 18.05.2013 KS Warka-Radomiak SP. Z O.O.1-3
15 18.05.2013 Młodzik Radom-Drogowiec Jedlińsk6-5
15 18.05.2013 Jaguar Wolanów-KS Błotnica4-2
15 18.05.2013 Legion Radom-Legion Głowaczów20-0
16 25.05.2012 UKS LIPIE-Legion Radom4-1
16 25.05.2012 Legion Głowaczów-Jaguar Wolanów7-5
16 25.05.2012 KS Błotnica-Młodzik Radom3-8
16 25.05.2012 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk3-10
16 25.05.2012 Radomiak SP. Z O.O.-RKP Broń Radom3-0
17 01.06.2013 Radomiak SP. Z O.O.-UKS LIPIE14-3
17 01.06.2013 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk8-1
17 01.06.2013 KS Warka-KS Błotnica11-2
17 01.06.2013 Młodzik Radom-Legion Głowaczów14-4
17 01.06.2013 Jaguar Wolanów-Legion Radom3-9
18 08.06.2013 UKS LIPIE-Jaguar Wolanów5-3
18 08.06.2013 Legion Radom-Młodzik Radom5-2
18 08.06.2013 Legion Głowaczów-KS Warka2-4
18 08.06.2013 KS Błotnica-RKP Broń Radom2-7
18 08.06.2013 Radomiak SP. Z O.O.-Drogowiec Jedlińsk10-4

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat