PARTNERZY



K Data Wynik
1 01.09.2012 Sadownik Błędów -Centrum Radom2-7
1 01.09.2012 KS Warka-KS Błotnica3-0
1 01.09.2012 Junior Radom-Mogielanka Mogielnica5-0
1 02.09.2012 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów12-0
2 08.09.2012 KS Błotnica-Junior Radom1-11
2 08.09.2012 Jaguar Wolanów-Sadownik Błędów 1-6
2 09.09.2012 Zodiak Sucha-Mogielanka Mogielnica3-0
2 09.09.2012 Kraska Jasieniec-KS Warka4-3
3 15.09.2012 KS Warka-Centrum Radom0-3
3 15.09.2012 Junior Radom-Kraska Jasieniec6-0
3 15.09.2012 Mogielanka Mogielnica-KS Błotnica2-7
3 16.09.2012 Drogowiec Jedlińsk-Zodiak Sucha5-0
4 21.09.2012 Drogowiec Jedlińsk-Sadownik Błędów 3-0
4 22.09.2012 Zodiak Sucha-KS Błotnica3-4
4 22.09.2012 Kraska Jasieniec-Mogielanka Mogielnica10-0
4 22.09.2012 Centrum Radom-Junior Radom3-0
4 22.09.2012 Jaguar Wolanów-KS Warka0-6
5 29.09.2012 Sadownik Błędów -Zodiak Sucha5-1
5 29.09.2012 Junior Radom-Jaguar Wolanów9-2
5 29.09.2012 Mogielanka Mogielnica-Centrum Radom0-5
5 29.09.2012 KS Błotnica-Kraska Jasieniec4-10
6 06.10.2012 Zodiak Sucha-Kraska Jasieniec1-5
6 06.10.2012 Centrum Radom-KS Błotnica6-2
6 06.10.2012 Jaguar Wolanów-Mogielanka Mogielnica1-2
6 07.10.2012 Drogowiec Jedlińsk-KS Warka2-1
7 13.10.2012 KS Warka-Sadownik Błędów 1-1
7 13.10.2012 KS Błotnica-Jaguar Wolanów11-2
7 13.10.2012 Kraska Jasieniec-Centrum Radom2-3
7 14.10.2012 Junior Radom-Drogowiec Jedlińsk3-1
8 19.10.2012 Drogowiec Jedlińsk-Mogielanka Mogielnica8-0
8 20.10.2012 Zodiak Sucha-Centrum Radom0-10
8 20.10.2012 Jaguar Wolanów-Kraska Jasieniec0-6
8 20.10.2012 Sadownik Błędów -Junior Radom3-12
9 08.11.2012 Centrum Radom-Jaguar Wolanów12-1
9 17.11.2012 KS Warka-Zodiak Sucha2-1
9 17.11.2012 Mogielanka Mogielnica-Sadownik Błędów 1-6
9 17.11.2012 KS Błotnica-Drogowiec Jedlińsk1-10
10 03.11.2012 Zodiak Sucha-Jaguar Wolanów1-2
10 03.11.2012 Sadownik Błędów -KS Błotnica2-10
10 03.11.2012 KS Warka-Junior Radom1-3
10 04.11.2012 Drogowiec Jedlińsk-Kraska Jasieniec4-0
11 10.11.2012 Junior Radom-Zodiak Sucha4-0
11 10.11.2012 Mogielanka Mogielnica-KS Warka0-7
11 10.11.2012 Kraska Jasieniec-Sadownik Błędów 3-0
11 10.11.2012 Centrum Radom-Drogowiec Jedlińsk3-0
12 15.05.2013 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk0-9
12 15.05.2013 Centrum Radom-Sadownik Błędów 3-0
12 15.05.2013 KS Błotnica-KS Warka1-6
12 15.05.2013 Mogielanka Mogielnica-Junior Radom1-13
13 15.06.2013 Mogielanka Mogielnica-Zodiak Sucha0-0
13 15.06.2013 Junior Radom-KS Błotnica3-0
13 15.06.2013 KS Warka-Kraska Jasieniec2-3
13 15.06.2013 Sadownik Błędów -Jaguar Wolanów3-0
14 20.04.2013 Zodiak Sucha-Drogowiec Jedlińsk0-1
14 20.04.2013 Centrum Radom-KS Warka5-0
14 20.04.2013 Kraska Jasieniec-Junior Radom0-2
14 20.04.2013 KS Błotnica-Mogielanka Mogielnica5-1
15 27.04.2013 KS Błotnica-Zodiak Sucha1-0
15 27.04.2013 Mogielanka Mogielnica-Kraska Jasieniec2-6
15 27.04.2013 Junior Radom-Centrum Radom2-0
15 27.04.2013 KS Warka-Jaguar Wolanów12-0
15 27.04.2013 Sadownik Błędów -Drogowiec Jedlińsk2-3
16 01.05.2013 Zodiak Sucha-Sadownik Błędów 0-2
16 01.05.2013 Jaguar Wolanów-Junior Radom1-10
16 01.05.2013 Centrum Radom-Mogielanka Mogielnica18-0
16 01.05.2013 Kraska Jasieniec-KS Błotnica3-2
17 04.05.2013 Kraska Jasieniec-Zodiak Sucha2-0
17 04.05.2013 KS Błotnica-Centrum Radom3-13
17 04.05.2013 Mogielanka Mogielnica-Jaguar Wolanów0-0
17 04.05.2013 KS Warka-Drogowiec Jedlińsk1-3
18 11.05.2013 Sadownik Błędów -KS Warka2-2
18 11.05.2013 Drogowiec Jedlińsk-Junior Radom2-5
18 11.05.2013 Jaguar Wolanów-KS Błotnica5-6
18 11.05.2013 Centrum Radom-Kraska Jasieniec9-0
19 18.05.2013 Centrum Radom-Zodiak Sucha8-0
19 18.05.2013 Kraska Jasieniec-Jaguar Wolanów10-2
19 18.05.2013 Mogielanka Mogielnica-Drogowiec Jedlińsk1-5
19 18.05.2013 Junior Radom-Sadownik Błędów 4-2
20 25.05.2013 Zodiak Sucha-KS Warka1-4
20 25.05.2013 Sadownik Błędów -Mogielanka Mogielnica11-1
20 25.05.2013 Drogowiec Jedlińsk-KS Błotnica3-0
20 25.05.2013 Jaguar Wolanów-Centrum Radom1-11
21 01.06.2013 Jaguar Wolanów-Zodiak Sucha0-3
21 01.06.2013 Kraska Jasieniec-Drogowiec Jedlińsk2-0
21 01.06.2013 KS Błotnica-Sadownik Błędów 3-1
21 01.06.2013 Junior Radom-KS Warka2-0
22 08.06.2013 Zodiak Sucha-Junior Radom1-6
22 08.06.2013 KS Warka-Mogielanka Mogielnica12-1
22 08.06.2013 Sadownik Błędów -Kraska Jasieniec0-0
22 08.06.2013 Drogowiec Jedlińsk-Centrum Radom1-3

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat