PARTNERZY



K Data Wynik
1 15.08.2012 GKS Chynów-KS Potworów1-4
1 15.08.2012 KS Promna-Orzeł Gielniów3-3
1 15.08.2012 KS Błotnica-Zodiak Sucha0-2
1 15.08.2012 LKS Orzeł Jedlanka-Mogielanka Mogielnica3-2
1 15.08.2012 LKS Pniewy-Drogowiec Jedlińsk1-1
1 15.08.2012 Jaguar Wolanów-Powała Taczów1-4
1 15.08.2012 Sadownik Błędów -UKS Tęcza Augustów4-2
1 26.09.2012 Kraska Jasieniec-GKS Mazowsze Grójec1-4
2 18.08.2012 UKS Tęcza Augustów-Jaguar Wolanów1-4
2 19.08.2012 KS Potworów-Powała Taczów3-0
2 19.08.2012 GKS Mazowsze Grójec-Sadownik Błędów 1-1
2 19.08.2012 Mogielanka Mogielnica-LKS Pniewy4-0
2 19.08.2012 Zodiak Sucha-LKS Orzeł Jedlanka2-2
2 19.08.2012 Orzeł Gielniów-KS Błotnica2-3
2 19.08.2012 GKS Chynów-KS Promna1-1
2 19.08.2012 Kraska Jasieniec-Drogowiec Jedlińsk1-0
3 25.08.2012 KS Promna-KS Potworów0-0
3 25.08.2012 KS Błotnica-GKS Chynów2-1
3 25.08.2012 LKS Orzeł Jedlanka-Orzeł Gielniów3-2
3 25.08.2012 LKS Pniewy-Zodiak Sucha4-3
3 25.08.2012 Kraska Jasieniec-Mogielanka Mogielnica2-4
3 25.08.2012 Jaguar Wolanów-GKS Mazowsze Grójec2-1
3 25.08.2012 Powała Taczów-UKS Tęcza Augustów5-0
3 26.08.2012 Sadownik Błędów -Drogowiec Jedlińsk1-1
4 29.08.2012 KS Potworów-UKS Tęcza Augustów6-0
4 29.08.2012 GKS Mazowsze Grójec-Powała Taczów3-2
4 29.08.2012 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów2-0
4 29.08.2012 Mogielanka Mogielnica-Sadownik Błędów 1-1
4 29.08.2012 Zodiak Sucha-Kraska Jasieniec1-1
4 29.08.2012 Orzeł Gielniów-LKS Pniewy4-2
4 29.08.2012 GKS Chynów-LKS Orzeł Jedlanka1-1
4 29.08.2012 KS Promna-KS Błotnica1-0
5 01.09.2012 UKS Tęcza Augustów-GKS Mazowsze Grójec2-5
5 01.09.2012 LKS Pniewy-GKS Chynów1-2
5 02.09.2012 LKS Orzeł Jedlanka-KS Promna0-3
5 02.09.2012 Powała Taczów-Drogowiec Jedlińsk2-0
5 02.09.2012 KS Błotnica-KS Potworów5-4
5 02.09.2012 Sadownik Błędów -Zodiak Sucha2-1
5 02.09.2012 Jaguar Wolanów-Mogielanka Mogielnica5-0
5 04.09.2012 Kraska Jasieniec-Orzeł Gielniów2-3
6 08.09.2012 KS Potworów-GKS Mazowsze Grójec2-4
6 08.09.2012 Mogielanka Mogielnica-Powała Taczów1-1
6 08.09.2012 Zodiak Sucha-Jaguar Wolanów3-2
6 08.09.2012 Orzeł Gielniów-Sadownik Błędów 3-3
6 08.09.2012 GKS Chynów-Kraska Jasieniec1-1
6 08.09.2012 KS Promna-LKS Pniewy1-1
6 08.09.2012 KS Błotnica-LKS Orzeł Jedlanka3-3
6 09.09.2012 Drogowiec Jedlińsk-UKS Tęcza Augustów3-1
7 15.09.2012 LKS Orzeł Jedlanka-KS Potworów1-2
7 15.09.2012 LKS Pniewy-KS Błotnica4-0
7 15.09.2012 Kraska Jasieniec-KS Promna1-3
7 15.09.2012 Sadownik Błędów -GKS Chynów4-2
7 15.09.2012 Jaguar Wolanów-Orzeł Gielniów2-3
7 15.09.2012 Powała Taczów-Zodiak Sucha3-3
7 15.09.2012 UKS Tęcza Augustów-Mogielanka Mogielnica8-0
7 16.09.2012 GKS Mazowsze Grójec-Drogowiec Jedlińsk2-1
8 22.09.2012 KS Potworów-Drogowiec Jedlińsk0-4
8 22.09.2012 Mogielanka Mogielnica-GKS Mazowsze Grójec2-0
8 22.09.2012 Zodiak Sucha-UKS Tęcza Augustów5-0
8 22.09.2012 Orzeł Gielniów-Powała Taczów3-2
8 22.09.2012 GKS Chynów-Jaguar Wolanów2-3
8 22.09.2012 KS Promna-Sadownik Błędów 2-2
8 22.09.2012 KS Błotnica-Kraska Jasieniec3-4
8 22.09.2012 LKS Orzeł Jedlanka-LKS Pniewy1-1
9 29.09.2012 LKS Pniewy-KS Potworów5-4
9 29.09.2012 Kraska Jasieniec-LKS Orzeł Jedlanka1-3
9 29.09.2012 Sadownik Błędów -KS Błotnica6-0
9 29.09.2012 Jaguar Wolanów-KS Promna2-0
9 29.09.2012 Powała Taczów-GKS Chynów1-1
9 29.09.2012 UKS Tęcza Augustów-Orzeł Gielniów1-0
9 29.09.2012 GKS Mazowsze Grójec-Zodiak Sucha1-4
9 30.09.2012 Drogowiec Jedlińsk-Mogielanka Mogielnica1-1
10 06.10.2012 KS Potworów-Mogielanka Mogielnica0-4
10 06.10.2012 Orzeł Gielniów-GKS Mazowsze Grójec2-0
10 06.10.2012 GKS Chynów-UKS Tęcza Augustów0-3 brak w drużynie gospodarzy zawodnika o statusie młodzieżowca
10 06.10.2012 KS Promna-Powała Taczów6-2
10 06.10.2012 KS Błotnica-Jaguar Wolanów5-2
10 06.10.2012 LKS Orzeł Jedlanka-Sadownik Błędów 2-3
10 06.10.2012 LKS Pniewy-Kraska Jasieniec6-1
10 07.10.2012 Zodiak Sucha-Drogowiec Jedlińsk3-1
11 13.10.2012 Kraska Jasieniec-KS Potworów4-0
11 13.10.2012 Sadownik Błędów -LKS Pniewy3-0
11 13.10.2012 Jaguar Wolanów-LKS Orzeł Jedlanka3-0
11 13.10.2012 Powała Taczów-KS Błotnica4-0
11 13.10.2012 UKS Tęcza Augustów-KS Promna2-0
11 13.10.2012 GKS Mazowsze Grójec-GKS Chynów1-2
11 13.10.2012 Mogielanka Mogielnica-Zodiak Sucha1-0
11 14.10.2012 Drogowiec Jedlińsk-Orzeł Gielniów0-2
12 20.10.2012 KS Potworów-Zodiak Sucha5-2
12 20.10.2012 Orzeł Gielniów-Mogielanka Mogielnica5-5
12 20.10.2012 KS Promna-GKS Mazowsze Grójec6-1
12 20.10.2012 KS Błotnica-UKS Tęcza Augustów3-3
12 20.10.2012 LKS Orzeł Jedlanka-Powała Taczów4-1
12 20.10.2012 LKS Pniewy-Jaguar Wolanów4-1
12 20.10.2012 Kraska Jasieniec-Sadownik Błędów 3-0
12 21.10.2012 GKS Chynów-Drogowiec Jedlińsk1-1
13 27.10.2012 UKS Tęcza Augustów-LKS Orzeł Jedlanka0-3
13 27.10.2012 Zodiak Sucha-Orzeł Gielniów2-0
13 17.11.2012 Sadownik Błędów -KS Potworów0-1
13 17.11.2012 Jaguar Wolanów-Kraska Jasieniec2-1
13 17.11.2012 Powała Taczów-LKS Pniewy2-2
13 17.11.2012 GKS Mazowsze Grójec-KS Błotnica1-3
13 17.11.2012 Mogielanka Mogielnica-GKS Chynów4-1
13 18.11.2012 Drogowiec Jedlińsk-KS Promna1-3
14 03.11.2012 KS Potworów-Orzeł Gielniów2-1
14 03.11.2012 GKS Chynów-Zodiak Sucha0-1
14 03.11.2012 KS Promna-Mogielanka Mogielnica2-2
14 03.11.2012 KS Błotnica-Drogowiec Jedlińsk2-1
14 03.11.2012 LKS Orzeł Jedlanka-GKS Mazowsze Grójec1-1
14 03.11.2012 LKS Pniewy-UKS Tęcza Augustów3-1
14 03.11.2012 Kraska Jasieniec-Powała Taczów4-3
14 03.11.2012 Sadownik Błędów -Jaguar Wolanów3-0
15 10.11.2012 Jaguar Wolanów-KS Potworów2-1
15 10.11.2012 Powała Taczów-Sadownik Błędów 3-2
15 10.11.2012 UKS Tęcza Augustów-Kraska Jasieniec1-0
15 10.11.2012 GKS Mazowsze Grójec-LKS Pniewy3-5
15 10.11.2012 Mogielanka Mogielnica-KS Błotnica5-1
15 10.11.2012 Zodiak Sucha-KS Promna5-2
15 10.11.2012 Orzeł Gielniów-GKS Chynów8-1
15 11.11.2012 Drogowiec Jedlińsk-LKS Orzeł Jedlanka2-5
16 17.04.2013 KS Potworów-GKS Chynów5-1
16 17.04.2013 Orzeł Gielniów-KS Promna2-3
16 17.04.2013 Zodiak Sucha-KS Błotnica4-2
16 17.04.2013 Mogielanka Mogielnica-LKS Orzeł Jedlanka3-3
16 17.04.2013 Drogowiec Jedlińsk-LKS Pniewy4-4
16 17.04.2013 GKS Mazowsze Grójec-Kraska Jasieniec0-1
16 17.04.2013 UKS Tęcza Augustów-Sadownik Błędów 1-4
16 17.04.2013 Powała Taczów-Jaguar Wolanów1-1
17 08.05.2013 Powała Taczów-KS Potworów0-1
17 08.05.2013 Jaguar Wolanów-UKS Tęcza Augustów5-1
17 08.05.2013 Sadownik Błędów -GKS Mazowsze Grójec4-0
17 08.05.2013 Drogowiec Jedlińsk-Kraska Jasieniec4-2
17 08.05.2013 LKS Pniewy-Mogielanka Mogielnica0-3
17 08.05.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Zodiak Sucha0-0
17 08.05.2013 KS Błotnica-Orzeł Gielniów3-0
17 08.05.2013 KS Promna-GKS Chynów3-1
18 08.06.2013 KS Potworów-KS Promna1-2
18 08.06.2013 GKS Chynów-KS Błotnica0-3
18 08.06.2013 Orzeł Gielniów-LKS Orzeł Jedlanka5-1
18 08.06.2013 Zodiak Sucha-LKS Pniewy4-2
18 08.06.2013 Mogielanka Mogielnica-Kraska Jasieniec6-2
18 08.06.2013 Drogowiec Jedlińsk-Sadownik Błędów 3-0
18 08.06.2013 GKS Mazowsze Grójec-Jaguar Wolanów5-3
18 08.06.2013 UKS Tęcza Augustów-Powała Taczów2-3
19 15.06.2013 UKS Tęcza Augustów-KS Potworów1-5
19 15.06.2013 Powała Taczów-GKS Mazowsze Grójec1-0
19 15.06.2013 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk1-4
19 15.06.2013 Sadownik Błędów -Mogielanka Mogielnica4-1
19 15.06.2013 Kraska Jasieniec-Zodiak Sucha0-6
19 15.06.2013 LKS Pniewy-Orzeł Gielniów1-8
19 15.06.2013 LKS Orzeł Jedlanka-GKS Chynów4-1
19 15.06.2013 KS Błotnica-KS Promna3-4
20 21.04.2013 KS Potworów-KS Błotnica2-0
20 21.04.2013 KS Promna-LKS Orzeł Jedlanka2-1
20 21.04.2013 GKS Chynów-LKS Pniewy2-4
20 21.04.2013 Orzeł Gielniów-Kraska Jasieniec0-0
20 21.04.2013 Zodiak Sucha-Sadownik Błędów 1-1
20 21.04.2013 Mogielanka Mogielnica-Jaguar Wolanów4-2
20 21.04.2013 Drogowiec Jedlińsk-Powała Taczów1-2
20 21.04.2013 GKS Mazowsze Grójec-UKS Tęcza Augustów2-1
21 27.04.2013 GKS Mazowsze Grójec-KS Potworów0-2
21 27.04.2013 UKS Tęcza Augustów-Drogowiec Jedlińsk0-2
21 27.04.2013 Powała Taczów-Mogielanka Mogielnica2-0
21 27.04.2013 Jaguar Wolanów-Zodiak Sucha1-3
21 27.04.2013 Sadownik Błędów -Orzeł Gielniów3-2
21 27.04.2013 Kraska Jasieniec-GKS Chynów3-2
21 27.04.2013 LKS Pniewy-KS Promna2-4
21 27.04.2013 LKS Orzeł Jedlanka-KS Błotnica1-3
22 01.05.2013 KS Potworów-LKS Orzeł Jedlanka5-1
22 01.05.2013 KS Błotnica-LKS Pniewy2-3
22 01.05.2013 KS Promna-Kraska Jasieniec5-2
22 01.05.2013 GKS Chynów-Sadownik Błędów 3-2
22 01.05.2013 Orzeł Gielniów-Jaguar Wolanów7-1
22 01.05.2013 Zodiak Sucha-Powała Taczów3-1
22 01.05.2013 Mogielanka Mogielnica-UKS Tęcza Augustów6-3
22 01.05.2013 Drogowiec Jedlińsk-GKS Mazowsze Grójec2-0
23 04.05.2013 Drogowiec Jedlińsk-KS Potworów0-1
23 04.05.2013 GKS Mazowsze Grójec-Mogielanka Mogielnica0-2
23 04.05.2013 UKS Tęcza Augustów-Zodiak Sucha0-1
23 04.05.2013 Powała Taczów-Orzeł Gielniów2-1
23 04.05.2013 Jaguar Wolanów-GKS Chynów1-1
23 04.05.2013 Sadownik Błędów -KS Promna1-3
23 04.05.2013 Kraska Jasieniec-KS Błotnica4-3
23 04.05.2013 LKS Pniewy-LKS Orzeł Jedlanka2-3
24 11.05.2013 KS Potworów-LKS Pniewy2-2
24 11.05.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Kraska Jasieniec7-1
24 11.05.2013 KS Błotnica-Sadownik Błędów 1-7
24 11.05.2013 KS Promna-Jaguar Wolanów7-1
24 11.05.2013 GKS Chynów-Powała Taczów0-4
24 11.05.2013 Orzeł Gielniów-UKS Tęcza Augustów1-0
24 11.05.2013 Zodiak Sucha-GKS Mazowsze Grójec3-0
24 11.05.2013 Mogielanka Mogielnica-Drogowiec Jedlińsk2-1
25 18.05.2013 Mogielanka Mogielnica-KS Potworów4-1
25 18.05.2013 Drogowiec Jedlińsk-Zodiak Sucha1-5
25 18.05.2013 GKS Mazowsze Grójec-Orzeł Gielniów1-2
25 18.05.2013 UKS Tęcza Augustów-GKS Chynów1-2
25 18.05.2013 Powała Taczów-KS Promna2-4
25 18.05.2013 Jaguar Wolanów-KS Błotnica2-1
25 18.05.2013 Sadownik Błędów -LKS Orzeł Jedlanka1-0
25 18.05.2013 Kraska Jasieniec-LKS Pniewy5-2
26 25.05.2013 KS Potworów-Kraska Jasieniec3-1
26 25.05.2013 LKS Pniewy-Sadownik Błędów 1-3
26 25.05.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Jaguar Wolanów1-2
26 25.05.2013 KS Błotnica-Powała Taczów1-2
26 25.05.2013 KS Promna-UKS Tęcza Augustów9-0
26 25.05.2013 GKS Chynów-GKS Mazowsze Grójec0-1
26 25.05.2013 Orzeł Gielniów-Drogowiec Jedlińsk4-0
26 25.05.2013 Zodiak Sucha-Mogielanka Mogielnica8-0
27 29.05.2013 Zodiak Sucha-KS Potworów1-3
27 29.05.2013 Mogielanka Mogielnica-Orzeł Gielniów4-0
27 29.05.2013 Drogowiec Jedlińsk-GKS Chynów2-1
27 29.05.2013 GKS Mazowsze Grójec-KS Promna1-3
27 29.05.2013 UKS Tęcza Augustów-KS Błotnica3-0
27 29.05.2013 Powała Taczów-LKS Orzeł Jedlanka4-1
27 29.05.2013 Jaguar Wolanów-LKS Pniewy6-0
27 29.05.2013 Sadownik Błędów -Kraska Jasieniec7-0
28 01.06.2013 KS Potworów-Sadownik Błędów 4-1
28 01.06.2013 Kraska Jasieniec-Jaguar Wolanów2-0
28 01.06.2013 LKS Pniewy-Powała Taczów1-1
28 01.06.2013 LKS Orzeł Jedlanka-UKS Tęcza Augustów3-2
28 01.06.2013 KS Błotnica-GKS Mazowsze Grójec3-0
28 01.06.2013 KS Promna-Drogowiec Jedlińsk3-0
28 01.06.2013 GKS Chynów-Mogielanka Mogielnica2-6
28 01.06.2013 Orzeł Gielniów-Zodiak Sucha1-4
29 22.06.2013 Orzeł Gielniów-KS Potworów3-0
29 22.06.2013 Zodiak Sucha-GKS Chynów3-0
29 22.06.2013 Mogielanka Mogielnica-KS Promna0-3
29 22.06.2013 Drogowiec Jedlińsk-KS Błotnica2-0
29 22.06.2013 GKS Mazowsze Grójec-LKS Orzeł Jedlanka1-4
29 22.06.2013 UKS Tęcza Augustów-LKS Pniewy2-2
29 22.06.2013 Powała Taczów-Kraska Jasieniec2-1
29 22.06.2013 Jaguar Wolanów-Sadownik Błędów 1-2
30 30.06.2013 KS Potworów-Jaguar Wolanów3-1
30 30.06.2013 Sadownik Błędów -Powała Taczów2-2
30 30.06.2013 Kraska Jasieniec-UKS Tęcza Augustów2-2
30 30.06.2013 LKS Pniewy-GKS Mazowsze Grójec0-3
30 30.06.2013 LKS Orzeł Jedlanka-Drogowiec Jedlińsk2-1
30 30.06.2013 KS Błotnica-Mogielanka Mogielnica3-1
30 30.06.2013 KS Promna-Zodiak Sucha3-2
30 30.06.2013 GKS Chynów-Orzeł Gielniów3-0

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
2 Drogowiec Jedlińsk715
Legion Radom613
Chojniak Wieniawa76
Gracja Tczów76
Jaguar Wolanów83

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie918
3 Drogowiec Jedlińsk817
Chojniak Wieniawa914
Polonia Iłża810
Zawisza Sienno93
Jaguar Wolanów81

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży512
3 Drogowiec Jedlińsk59
KS Błotnica63
Energia Kozienice50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom618
Legion Głowaczów716
KS Warka710
Jedlnia Dzieciom79
Energia Kozienice66
6 Drogowiec Jedlińsk70

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

sob, 21 paź 2017 14:00 
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1125
RKP Broń Radom1124
Oskar Przysucha1123
Mszczonowianka 1122
Sparta Jazgarzew1121
Błonianka Błonie1120
Pogoń Grodzisk1119
Mazur Karczew1119
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1117
11 Energia Kozienice1116
12 MKS Piaseczno1114
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos114
15 KS Promna111
16 Naprzód Skórzec111

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 21 paź 2017
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk : Błonianka Błonie
RKP Broń Radom : Energia Kozienice
Mazur Karczew : MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha : MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew : Naprzód Skórzec
KS Promna : Perła Złotokłos
Drogowiec Jedlińsk : Mszczonowianka

Seniorzy - ostatnia kolejka

MKS Pilica Białobrzegi 2:0 Drogowiec Jedlińsk
KS Promna 1:2 Wilga Garwolin
Perła Złotokłos 0:6 Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec 2:4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3:1 Mazur Karczew
Mszczonowianka 2:3 RKP Broń Radom
Energia Kozienice 0:5 Pogoń Grodzisk
Błonianka Błonie 3:1 Znicz Pruszków

patronat