PARTNERZY

Sezon 2016/2017

Seniorzy -Liga Okręgowa
Tabela
Wyniki

Rocznik 01|02 - runda jesienna
Tabela
Wyniki

Rocznik 03|04  - runda jesienna
Tabela
Wyniki

Rocznik 05|06  - runda jesienna
Tabela
Wyniki

 

Rocznik 01|02 - runda wiosenna
Tabela
Wyniki

 

Rocznik 03|04  - runda wiosenna
Tabela
Wyniki

 

Rocznik 05|06  - runda wiosenna
Tabela
Wyniki

 

Rocznik 07|08  - runda wiosenna
Tabela
Wyniki

Rocznik 09|10 - runda wiosenna
Tabela
Wyniki


Sezon 2015/2016

Seniorzy -Liga Okręgowa
Kadra
Tabela
Wyniki

Trampkarze 2001 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Młodzicy 2003 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Orlicy 2005 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Trampkarze 2001 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Młodzicy 2003 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Orlicy 2005 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Sezon 2014/2015

Seniorzy - klasa A
Kadra
Tabela
Wyniki

Juniorzy 1998 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Trampkarze 2001 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Orlicy 2003 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Juniorzy 1998 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Trampkarze 2001 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Orlicy 2003 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Sezon 2013/2014

Seniorzy - klasa A
Kadra
Tabela
Wyniki

Juniorzy 1998 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Młodzicy 2001 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Orlicy 2003 - runda wiosenna
Kadra
Tabela
Wyniki

Juniorzy 1998 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Młodzicy 2001 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Orlicy 2003 - runda jesienna
Kadra
Tabela
Wyniki

Sezon 2012/2013

Seniorzy - Klasa A
Kadra
Tabela
Wyniki

Juniorzy 1996
Kadra
Tabela
Wyniki

Trampkarze 1999
Kadra
Tabela
Wyniki

Młodzicy 2001
Kadra
Tabela
Wyniki

Orlicy 2002
Kadra

Sezon 2011/2012

Seniorzy - Klasa A
Tabela
Wyniki

Juniorzy 1996
Tabela
Wyniki

Młodzicy 1999
Tabela
Wyniki

Sezon 2010/2011

Seniorzy - Klasa A
Tabela

Sezon 2009/2010

Seniorzy - Klasa A
Tabela

Sezon 2008/2009

Seniorzy - Klasa A
Tabela

Sezon 2007/2008

Seniorzy - Klasa A
Tabela

Sezon 2006/2007

Seniorzy - Klasa B
Tabela

Sezon 2004/2005

Seniorzy - LO
Tabela

Sezon 2003/2004

Seniorzy - LO
Tabela

Sezon 2002/2003

Seniorzy - MLS
Tabela

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POWAŁA TACZÓW

24 wrzesień (niedziela) godz. 9:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk412
Legion Radom410
Powała Taczów410
Chojniak Wieniawa56
Gracja Tczów43
Jaguar Wolanów53
Oskar Przysucha40

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POLONIA IŁŻA

23 wrzesień (sobota) godz. 10:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom515
UKS Lipie612
3 Drogowiec Jedlińsk58
Chojniak Wieniawa55
Polonia Iłża44
Zawisza Sienno43
Jaguar Wolanów51

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS BŁOTNICA

 21 wrzesień (czwartek) g. 16:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
GKS Belsk Duży26
Beniaminek Radom13
3 Drogowiec Jedlińsk23
KS Błotnica33
Energia Kozienice20

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS WARKA

 30 wrzesień (sobota) g. 10:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom39
Legion Głowaczów36
Energia Kozienice36
KS Warka33
Jedlnia Dzieciom33
6 Drogowiec Jedlińsk30

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

JEDLNIA DZIECIOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

15 październik (niedziela) g. 10:00

Boisko w Jedlni


ROCZNIK 2010

MAZOWSZE GRÓJEC

DROGOWIEC JEDLIŃSK

23 wrzesień (sobota) g. 14:15

Grójec ul. Laskowa 17

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 23 wrz 2017 16:00 
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi718
Pogoń Grodzisk715
Błonianka Błonie715
Mszczonowianka 715
Oskar Przysucha714
RKP Broń Radom714
Mazur Karczew712
Sparta Jazgarzew712
Wilga Garwolin710
10 Energia Kozienice79
11 Drogowiec Jedlińsk78
12 MKS Piaseczno77
13 Znicz Pruszków76
14 Perła Złotokłos74
15 Naprzód Skórzec71
16 KS Promna70

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 23 wrz 2017
Wilga Garwolin : Energia Kozienice
Mszczonowianka : Błonianka Błonie
Znicz Pruszków : MKS Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk : MKS Piaseczno
RKP Broń Radom : Naprzód Skórzec
Mazur Karczew : KS Promna
Oskar Przysucha : Sparta Jazgarzew
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

Seniorzy - ostatnia kolejka

KS Promna 1:2 Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha 0:1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 3:6 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0:2 RKP Broń Radom
Naprzód Skórzec 0:5 Pogoń Grodzisk
MKS Piaseczno 2:0 Znicz Pruszków
MKS Pilica Białobrzegi 0:1 Błonianka Błonie
Mszczonowianka 2:1 Energia Kozienice

patronat