PARTNERZY

6783 6830Pierwszy tydzień ferii to piłkarskie przygody naszych podopiecznych. Od poniedziałku do piątku występować będziemy w Kozienicach na turnieju halowym "TRAMPEK 2018" prawie we wszystkich rocznikach. Łącznie wystawiliśmy osiem zespołów.

Poniżej harmonogram gier:

HARMONOGRAM GIER FERYJNEGO TURNIEJU TRAMPEK 2018


PONIEDZIAŁEK 15.01.2018


GRUPA 2009/2010

GRUPA A

  1. PIORUN III
  2. PIORUN I
  3. DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI
  4. UKS JASTRZĄB II
  5. ZUCHY ENERGII I


10.00 PIORUN III – JASTRZĄB II

10.12 PIORUN I – ZUCHY I

10.24 DROGOWIEC GRANATOWI – JASTRZĄB II

10.36 PIORUN III – PIORUN I

10.48 ZUCHY I – DROGOWIEC GRANATOWI

11.00 JASTRZĄB II – PIORUN I

11.12 DROGOWIEC GRANATOWI – PIORUN III

11.24 JASTRZĄB II – ZUCHY I

11.36 PIORUN I – DROGOWIEC GRANATOWI

11.48 ZUCHY I – PIORUN III


GRUPA B

  1. DROGOWIEC JEDLIŃSK NIEBIESCY
  2. PIORUN II
  3. JASTRZĄB GŁOWACZÓW III
  4. JASTRZĄB GŁOWACZÓW I
  5. ZUCHY ENERGII II


12.00 DROGOWIEC NIEBIESCY – JASTRZĄB I

12.12 PIORUN II – ZUCHY II

12.24 JASTRZĄB III – JASTRZĄB I

12.36 DROGOWIEC NIEBIESCY – PIORUN II

12.48 ZUCHY II – JASTRZĄB III

13.00 JASTRZĄB I – PIORUN II

13.12 JASTRZĄB III – DROGOWIEC NIEBIESCY

13.24 JASTRZĄB I – ZUCHY II

13.36 PIORUN II – JASTRZĄB III

13.48 ZUCHY II – DROGOWIEC NIEBIESCY

14.00 I A – II B

14.12 IB – IIA


GRUPA DZIEWCZĄT

  1. DJ GE MI MUSIC PREZENTER
  2. SWIERŻANKI
  3. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA III
  4. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
  5. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA I

14.24 DJ GE MI – WAP II

14.36 ŚWIERŻANKI – WAP I

14.48 WAP III – WAP II

15.00 DJ GE MI – ŚWIERŻANKI

15.12 WAP I – WAP III

15.24 WAP II – ŚWIERŻANKI

15.36 WAP III – DJ GE MI

15.48 WAP II – WAP I

16.00 ŚWIERŻANKI – WAP III

16.12 WAP I – DJ GE MI

16.24 I – IV

16.36 II – III


WTOREK 16.01


GRUPA A 2005/2006

  1. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
  2. UKS JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI
  3. JAGUAR TEAM
  4. LKS PLON GARBATKA I
  5. DROGOWIEC JEDLIŃSK NIEBIESCY
  6. NIEPOKONANI


10.00 WAP II – NIEPOKONANI

10.12 JASTRZĄB BIALI – DROGOWIEC NIEBIESCY

10.24 JAGUAR TEAM – GARBATKA I

10.36 WAP II - JASTRZĄB BIALI

10.48 DROGOWIEC NIEBIESCY – JAGUAR TEAM

11.00 NIEPOKONANI – GARBATKA I

11.12 JAGUAR TEAM – WAP II

11. 24 JASTRZĄB BIALI – NIEPOKONANI

11.36 GARBATKA I – DROGOWIEC NIEBIESCY

11.48 JASTRZĄB BIALI – JAGUAR TEAM

12.00 NIEPOKONANI – DROGOWIEC NIEBIESCY

12.12 WAP II – GARBATKA I

12.24 JAGUAR TEAM – NIEPOKONANI

12.36 GARBATKA I – JASTRZĄB BIALI

12.48 DROGOWIEC NIEBIESCY – WAP II


GRUPA 2003/2004

GRUPA A

  1. GALACTICOS
  2. PRZYSTOJNIAKI
  3. ENERGIA II
  4. DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI

GRUPA B

  1. ORKI DISA
  2. ENERGIA I
  3. LZS MAGNUSZEW
  4. DROGOWIEC JEDLIŃSK NIEBIESCY


13.00 GRUPA A -GALACTICOS – DROGOWIEC GRANATOWI

13.12 GRUPA B - ORKI DISA – DROGOWIEC NIEBIESCY

13.24 GRUPA A - PRZYSTOJNIAKI – ENERGIA II

13.36 GRUPA B - ENERGIA I – MAGNUSZEW

13.48 GRUPA A - GALACTICOS – PRZYSTOJNIAKI

14.00 GRUPA B - ORKI DISA – ENERGIA I

14.12 GRUPA A - DROGOWIEC GRANATOWI – ENERGIA II

14.24 GRUPA B - DROGOWIEC NIEBIESCY MAGNUSZEW

14.36 GRUPA A - PRZYSTOJNIAKI – DROGOWIEC GRANATOWI

14.48 GRUPA B - ENERGIA I – DROGOWIEC NIEBIESCY

15.00 GRUPA A - ENERGIA II - GALACTICOS

15.12 GRUPA B - MAGNUSZEW – ORKA DISA

15.24 I A – II B

15.36 I B – II A


ŚRODA 17.01


GRUPA C 2007/2008

  1. ORŁY TEAM
  2. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
  3. LEGION GŁOWACZÓW III
  4. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA III
  5. BIAŁE ORŁY


10.00 ORŁY TEAM – WAP III

10.12 WAP II - BIAŁE ORŁY

10.24 LEGION III – WAP III

10.36 ORŁY TEAM – WAP II

10.48 BIAŁE ORŁY – LEGION III

11.00 WAP III – WAP II

11.12 LEGION III – ORŁY TEAM

11.24 WAP III – BIAŁE ORŁY

11.36 WAP II – LEGION III

11.48 BIAŁE ORŁY – ORŁY TEAM


GRUPA B 2005/2006

  1. ENERGIA
  2. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA I
  3. UKS JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY
  4. LKS PLON GARBATKA II
  5. DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI
  6. FANTASTICO


12.00 ENERGIA – FANTASTICO

12.12 WAP I – DROGOWIEC GRANATOWI

12.24 JASTRZĄB NIEBIESCY – GARBATKA II

12.36 ENERGIA - WAP I

12.48 DROGOWIEC GRANATOWI – JASTRZĄB NIEBIESCY

13.00 FANTASTICO – GARBATKA II

13.12 JASTRZĄB NIEBIESCY – ENERGIA

13.24 WAP I – FANTASTICO

13.36 GARBATKA II – DROGOWIEC GRANATOWI

13.48 WAP I – JASTRZĄB NIEBIESCY

14.00 FANTASTICO – DROGOWIEC GRANATOWI

14.12 ENERGIA – GARBATKA II

14.24 JASTRZĄB NIEBIESCY – FANTASTICO

14.36 GARBATKA II – WAP I

14.48 DROGOWIEC GRANATOWI – ENERGIA


CZWARTEK 18.01

GRUPA A ROCZNIK 2007/2008

  1. LEGION II
  2. PIORUN WARSZAWA I
  3. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA I
  4. ENERGIA I
  5. PLON GARBATKA I
  6. DROGOWIEC JEDLIŃSK NIEBIESCY


10.00 LEGION II – DROGOWIEC NIEBIESCY

10.12 PIORUN WARSZAWA I – PLON GARBATKA I

10.24 WAP I – ENERGIA I

10.36 LEGION II – PIORUN WARSZAWA I

10.48 PLON GARBATKA I – WAP I

11.00 DROGOWIEC NIEBIESCY – ENERGIA I

11.12 WAP I – LEGION II

11.24 PIORUN WARSZAWA I – DROGOWIEC NIEBIESCY

11.36 ENERGIA I – PLON GARBATKA I

11.48 PIORUN WARSZAWA I – WAP I

12.00 DROGOWIEC NIEBIESCY – PLON GARBATKA I

12.12 LEGION II – ENERGIA I

12.24 WAP I – DROGOWIEC NIEBIESCY

12.36 ENERGIA I – PIORUN WARSZAWA I

12.48 PLON GARBATKA I – LEGION II


GRUPA B 2007/2008

  1. PIORUN WARSZAWA II
  2. ZŁOTE ORŁY
  3. LEGION I
  4. ENERGIA II
  5. PLON GARBATKA II
  6. DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI


13.00 PIORUN WARSZAWA II – DROGOWIEC GRANATOWI

13.12 ZŁOTE ORŁY – PLON GARBATKA II

13.24 LEGION I – ENERGIA II

13.36 PIORUN WARSZAWA II – ZŁOTE ORŁY

13.48 PLON GARBATKA II – LEGION I

14.00 DROGOWIEC GRANATOWI – ENERGIA II

14.12 LEGION I – PIORUN WARSZAWA II

14.24 ZŁOTE ORŁY – DROGOWIEC GRANATOWI

14.36 ENERGIA II – PLON GARBATKA II

14.48 ZŁOTE ORŁY – LEGION I

15.00 DROGOWIEC GRANATOWI – PLON GARBATKA II

15.12 PIORUN WARSZAWA II – ENERGIA II

15.24 LEGION I – DROGOWIEC GRANATOWI

15.36 ENERGIA II – ZŁOTE ORŁY

15.48 PLON GARBATKA II – PIORUN WARSZAWA II


PIĄTEK 19.01

GRUPA 2007/2008

  1. I A
  2. II A
  3. IB
  4. IIB
  5. IC
  6. II C

10.00 – 13.00 MECZE ROCZNIKA 2007/2008


GRUPA 2009/2010

MECZ O III MIEJSCE 13.00

MECZ O I MIEJSCE 13.15

GRUPA 2005/2006

I A – II B 13.30

I B – II A 13.45

GRUPA 2003/2004

MECZ O III MIEJSCE 14.00

MECZ O I MIEJSCE 14.15

GRUPA 2005/2006

MECZ O III MIEJSCE 14.30

MECZ O I MIEJSCE 14.45

GRUPA DZIEWCZĄT

MECZ O III MIEJSCE 15.00

MECZ O I MIEJSCE 15.15

WRĘCZENIE NAGRÓD OKOŁO 15.45

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

1  2 2

MECZ SPARINGOWY

ZAMŁYNIE RADOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

27 stycznia (sobota) g. 15:00

Radom, ul. 11-go Listopada

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 17 mar 2018 00:00 
Pogoń Grodzisk : Drogowiec Jedlińsk

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 17 mar 2018
Pogoń Grodzisk : Drogowiec Jedlińsk
Wilga Garwolin : RKP Broń Radom
Znicz II Pruszków : Mazur Karczew
Błonianka Błonie : Oskar Przysucha
Energia Kozienice : Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka : KS Promna
MKS Pilica Białobrzegi : Perła Złotokłos
MKS Piaseczno : Naprzód Skórzec

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat