PARTNERZY

miraxW czwartek o godz. 15.30 w ROZPN odbyło się losowanie II rundy MIRAX PUCHARU POLSKI.Mecze II ryndy odbędą się 32 sierpnia.

Na tym etapie rozgrywek stosowany jest jeszcze podział terytorialny. Doszły już zespoły z IV ligi, więc wiele par jest bardzo ciekawych. Niewykluczone, że dojdzie do pojedynku derbowego pomiędzy Radomiakiem II Radom, a Bronią Radom.

Komisja przygotowuje puchar i specjalne kulki, w których są nazwy zespołów. Zanim rozpoczęło się losowanie, działacze ekip, które przeszły do II rundy odebrali piłki.

Drużyny podzielono geograficznie na dwa koszyki terytorialne. Do jednego koszyka trafiła trójka czwartoligowców i do drugiego trójka czwartoligowców.

 

Poniżej zestaw par......

Legion II Głowaczów - Zamłynie Radom

Blask Odrzywół - Powała Taczów/SKS Potworów

Młodzik Radom - Zodiak Sucha/Mazowsze Grójec

KS Magnuszew - KS Potworów

Zorza Klwów - Centrum Radom

KS Warka - Pilica Białobrzegi

Mogielanka Mogielnica - Oskar Przysucha 

Orzeł Gielniów - LKS Promna

Oronka - Szydłowianka 

Orzeł Wierzbica - Jodła Jedlnia 

KS Chomentów - Drogowiec Jedlińsk

Polonia Iłża - Gracja Tczów 

Powiślanka - Energia Kozienice

Legion Głowaczów/Radomiak II - Broń Radom

Wisła Solec - Iłżanka Kazanów

Wisła Chotcza - Proch Pionki

 

źródło rozpn,radomsport

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

1  2 2

MECZ SPARINGOWY

ZAMŁYNIE RADOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

27 stycznia (sobota) g. 15:00

Radom, ul. 11-go Listopada

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 17 mar 2018 00:00 
Pogoń Grodzisk : Drogowiec Jedlińsk

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 17 mar 2018
Pogoń Grodzisk : Drogowiec Jedlińsk
Wilga Garwolin : RKP Broń Radom
Znicz II Pruszków : Mazur Karczew
Błonianka Błonie : Oskar Przysucha
Energia Kozienice : Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka : KS Promna
MKS Pilica Białobrzegi : Perła Złotokłos
MKS Piaseczno : Naprzód Skórzec

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat