PARTNERZY

100Wszystkie grupy młodzieżowe w minionym tygodniu rozegrały spotkania zarówno ligowe jak i kontrolne. W sobotę mecze towarzyskie z drużynami Jedlni Dzieciom rozegrały grupy z roczników 2009|2010 i 2007|2008. Chłopcy z roczników 2003|2004 i 2005|2006 zagrali mecze ligowe kolejno w niedzielę i we wtorek. Najstarsza grupa 2001|2002 we wtorek rozegrała sparing w Taczowie. Szczegóły w rozwinięciu...

POWAŁA TACZÓW 2001 - DROGOWIEC JEDLIŃSK 2001 1:0 (1:0)

bramki: 15 min.

kadra: Król, Pomarański, Dębski A, Dębski K, Bilski, Markiewicz, Lis, Rabiański, Stępień, Górka, Siennicki oraz Zimiński, Prasek, Kramek, Mazur

trener: Łukasz Kurek


DROGOWIEC JEDLIŃSK 2003 - JAGUAR WOLANÓW 2003 4:0 (4:0)

bramki: Kołodziejczyk 11' 21' Dupla 18' Lipiec 19'

kadra: Makulski, Zegarek, Gaca, Wojciechowski K, Wojciechowski F, Słomka, Kupis, Kołodziejczyk, Reszke, Chojnacki, Warda, Kozyra, Lipiec, Klocek, Dupla, Murawski

trener: Paweł Marchewka


DROGOWIEC JEDLIŃSK 2005 - JUNIOR RADOM 2005 1:4 (1:2)

bramki: Ofianewski 29' - 18' 23' 41' 60'

kadra: Sułek, Ptaszek, Jończyk, Dobrowolski, Kowalczyk, Wieczorek, Kozłowski, Kacprzak, Stawczyk, Krawczyk, Żarłok, Warda, Stompór, Rybicki, Ofianewski, Brzyski, Pomarański

trener: Ernest Pawelec


DROGOWIEC JEDLIŃSK 2007 - JEDLNIA DZIECIOM 2007 10:2 (6:0)

bramki: Piwowarczyk, Rosłoniec - 2, Ulman, Owczarek - 2, Malinowski - 2, Żałoba, Kalbarczyk

kadra: T.Sułek Sz.Janeczek F.Strzelczyk J.Strzelczyk Sz.Żałoba B.Szymanowicz B.Piwowarczyk B.Murawski P.Owczarek P.Ulman D.Rosłoniec D.Ćwiek M.Malinowski K.Kalbarczyk F.Kalbarczyk B.Zegarek

trener: Łukasz Gołda


DROGOWIEC JEDLIŃSK 2009 - JEDLNIA DZECIOM 2009 14:2 (8:0)

bramki: M.Gut - 3 K.Brudnicki - 3 W.Sadowski - 2 J.Owczarek (k) J.Cieśliński D.Narożnik D.Zawada - 2 D.Kopeć

kadra: A.Piwowarczyk K.Frączyk F.Piasek D.NArożnik K.Brudnicki D.Zawada D.Zieliński P.Zarychta M.Gut D.Kopeć J.Owczarek J.Cieśliński W.Sadowski

trener: Łukasz Gołda

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POWAŁA TACZÓW

24 wrzesień (niedziela) godz. 9:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk412
Legion Radom410
Powała Taczów410
Chojniak Wieniawa56
Gracja Tczów43
Jaguar Wolanów53
Oskar Przysucha40

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POLONIA IŁŻA

23 wrzesień (sobota) godz. 10:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom515
UKS Lipie612
3 Drogowiec Jedlińsk58
Chojniak Wieniawa55
Polonia Iłża44
Zawisza Sienno43
Jaguar Wolanów51

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS BŁOTNICA

 21 wrzesień (czwartek) g. 16:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
GKS Belsk Duży26
Beniaminek Radom13
3 Drogowiec Jedlińsk23
KS Błotnica33
Energia Kozienice20

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS WARKA

 30 wrzesień (sobota) g. 10:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom39
Legion Głowaczów36
Energia Kozienice36
KS Warka33
Jedlnia Dzieciom33
6 Drogowiec Jedlińsk30

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

JEDLNIA DZIECIOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

15 październik (niedziela) g. 10:00

Boisko w Jedlni


ROCZNIK 2010

MAZOWSZE GRÓJEC

DROGOWIEC JEDLIŃSK

23 wrzesień (sobota) g. 14:15

Grójec ul. Laskowa 17

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 23 wrz 2017 16:00 
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi718
Pogoń Grodzisk715
Błonianka Błonie715
Mszczonowianka 715
Oskar Przysucha714
RKP Broń Radom714
Mazur Karczew712
Sparta Jazgarzew712
Wilga Garwolin710
10 Energia Kozienice79
11 Drogowiec Jedlińsk78
12 MKS Piaseczno77
13 Znicz Pruszków76
14 Perła Złotokłos74
15 Naprzód Skórzec71
16 KS Promna70

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 23 wrz 2017
Wilga Garwolin : Energia Kozienice
Mszczonowianka : Błonianka Błonie
Znicz Pruszków : MKS Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk : MKS Piaseczno
RKP Broń Radom : Naprzód Skórzec
Mazur Karczew : KS Promna
Oskar Przysucha : Sparta Jazgarzew
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

Seniorzy - ostatnia kolejka

KS Promna 1:2 Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha 0:1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 3:6 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0:2 RKP Broń Radom
Naprzód Skórzec 0:5 Pogoń Grodzisk
MKS Piaseczno 2:0 Znicz Pruszków
MKS Pilica Białobrzegi 0:1 Błonianka Błonie
Mszczonowianka 2:1 Energia Kozienice

patronat