PARTNERZY

bielsko biala z lotu ptaka 3116Informujemy, że udało się dopiąć wszystkie sprawy związane z organizacją obozu sportowego w okresie letnim dla naszych zawodników. Obóz w tym roku odbędzie się w województwie Śląskim m. Bielsko-Biała ul. Startowa 13, Ośrodek Szkoleniowy Rekord. Termin obozu 7-14 sierpnia, koszt całościowy 820 zł od zawodnika. Zawodnicy, którzy zostali zakwalifikowani na listę uczestników wpłacają zaliczkę w wysokości 150 zł w terminie do 15 maja 2017r. Reszta płatności do 25 lipca 2017 roku. Płatności można dokonać, przelewem na numer konta klubu 86 9132 0001 0009 5703 2000 0010 wpisując w tytule "Obóz sportowy oraz Imię i Nazwisko zawodnika", lub gotówką do trenera prowadzącego daną grupę.

Poniżej lista zakwalifikowanych na wyjazd:

1. Bilski Kacper

2. Górka Bartosz

3. Karaś Wiktor

4. Lis Jakub

5. Rabiański Marcel

6. Król Dawid

7. Pomarański Miłosz

8. Zimiński Kacper

9. Stępień Jakub

10. Chojnacki Jakub

11. Gaca Bartłomiej

12. Kołodziejczyk Mateusz

13. Kozyra Jerzy

14. Maj Przemysław

15. Makulski Maciej

16. Murawski Jakub

17. Rojek Dawid

18. Słomka Adrian

19. Warda Wiktor

20. Wojciechowski Filip

21. Wojciechowski Kacper

22. Zegarek Hubert

23. Dupla Oliwier (?)

24. Reszke Zbigniew

25. Klocek Jakub (?)

26. Kupis Adrian (?)

27. Wesołowski Kamil (?)

28. Dobrowolski Kamil

29. Jończyk Maksymilian

30. Kowalczyk Krystian

31. Ofianewski Kacper

32. Pomarański Cezary

33. Warda Oliwier

34. Brzyski Filip

35. Rybicki Dawid

36. Stompór Wiktor

37. Wieczorek Krystian

38. Sułek Tymoteusz

39. Żarłok Bartłomiej

40. Ptaszek Gustaw

41. Żaczek Patryk (?)

42. Stawczyk Daniel (?)

43. Kalbarczyk Krystian

44. Szymanowicz Brajan

45. Owczarek Patryk

46. Musiałek Stanisław

47. Zegarek Bartosz

48. Zakrzewski Leon

49. Wus Bartłomiej

50. Olszewski Bruno

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POWAŁA TACZÓW

24 wrzesień (niedziela) godz. 9:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk412
Legion Radom410
Powała Taczów410
Chojniak Wieniawa56
Gracja Tczów43
Jaguar Wolanów53
Oskar Przysucha40

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POLONIA IŁŻA

23 wrzesień (sobota) godz. 10:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom515
UKS Lipie612
3 Drogowiec Jedlińsk58
Chojniak Wieniawa55
Polonia Iłża44
Zawisza Sienno43
Jaguar Wolanów51

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS BŁOTNICA

 21 wrzesień (czwartek) g. 16:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
GKS Belsk Duży26
Beniaminek Radom13
3 Drogowiec Jedlińsk23
KS Błotnica33
Energia Kozienice20

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS WARKA

 30 wrzesień (sobota) g. 10:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom39
Legion Głowaczów36
Energia Kozienice36
KS Warka33
Jedlnia Dzieciom33
6 Drogowiec Jedlińsk30

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

JEDLNIA DZIECIOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

15 październik (niedziela) g. 10:00

Boisko w Jedlni


ROCZNIK 2010

MAZOWSZE GRÓJEC

DROGOWIEC JEDLIŃSK

23 wrzesień (sobota) g. 14:15

Grójec ul. Laskowa 17

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 23 wrz 2017 16:00 
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi718
Pogoń Grodzisk715
Błonianka Błonie715
Mszczonowianka 715
Oskar Przysucha714
RKP Broń Radom714
Mazur Karczew712
Sparta Jazgarzew712
Wilga Garwolin710
10 Energia Kozienice79
11 Drogowiec Jedlińsk78
12 MKS Piaseczno77
13 Znicz Pruszków76
14 Perła Złotokłos74
15 Naprzód Skórzec71
16 KS Promna70

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 23 wrz 2017
Wilga Garwolin : Energia Kozienice
Mszczonowianka : Błonianka Błonie
Znicz Pruszków : MKS Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk : MKS Piaseczno
RKP Broń Radom : Naprzód Skórzec
Mazur Karczew : KS Promna
Oskar Przysucha : Sparta Jazgarzew
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

Seniorzy - ostatnia kolejka

KS Promna 1:2 Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha 0:1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 3:6 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0:2 RKP Broń Radom
Naprzód Skórzec 0:5 Pogoń Grodzisk
MKS Piaseczno 2:0 Znicz Pruszków
MKS Pilica Białobrzegi 0:1 Błonianka Błonie
Mszczonowianka 2:1 Energia Kozienice

patronat