PARTNERZY

bielsko biala z lotu ptaka 3116Informujemy, że udało się dopiąć wszystkie sprawy związane z organizacją obozu sportowego w okresie letnim dla naszych zawodników. Obóz w tym roku odbędzie się w województwie Śląskim m. Bielsko-Biała ul. Startowa 13, Ośrodek Szkoleniowy Rekord. Termin obozu 7-14 sierpnia, koszt całościowy 820 zł od zawodnika. Zawodnicy, którzy zostali zakwalifikowani na listę uczestników wpłacają zaliczkę w wysokości 150 zł w terminie do 15 maja 2017r. Reszta płatności do 25 lipca 2017 roku. Płatności można dokonać, przelewem na numer konta klubu 86 9132 0001 0009 5703 2000 0010 wpisując w tytule "Obóz sportowy oraz Imię i Nazwisko zawodnika", lub gotówką do trenera prowadzącego daną grupę.

Poniżej lista zakwalifikowanych na wyjazd:

1. Bilski Kacper

2. Górka Bartosz

3. Karaś Wiktor

4. Lis Jakub

5. Rabiański Marcel

6. Król Dawid

7. Pomarański Miłosz

8. Zimiński Kacper

9. Stępień Jakub

10. Chojnacki Jakub

11. Gaca Bartłomiej

12. Kołodziejczyk Mateusz

13. Kozyra Jerzy

14. Maj Przemysław

15. Makulski Maciej

16. Murawski Jakub

17. Rojek Dawid

18. Słomka Adrian

19. Warda Wiktor

20. Wojciechowski Filip

21. Wojciechowski Kacper

22. Zegarek Hubert

23. Dupla Oliwier (?)

24. Reszke Zbigniew

25. Klocek Jakub (?)

26. Kupis Adrian (?)

27. Wesołowski Kamil (?)

28. Dobrowolski Kamil

29. Jończyk Maksymilian

30. Kowalczyk Krystian

31. Ofianewski Kacper

32. Pomarański Cezary

33. Warda Oliwier

34. Brzyski Filip

35. Rybicki Dawid

36. Stompór Wiktor

37. Wieczorek Krystian

38. Sułek Tymoteusz

39. Żarłok Bartłomiej

40. Ptaszek Gustaw

41. Żaczek Patryk (?)

42. Stawczyk Daniel (?)

43. Kalbarczyk Krystian

44. Szymanowicz Brajan

45. Owczarek Patryk

46. Musiałek Stanisław

47. Zegarek Bartosz

48. Zakrzewski Leon

49. Wus Bartłomiej

50. Olszewski Bruno

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

28 maj (niedziela) godz. 15:00

Boisko w Wieniawie


DROGOWIEC JEDLIŃSK

JAGUAR WOLANÓW

30 maj (wtorek) godz. 18:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Legion Radom715
Drogowiec Jedlińsk612
Zwolenianka Zwoleń512
Chojniak Wieniawa812
Oskar Przysucha89
Hubal Chlewiska76
Jaguar Wolanów76

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

HUBERTUS CHOMENTÓW

DROGOWIEC JEDLIŃSK

27 maj (sobota) godz. 10:00

Chomentów ul. Główna 56

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
SZ.P. Radomiak1027
Chojniak Wieniawa915
Polonia Iłża915
Drogowiec Jedlińsk915
Broń Radom1013
Jaguar Wolanów913
UKS Lipie86
Hubertus Chomentów83

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

AS RADOMIAK

3 czerwiec (sobota) godz. 10:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
KS Potworów618
Junior Radom716
GKS Belsk Duży67
AS Radomiak Radom77
Drogowiec Jedlińsk54
Królewscy Jedlnia50

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

UKS LEGION RADOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

24 maj (środa) godz. 19:00

Radom ul. Sowińskiego 1

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Legion Głowaczów40
Jedlnia Dzieciom40
Drogowiec Jedlińsk40
Centrum Radom40
Champion Pionki40
Legion Radom40

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

TALENCIK RADOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

7 czerwiec (środa) godz. 18:00

Radom ul. 11-go Listopada 27

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Talencik Radom30
Młodzik Radom30
Drogowiec Jedlińsk30
Radomiak Radom20
Hubertus Chomentów40
AS Radomiak Radom30

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY


nie, 28 maj 2017 16:00 
Drogowiec Jedlińsk : GKS Mazowsze Grójec

Campeon Liga Okręgowa

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk2564
Mazowsze Grójec2552
Powiślanka Lipsko2551
KS Warka2542
Jodła Jedlnia Letnisko2541
Centrum Radom2539
Zamłynie Radom2539
Pilica Nowe Miasto2533
Skaryszewianka 2531
10 Iłżanka Kazanów2530
11 Zawisza Sienno2529
12 Legion Głowaczów2527
13 Zwolenianka Zwoleń2526
14 KS Potworów2522
15 GTKKF Grójec2516
16 Polonia Iłża2515

Seniorzy - najbliższa kolejka

nie, 28 maj 2017
Drogowiec Jedlińsk : GKS Mazowsze Grójec
sob, 03 cze 2017
Jodła Jedlnia Letnisko : Drogowiec Jedlińsk
Powiślanka Lipsko : KS Warka
GKS Mazowsze Grójec : Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto : Skaryszewianka Skaryszew
Legion Głowaczów : Zwolenianka Zwoleń
KS Potworów : GTKKF Grójec
Centrum Radom : Polonia Iłża

Seniorzy - ostatnia kolejka

KS Warka : Zawisza Sienno
Polonia Iłża : Zamłynie Radom
GTKKF Grójec : Centrum Radom
Zwolenianka Zwoleń : KS Potworów
Skaryszewianka Skaryszew : Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów : Pilica Nowe Miasto
Jodła Jedlnia Letnisko : Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto 0:2 Drogowiec Jedlińsk

patronat