PARTNERZY

ZW 21 kolejce CAMPEON LIGI OKRĘGOWEJ podopieczni Pawła Góraka tylko zremisowali w Radomiu z ZAMŁYNIEM.

W sobotnie popołudnie seniorzy GKS-u wybrali się do Radomia,na ciężki teren jakim jest sztuczne boisko mocnej drużyny ZAMŁYNIA i nie był to szczęśliwy wyjazd.Jedlińszczanie nie dość że stracili dwa punkty przewagi nad Powiślanką,to stracili trzech zawodników,którzy doznali kontuzji i musieli przedwcześnie opuścić plac gry.

Mecz od początku nie ułożył się po myśli przyjezdnych.Już w 5 min.boisko z kontuzją opuścił Rdzanek,w 35 min.podobny los spotkał Janiszewskiego,a na domiar złego w drugiej połowie kontuzji nabawił się Winiarski.Twardo grający zawodnicy Zamłynia w pierwszej połowie na niewiele pozwolili podopiecznym Pawła Góraka,którzy słabo weszli w mecz i całą pierwszą połowę ,,przyzwyczajali'' się do dry na sztucznej nawierzchni.

Druga połowa to dominacja Drogowca,który prowadził grę stwarzał sobie okazje bramkowe, lecz pierwszy stracił kuriozalnego gola i musiał gonić wynik.Zawodnicy GKS-U dogonili dopiero w 89 minucie za sprawą Kucharczyka,a w doliczonym czasie gry mogli strzelić zwycięską bramkę,lecz strzał Dawida Bogacza obronił bramkarz Zamłynia.

ZAMŁYNIE RADOM - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:1 (0:0)

zamłynie- gksjedlinsk

BRAMKI;

89' KUCHARCZYK


GKS:

PRASEK,RDZANEK (5' PRUS),MORTKA,KOBYLARCZYK MAKSYM,MICHALSKI,PEŁKA,KOBYLARCZYK PAWEŁ,ZAMKOWSKI,BOGACZ BARTOSZ (65'KUBRYN),JANISZEWSKI(35' WINIARSKI,75' BOGACZ DAWID),KUCHARCZYK

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1224
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów124

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice81

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka1019
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice109
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

Z powodu tworzenia nowej strony internetowej informacje dotyczące rozgrywania meczy i turniejów będą podawane przez trenerów oraz umieszczane na naszej stronie na portalu Facebook.

1  2 2

MECZ SPARINGOWY

ENERGIA KOZIENICE

DROGOWIEC JEDLIŃSK

16 luty (piątek) g. 19:00

Boisko w Kozienicach

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 17 mar 2018 15:00 
Pogoń Grodzisk : Drogowiec Jedlińsk

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 17 mar 2018
Wilga Garwolin : RKP Broń Radom
Znicz II Pruszków : Mazur Karczew
Błonianka Błonie : Oskar Przysucha
Energia Kozienice : Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka : KS Promna
MKS Pilica Białobrzegi : Perła Złotokłos
MKS Piaseczno : Naprzód Skórzec
Pogoń Grodzisk : Drogowiec Jedlińsk

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat