PARTNERZY

kraskajasieniecDzisiejszego popołudnia GKS zmierzył się z Kraską Jaseniec. Nasza drużyna w przeciągu 90 minut pokazała dwie twarze. Spotkanie to lepiej rozpoczęli przyjezdni. Od pierwszych minut zaatakowali oni z większym animuszem. W szeregach Jedlińszczan widoczny był duży chaos na boisku. Jak sie później okazało to Kraska w I części meczu była stroną przeważającą. Po 45 minutach druzyna z Jasieńca nawet prowadziła. Złe wyjście z bramki bramkarza Macieja Oczkowskiego oraz nieporozumienie z obrońcą wykorzystał gracz przyjezdnych umieszczając pilkę lobem w bramce. Szansę na wyrównanie miał Paweł Broda jednak jego strzał z najbliższej odległości obronił bramkarz. Po przerwie sytuacja uległa diametralnej zmianie. GKS ciągle znajdował sie z piłką na połowie Kraski. Zdecydowana dominacja Jedlińska była niepodważalna.

 

Więcej…

bronradomDrużyna młodzików w dniu wczorajszym rozegrała kolejny mecz towarzyski w ramach przygotowań do rozgrywek ligowych. Mecz został rozegrany na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ul. Narutowicza, a przeciwnikiem GKS-u był zespół Broni Radom 99. Spotkanie to od samego początku układało się pod dyktando gospodarzy i to oni byli stroną przeważającą. Nasz zespół próbował jak równy z równym nawiązywać walkę i szukać akcji zaczepnych co okazywało się bardzo trudne, ponieważ zespół gospodarzy to bardzo poukładana drużyna. Mimo to, że przeciwnik był bardziej zorganizowany i był w lepszej dyspozycji tego dnia, to nasi zawodnicy nie odpuszczali i walczyli cały mecz, co udokumentowali honorową bramką strzeloną przez Bartłomieja Grzywacza w 54 min. Był to kolejny bardzo pożyteczny sparing dla naszych zawodników.

Więcej…

gksjedlinskWedług statystyk prowadzonych na stronie naszego Klubu, pragniemy z przyjemnością poinformować że w miesiącu marcu nasza strona została wyświetlana 6598 razy co daje średnią 212 razy dziennie. Jest nam bardzo miło, że nasz serwis cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony, a także do dołączenia do nas na Facebooku http://www.facebook.com/index.php?stype=lo& co pozwoli na bieżąco śledzić wydarzenia w Klubie.

zamlynie radomZamłynie Radom- GKS Jedlińsk 4:1 (2:1)

 

Bramki:  34, 35, 52, 54- samobójcza 42

GKS: Oczkowski- Stolarczyk (55. Laskowski) P. Broda Życki Ciupa- Bus (65. Durak) M. Nowicki (75. Zieliński) Kurek Gławiński (35. Żarłok)- Okruta M. Broda

 


Spotkanie w, którym to zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach. Z powodu padającego gradu spotkanie zostało przerwane przez sedziów już w 2 minucie. Udało się je jednak wzonowić po kilku minutach.

Więcej…

herb zodiak suchaW bardzo trudnych warunkach przyszło dzisiaj rywalizować drużynie Juniorów. Od samego początku meczu zawodnikom towarzyszył silny wiatr i ulewny deszcz, nie udało się nawet przeprowadzić prawidłowej rozgrzewki. Mimo to nasi zawodnicy wyszli na boisko by rywalizować. Od samego początku to gospodarze byli w posiadaniu piłki i ciągle nękali atakami drużynę z Suchej. Po jednej z akacji w pierwszej połowie piłka uderzyła w poprzeczkę po strzale Arka Dobrowolskiego. Swoje dogodne sytuacje do strzelenia bramki mieli także Rafał Paluch i Jakub Walczak. Druga połowa to dalej ataki GKS-u i ciągłe nękanie bramkarza gości, który spisywał się dobrze w bramce. Po zagraniu ręką zawodnika z Suchej sędzia podyktował rzut wolny, do którego podszedł Michał Golus i oddając silny strzał trafił w słupek. Do końca spotkania ciągłe ataki GKS-u nie przyniosły rezultatu i mecz zakończył się remisem.

Więcej…

pilka1W dniu wczorajszym drużyna młodzików, podzielona na dwa zespoły, sprawdziła swoje umiejętności przeciwko drużynie KS Błotnica. Drużyna w składzie zawodników z rocznika 1999-2000 pokonała swoich rówieśników z Błotnicy 4:3 (0:1), natomiast druga drużyna złożona z roczników 2000-2004 uległa 2:7. Dla wszystkich zawodników był to bardzo pożyteczny sprawdzian, mogli wykorzystywać umiejętności, które szlifują na treningach. Kolejnym sprawdzianem dla tych zawodników będzie środowy mecz towarzyski przeciwko drużynie Broni Radom, który odbędzie się w środę 4 kwietnia o godz. 17:30 na boisku MOSIR-u w Radomiu.

pilka bramkaW sobotę o godz. 11:00 Juniorzy rozgrywają, na własnym boisku mecz ligowy z drużyną Zodiaka Sucha. Zbiórka zawodników o godz. 10:00 (każdy obowiązkowo zabiera: dres, buty, ochraniacze, legitymację, kartę zdrowia).

Ponieżej 18 osobowy skład, który został powołany na mecz:

Więcej…

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWKACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Zwolenianka Zwoleń1230
Legion Radom1227
Drogowiec Jedlińsk1219
Oskar Przysucha1215
Chojniak Wieniawa1213
Hubal Chlewiska1212
Jaguar Wolanów129

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWKACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
SZ.P. Radomiak1435
Drogowiec Jedlińsk1425
Chojniak Wieniawa1424
Jaguar Wolanów1423
Broń Radom1422
Polonia Iłża1421
Hubertus Chomentów149
UKS Lipie146

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWKACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
KS Potworów1027
Junior Radom1022
GKS Belsk Duży1017
Drogowiec Jedlińsk1014
AS Radomiak Radom107
Królewscy Jedlnia100

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWKACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Legion Głowaczów50
Jedlnia Dzieciom50
Champion Pionki50
Drogowiec Jedlińsk50
Centrum Radom50
Legion Radom50

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

PRZERWA LETNIA W ROZGRYWACH

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Talencik Radom50
Radomiak Radom50
Młodzik Radom50
Drogowiec Jedlińsk50
Hubertus Chomentów50
AS Radomiak Radom50

1  2 2

SENIORZY - MECZ SPARINGOWY

OSKAR PRZYSUCHA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

26 lipiec (środa) godz. 18:30

Stadion w Przysusze

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 12 sie 2017 00:00 
Drogowiec Jedlińsk : Pogoń Grodzisk

IV Liga

  MPkt
Drogowiec Jedlińsk00
Błonianka Błonie00
Energia Kozienice00
KS Promna00
Mazur Karczew00
MKS Piaseczno00
MKS Pilica Białobrzegi00
Mszczonowianka 00
Naprzód Skórzec00
Oskar Przysucha00
Perła Złotokłos00
Pogoń Grodzisk00
RKP Broń Radom00
Sparta Jazgarzew00
Wilga Garwolin00
Znicz Pruszków00

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 12 sie 2017
Drogowiec Jedlińsk : Pogoń Grodzisk
RKP Broń Radom : Wilga Garwolin
Mazur Karczew : Znicz Pruszków
Oskar Przysucha : Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew : Energia Kozienice
KS Promna : Mszczonowianka
Perła Złotokłos : MKS Pilica Białobrzegi
Naprzód Skórzec : MKS Piaseczno

Seniorzy - ostatnia kolejka

patronat