PARTNERZY

images 5555W dniu dzisiejszym juniorzy z roczników 2001|2002 zdobyli kolejne 3 pkt wygrywając na własnym obiekcie z Jaguarem Wolanów.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - JAGUAR WOLANÓW 7:0 (2:0)

bramki: Król 13' Karaś 20' Dębski K 49' (k) Górka 52' Prasek 65' Pomarański 69' Siennicki 71'

kadra: Kobylarczyk, Bilski (Stępień), Nowakowski, Dębski K, Dębski A, Kobza (Pomarański), Prasek, Kraszewski (Górka), Karaś (Siennicki), Król, Zimiński.

1Młodzi piłkarze naszej szkółki z roczników 2003|2004 w minioną sobotę także rozpoczęli sezon ligowy. Na początek zdobyli punkt w rywalizacji z Jaguarem Wolanów.

JAGUAR WOLANÓW - DROGOWIEC JEDLIŃSK 4:4 (3:2)

bramki: Kołodziejczyk 5' Wojciechowski K 25' Klocek 40' Maj 53'

21083724 1636324249773101 5188758731714252693 oJuniorzy naszego klubu dzisiaj rozpoczęli zmagania ligowe - na początek zgarneli 3 pkt. Akcja meczu to obroniony rzut karny przez Kobylarczyka w 62 minucie meczu.

OSKAR PRZYSUCHA - DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:5 (1:2)

bramki: 32 ' - Markiewicz 21' Prasek 40' Kraszewski 52' Król 67' Zimiński 76'

kadra: Kobylarczyk, Dębski A (Pomarański), Nowakowski, Dębski K, Bilski, Kobza, Siennicki (Król), Markiewicz (Karaś), Prasek (Stępień), Górka (Zimiski), Kraszewski.

2005.2006Rocznik 2005|2006 - kolejny test-mecz rozegrany - czas gry 5x15 minut

MŁODZIK RADOM - DROGOWIEC JEDLIŃSK 4:1 (1:1)

bramki: 6' 65' 67' 75' - Kozłowski 52'

kadra: Stawczyk, Żarłok, Jończyk, Kowalczyk, Warda, Kacprzak, Wieczorek, Dobrowolski, Krawczyk, Żaczek, Kozłowski, Ofianewski, Rybicki, Sułkowski

images 111W minionym tygodniu młodzi chłopcy z roczników 2005|2006 sparowali z Ajaxem Radom.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - AJAX RADOM 2:4 (1:1)

bramki: Krawczyk 28' Dobrowolski 53' - 11' 34' 41' 57'

kadra: Ofianewski, Kowalczyk, Żarłok, Jończyk, Brzyski, Stawczyk, Kozłowski, Warda, Wieczorek, Dobrowolski, Krawczyk,Kacprzak

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POWAŁA TACZÓW

24 wrzesień (niedziela) godz. 9:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk412
Legion Radom410
Powała Taczów410
Chojniak Wieniawa56
Gracja Tczów43
Jaguar Wolanów53
Oskar Przysucha40

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

POLONIA IŁŻA

23 wrzesień (sobota) godz. 10:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom515
UKS Lipie612
3 Drogowiec Jedlińsk58
Chojniak Wieniawa55
Polonia Iłża44
Zawisza Sienno43
Jaguar Wolanów51

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS BŁOTNICA

 21 wrzesień (czwartek) g. 16:30

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
GKS Belsk Duży26
Beniaminek Radom13
3 Drogowiec Jedlińsk23
KS Błotnica33
Energia Kozienice20

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

KS WARKA

 30 wrzesień (sobota) g. 10:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom39
Legion Głowaczów36
Energia Kozienice36
KS Warka33
Jedlnia Dzieciom33
6 Drogowiec Jedlińsk30

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

JEDLNIA DZIECIOM

DROGOWIEC JEDLIŃSK

15 październik (niedziela) g. 10:00

Boisko w Jedlni


ROCZNIK 2010

MAZOWSZE GRÓJEC

DROGOWIEC JEDLIŃSK

23 wrzesień (sobota) g. 14:15

Grójec ul. Laskowa 17

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 23 wrz 2017 16:00 
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi718
Pogoń Grodzisk715
Błonianka Błonie715
Mszczonowianka 715
Oskar Przysucha714
RKP Broń Radom714
Mazur Karczew712
Sparta Jazgarzew712
Wilga Garwolin710
10 Energia Kozienice79
11 Drogowiec Jedlińsk78
12 MKS Piaseczno77
13 Znicz Pruszków76
14 Perła Złotokłos74
15 Naprzód Skórzec71
16 KS Promna70

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 23 wrz 2017
Wilga Garwolin : Energia Kozienice
Mszczonowianka : Błonianka Błonie
Znicz Pruszków : MKS Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk : MKS Piaseczno
RKP Broń Radom : Naprzód Skórzec
Mazur Karczew : KS Promna
Oskar Przysucha : Sparta Jazgarzew
Drogowiec Jedlińsk : Perła Złotokłos

Seniorzy - ostatnia kolejka

KS Promna 1:2 Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha 0:1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 3:6 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0:2 RKP Broń Radom
Naprzód Skórzec 0:5 Pogoń Grodzisk
MKS Piaseczno 2:0 Znicz Pruszków
MKS Pilica Białobrzegi 0:1 Błonianka Błonie
Mszczonowianka 2:1 Energia Kozienice

patronat